Maski do zmarszczek twarzy rękoma: Typy i tajemnice procedury

Kobiety boją się starości jest nie mniejsza niż nieodwzajemnionej miłości. Z naturą, z pewnością nie będą się spierać, jednak zrezygnować na początku nie jest warte czasu. Niektóre dziewczyny uważają, że oprzeć tylko zamożne panie mogą się starzeć. Taka opinia jest źle, dobry dom maseczka zmarszczki działa lepiej niż kosztownych procedur w modnej biur kosmetologii, a teraz rozumiem tego.

load...

Zawartość:

Co dobre domowe

Maska ​​

. Dlaczego ludzie Maski działanie przeciwzmarszczkowe na życie może konkurować z korektą salonie?

 1. Oszczędności, a nie tylko pieniędzy, jak może myśleć, ale także czasu. Poszliśmy do kuchni, podniósł produkty zgodnie z recepturą, przygotowane mieszaniny, spowodowane i spokojnie przejść na temat swojej działalności, a jeśli nie – zdrzemnąć pod przyjemnej muzyki. Natomiast w usługi biurowe kosmetologia „zjadł” byłoby nie tylko częścią torebce, a czasem kilka godzin. I to bez uwzględnienia strat w korkach, jeśli mieszkają w dużym mieście.
 2. Zrównoważony lli_1. Czy zwracać uwagę na okres przydatności cudownych kompozycji w pięknych słojach? Czy uważasz, że oryginalna mieszanka może być przechowywane tak długo? Ale domowe maska ​​zmarszczek na twarzy, którego chcesz użyć w ciągu kilku minut po ugotowaniu. Powinniśmy kontynuować tok myślenia? Być może zrozumiał, że zawartość butelki zakupione jako smakołyki i kalek, jak zachowując część „chemii” z pewnością nie jest dobre dla skóry. Niestety, firma kosmetyczny – jeden z najbardziej dochodowych i tylko można zdecydować, czy dać przedsiębiorcom okazję do zarabiania pieniędzy, a czasem nawet włączyć do ofiary.

 3. Efektywność. Ze względu na naturalne – podarowany przez Matkę Naturę, dobrze dobrany skład mieszanki domowej nie tylko wysoką wydajność, ale także hit, jak mówią, „trafne”. Pamiętaj historię odmładzające dziesiątkę? Ale Salony piękności wydają się zupełnie o tym zapomniał.
 4. Premie lli_1. Co do zasady, maseczki do twarzy przeciwzmarszczkowy częściowo rozwiązać inne problemy, na przykład, poprawy kremowa, elastyczność, turgorowego i kolor skóry, rumieniec wrócił, zmaga się z „worki” pod oczami, czy innych problemów kosmetycznych orientacji.

  load...

  Postuluje

  Procedurę

  Przed przejściem do receptur na twarzy maski do pomarszczonej skóry, przeczytaj podstawowe zasady tej korekcji wygląda.

  Po pierwsze, znaleźć swój typ skóry, a następnie wybierz przepis. Jeśli natomiast masz zmarszczki suchość skóry lub podrażnienie, wtedy widać, czy warto to wszystko zacząć?!

  Po drugie, ściśle przestrzegać zaleceń podanych w przepisie, skóra – nie płótnie dla twórczego eksperymentowania.

  Po trzecie, zgodnie z ogólnymi zasadami postępowania, a mianowicie:

  • Wybrać odpowiedni czas na odmłodzenie twarzy – nie wcześnie rano lub późno w nocy, gdy skóra jest w półśnie i nie mogli czerpać maksymalne korzyści z tej procedury;
  • dokładnie oczyścić skórę przed każdą maską zmarszczek;
  • Nie

  • Traktować obszar wokół oczu i ust nie są przeznaczone dla tych delikatnych obszarów kompozycji; Ruch podczas nakładania powinna być gładka, a nawet lepiej, aby zastosować mieszankę specjalnych pędzli;
  • Perederzhivat, a także usunąć maskę przed ich powodu nie jest zalecane, średnia długość sesji bojowych zmarszczek – 20 minut; Procedura
  • Powinno odbywać się w miłej atmosferze w czasie malowania i działania składzie najważniejsze odpocząć, spróbuj powstrzymać emocje (nie śmiać, a nie krzywą, nie powiem) – wszystko to uniemożliwia „pracę” ożywczy mieszankę;
  • Zmyć resztki anti-aging łączy najlepiej ciepłą wodą, a następnie pokrywa może być płukane i otarł chłodną wilgoć lub lodu;
  • Przeciwieństwie do zestawów reguł inne maski, po anty-aging zabiegi niczego nie zaleca się umieścić na nowo leczonej skóry na pół godziny, z wyjątkiem balsam.

