Maski do wzrostu paznokci: jak czyścić ręce bez kosztownych narzędzi

Czy wiesz, że wiek może być określony przez panie z rękami? A zwłaszcza jej organizm – jak gwoździe. Piękne, lśniące, zdrowe płyta wskazówkę, że ich gospodyni jest pełna życia i młodości. Ale matowe, łamliwe i zadbana nieświadomie dodać lat, nawet jeśli ich paszport nie jest tak dużo. Aby uniknąć wpadnięcia w wielu starszych pań przed czasem, dbać o ręce zdrowia. Sprawiają, że pomoże zamaskować za wzrost paznokci i wzmocnić je.

load...

Zawartość:

Problemy paznokci: skąd pochodzą

Nail płyta – lustro wewnętrznego stanu organizmu. Jeśli to działa bez zarzutu, nie ma infekcje i choroby, stąd tekstury ciasnych paznokci, błyszczące. Płyta nie pęka i utrzymuje swój kształt doskonale, co można dołączyć plik do paznokci. Ale tak szybko, jak to jest czas na infekcje jesienno-wiosennych, ciało brakuje witaminy i minerały – jest od razu widoczne na gwoździu.

Wśród najczęstszych przyczyn kruchości i łamliwości płytki paznokciowej, co następuje:

  1. Zaburzenia hormonalne. Najczęściej jest to z uwagi na długotrwałe stosowanie leków opartych na hormony i menopauzy.
  2. Awitaminoza. Z powodu niedożywienia, okres zimowo-wiosennym, gdy nie ma jeszcze w łóżkach witamin jest, organizm przeżywa niedobór nich i natychmiast sygnalizuje ten problem z płytki paznokcia. Ci, zaczynają rozkładać, stają się cieńsze, rozwarstwione.
  3. Złych nawyków. Palenie prowadzi do nierównowagi obronne organizmu. Nikotyna przenika do wszystkich tkanek sprawia, że ​​paznokcie żółte i osłabić strukturę.
  4. Niewłaściwej pielęgnacji. To właśnie ta grupa problemów, które można rozwiązać migiem toniczno masek dla wzrostu paznokcia. Tanie sztuczne paznokcie, stałe za pomocą kleju „piwnicy” jakość, częste usuwanie acetonu, lakier, nadmierne suszenie mydło – to wszystko wpływa na zdrowie płyty.

Jak widać, problem słabych paznokci lepiej rozwiązać kompleksowo. I powinniśmy zacząć od preparatów wielowitaminowych, które ogólnie usprawniających ciało. Dodaj do tego pożywne jedzenie, świeże powietrze, rzucić palenie i wzmocnienie pielęgnacji dłoni. Zacznij zarabiać w domu masek dla wzrostu paznokcia, odmawiają od czasu do sztucznych paznokci i zastosować krem ​​dzienny dla odżywiania i nawilżania rąk.

load...

Maski Przepisy polskie

Maski i kąpiele: jaka jest różnica

W celu wzmocnienia i szybki wzrost paznokci stosowane kąpiele i masek. Ich różnica – w drodze procedury. Wanny – to rozwiązania, które trzymać ręce pewien czas, zanurzanie ich nadgarstka. Maski stosowane do palców i pokrytą patyczków bawełnianych do płytki paznokcia.

Reszta procedury jest taka sama technika: Pierwsze czyste ręce mydłem i wodą, usunąć lakier do paznokci, a po sesji rozmazany szczotki witaminy śmietaną.

Kompozycje do zwiększania wzrostu

Aby zwiększyć wzrost paznokci, trzeba użyć maski z silnymi czynnikami drażniącymi. A wśród nich są uważane za najbardziej skuteczne czerwony pieprz, sól morska i sok z cytryny.

  • Maski z czerwonym pieprzem

Oznacza to, że dla wzrostu paznokci stosuje się jeden rodzaj Pieprz – spalanie podłoża. Poświęć trochę przypraw do czubka noża, wymieszać je z tłuszczu krem ​​odżywczy do rąk (to było wystarczająco dużo dla jednej części maski) nanosi się na płytkę paznokcia i czeka na 10-15 minut.

Mogą być stosowane do paliczków, jeśli nie ma nacięć lub rany. Inaczej pieprz zaczyna palić i spowodować wiele nieprzyjemnych chwil.

  • Lemon mieszaninę

Świeży sok z cytryny – prawdziwy Energizer, koncentrat substancji aktywnych, które stymulują szybki wzrost paznokci. Maska jest wykonana tak: wycisnąć cytrynę, dodać łyżeczkę gliceryny i kropli olejku (dowolnym). Smarować płytkę paznokcia i wyszedł jako takie przez pół godziny. Następnie płucze ciepłą wodą bez użycia detergentów. Można zastosować i łatwiejszą opcję – ciąć cytrynę na pół i samoprzylepnych gwoździami bezpośrednio do miąższu. Jednakże, jeśli nie ma na owrzodzenia palców – Kwas zaczyna ich drażnić. W tym przypadku lepiej jest użyć innej maski.

  • Sól morska

O zdolności sól morska do przywrócenia stanu zdrowia płytki paznokcia oraz do stymulowania jej szybki wzrost upewnić się, że każdy, kto przychodzi do wypoczynku nad morzem. Przez dziesięć czy piętnaście dni przekształcone palce i paznokcie stają się gęste, lśniące, znikają plamy i białe plamy. Jeśli pójdziesz do morza nie chce zorganizować nad morzem w domu. Posypać solą morską do szerokiego pojemnika, rozcieńczyć ciepłą wodą, aby otrzymać roztwór nasycony, kapać 10-15 kropel jodyny – i uzdrawiając rozwiązanie jest gotowe.

Zanurz koniuszki palców i siedzieć przez 20-30 minut. Zrobić maskę codziennie, przez 10 dni – i paznokcie będą dziękuję szybkiego wzrostu. Opcjonalnie, codziennie do przygotowania nowego roztworu. Sól nie traci swoich właściwości nawet po miesiącu. Ale jodu zniknie. Każdego dnia zaktualizować kompozycji 5-6 krople jodu.

Maski wzmocnienie płytki paznokcia

Kruchość i łamliwość paznokci dostarczyć wiele problemów dla tych pań, które lubią długie manicure. Gwoździe zerwać natychmiast tracąc spektakularny widok. Aby wzmocnić i poprawić ich wzrost, korzystać z tych masek w domu.

  • Czapki woskowe

Aby je utworzyć, trzeba będzie naturalny wosk pszczeli. Substancje w swoim składzie wnikają głęboko w płytkę paznokcia, nasycając ją pierwiastków śladowych i przywracając zdrowy wygląd. Wosk rozpalony na łaźni parowej. Jak tylko będzie unosić – zanurza się do palców (przed rozpoczęciem paznokci). Natychmiast ciągnięte i chłodzi w zimnej wodzie miski. W wyniku tego, że wosk zestala się palców cienkiego filmu, tworząc przezroczystą nakładkę.

Możesz umieścić swoje ręce na cienkie bawełniane rękawiczki – i iść spać. Tak więc – sześć miesięcy, 2 razy w tygodniu. Długa procedura, ale efekt jest tego wart. W ocenie po wosku maski paznokcie utrzymać doskonałą formę 5-6 lat.

  • Egg-miód

Doskonałym domu na tej maski jest uważany jako mieszaninę jaj i miodu. Jest wykonana z twardo żółtka, łyżkę miodu i kilkoma kroplami olejku. Rub bezpośrednio do płytki na noc. W godzinach porannych delikatnie usunąć wacikiem zamoczonym w oleju roślinnym.

Choć paznokcie wreszcie silniejszy, nie spiesz się je pomalować. Wszelkie Lakier tworzy nieprzepuszczalną warstwę, która blokuje przepływu powietrza. Cieszyć się naturalnym blasku, tym bardziej stanie się jaśniejsze z każdym zabiegu.

Profesjonalne doradztwo dla

Pielęgnacji paznokci

load...