  Kolekcja

  Recepty. Nie wiem, co to maska ​​zmarszczek na twarzy? To nie ma znaczenia. Przyjdź kosmetycznych program edukacyjny, wybierz recepturę do gustu i przekazania – spotkać piękno i młodość!

  Uniwersalny maski – wspaniała kwartetu

  Kosmetologów mają pochodzić z jednej skutecznej recepty, nadaje się nie tylko do wszystkich rodzajów skóry i w każdym wieku. Więc co trzeba będzie stworzyć cud znaczy?

  • śmietana (the grubsze tym lepiej); Miód
  • (dom, z rynku);
  • Białej gliny jest sprzedawany w aptekach;
  • Sok z cytryny

  • (oczywiście świeże).

  Jeśli zakupiony, można przystąpić do kreatywnej części – przygotowanie maski anti-aging. Weźmy jeden łyżka wszystkie wymienione składniki (tylko Podgrzej miód) i wymieszać. Okoń pędzel kosmetyczny w pojemniku kompozycji, nawet warstwy, przenieść go na twarzy. Poczekaj, aż suche i spłukać pozostałości maska ​​Przydatne „kwartet” z zimną wodą.

  Skrobia – wymiana Botox

  Ze względu na swoje dobroczynne właściwości konwencjonalna skrobia ziemniaczana może konkurować z nowomodny Botox. A co będzie oszczędności! Groupie maseczki skrobi zmarszczek wiedzieć, jak wiele wspaniałych rzeczy nowe, można kupić za pośrednictwem „przyjaźni” ze skrobią. Ponadto ziemniaczaną relaks złagodzić swoje oblicze nie tylko od zmarszczek i fałd skórnych, ale także usuwa oznaki zmęczenia, nawilżają pokrywę i przywrócić kolor.

  Zapamiętać przepis. Łyżka skrobi w garnku szkliwa, połączyć pół szklanki wody, wymieszać, upewniając się, że nie pozostają grudki. Następnie, w pojemniku, wlać pół litra wrzącej wody, wymieszać, skręcić ogień i gotować masę, aż stanie się gęsty. Na koniec wlać 5 łyżek świeżej zupy, świeżo wyciskany sok z marchwi i jeden – tłuszczu kwaśną śmietaną. Ostateczna ponownie wymieszać, zdjąć z ognia i schłodzić swój dom, „Botox”.

  Zastosować dużo skrobi na skórze 20 minut, a następnie używać ciepłej wody w celu usunięcia pozostałości kompozycji. Nawiasem mówiąc, botoksnaya maska ​​jest jednym z niewielu, wśród własnego gatunku jest stosunkowo długi okres przydatności do spożycia, można przechowywać w lodówce przez 3 całe dni. Biorąc pod uwagę, że kosmetologów do osiągnięcia maksymalnego efektu zaleca się to zrobić Procedura 3 kolejne dni, widzisz, pochodzi przyzwoity oszczędność czasu?

  Twaróg i owoce przepis odmłodzenie twarzy

  Co może być bardziej smaczne twaróg przetargowe ze świeżych owoców pachnący? Wiesz, że skóra również zgodzić się z tym stwierdzeniem. I nigdy nie będzie nigdy nie doszło do „karmić” Osoba w takim deserem? Na próżno, zwłaszcza, że ​​wiele przysmaków mleczarskich do takiego postępowania i nie odejdzie, więc nie bądź chciwy. Weź 50 gramów świeżego sera bazarze, zagnieść, dodać obrane i pokrojone kiwi, ponownie zagnieść widelcem i zastosować go nie oczyszczona skóra.

  Proces ten może być nie tylko twarzy, ale także szyi, dekoltu obszaru, kieruje, ile wystarczy mieszanina. Należy utrzymać co najmniej pół godziny, a następnie spłukać zimną wodą pozostałości mleka. Dokonanie takiego postępowania jest zalecany w godzinach wieczornych, krem ​​do twarzy nie jest zalecany w leczeniu później. Aby całkowicie pozbyć się zmarszczek mają odmładzające maski 10 razy w odstępach kilku dni.

  Zgadzasz się, że każdy z przedstawionych masek krajowych dla zmarszczek twarzy całkowicie pod swoją moc, to co czekasz?

  Film: Jak zrobić maskę zmarszczek

load...