Maski do włosów z pieprzem: funkcje aplikacji i receptur

Czerwony pieprz jest znany wszystkim. Ten ostry owoce pungency najbardziej różni pikantne mięso, ożywia, ogrzewa, wzmacnia system odpornościowy. Jednak jego unikalne właściwości odpowiednie nie tylko do gotowania, ale w kosmetyce domowego. Ten roślinny, z dokładnym stosowania jest w stanie wykonywać cud. Maski do włosów pieprz – jest skutecznym środkiem stymulującym wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.

load...

Zawartość:

Co będzie pieprz

Nagrywanie pieprz czerwony na dłoni każdej kobiety. Przybył do nas z tropikalnej Ameryki, gdzie obecnie występuje w środowisku naturalnym. Indianie uważali ją za świętą rośliną, a jej owoce są nawet znaleźć w starożytnych grobowcach Peru. Obecnie istnieje wiele odmian papryki, które mogą znacznie różnić się od ledwo zauważalne nasilenia efektu spalania do takich opcji, że nawet prosty dotyk dla płodu powoduje podrażnień skóry. Łacińska nazwa – płonące papryki Capsicum, a jego właściwości musi on do obecności substancji kapsiatsina.

Wideo: Maska na wypadanie włosów z pieprzem

Warunki wytwarzania kompozycji terapeutycznych

Peretz – silnym narzędziem, które daje dobry efekt, lecz wymaga starannego zastosowanie.

 1. Dla masek mogą być wykorzystywane nie tylko czerwonej papryki i nalewka z niego, który jest sprzedawany w aptece. Ponadto, nalewki można przygotować w domu sam, drobno posiekanej czerwonej papryki 5, zatoka im pół litra butelkę wódki i nalegał w ciągu tygodnia.
 2. Owoce pieprzu lepiej jest użyć bardziej świeże, jak to możliwe, nawet jeżeli chodzi o przygotowania naparów. Jako przechowywania swoich korzystnych właściwości gwałtownie spadać.
 3. Przed zastosowaniem maski należy wykonać próbę alergii, co powoduje małą ilość przygotowanej mieszaniny na wewnętrznej zgięcia łokciowego.
 4. Maski Pieprz

  load...
 5. Nie są wykorzystywane do żadnych urazów głowy, a także wszelkich chorób układu krążenia. Ponadto, są przeciwwskazane w przypadku bardzo suchych włosów.
 6. Podczas wytwarzania i stosowania maski pieprz trzeba być ostrożnym, że kompozycja nie dostał się do oczu lub ust. Po zastosowaniu umyć ręce wodą z mydłem.
 7. Podczas gotowania maski powinna skupić się na dokładnym wymieszaniu składników. Jest to konieczne, są rozmieszczone tak równomiernie jak to możliwe.
 8. Pieprz Zastosuj maskę tylko z przedziałkiem pośrodku, z pędzlem lub wacikiem bawełnianym.
 9. Po maska ​​jest stosowana, skóra głowy, należy masować. To osiągnięcie maksymalnego efektu.
 10. Wytrzymać pieprz włosy maskę na 20-40 minut. Głowa powinna owinąć polietylenu i ręcznik.
 11. Zmyć maskę ciepłą wodą i szamponem.
 12. Optymalny sposób stosowania maski do włosów z chilli – 10 zabiegów odstępach 1-2 razy w tygodniu.
 13. Maski Capsicum Przepisy na

  Włosów

  Feature maski narażenia dla włosów z papryki związanego przede wszystkim z pobudzeniem krążenia głowy. Ponadto, ich skład mogą obejmować takie popularne nośniki jak miód, brandy, ekstraktów ziołowych i olejków.

  Oznacza to spalanie

  • Z infuzji czerwonego pieprzu. Przygotuj napar ziołowy z St. Dziurawca, rumianku i nagietka. Zmieszaj 4 łyżki naparu ze dwie łyżki pieprzu nalewki.
  • Z pieprzem. Ciepła w kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej 4 łyżki płynnego miodu, dodać do niej 1 łyżka czerwonego pieprzu.
  • Maska ​​

  • Gorczycy. Jedna łyżeczka pieprz czerwony w proszku zmieszanego z łyżeczką proszku gorczycy, 2 łyżki wody, 2 łyżki roślinnego, olej rycynowy lub olej łopianu, 2 łyżeczki cukru i jedno surowe żółtko. Wszystko zmielić.
  • Balsam Pepper lli_1. Wymieszać jedną łyżkę nalewki z czerwonej papryki i oleju rycynowego lub łopian i dodać do niego dwie łyżki balsam dla wzrostu włosów.

  Oryginalne kompozycje

  • Miód maska. Weź 4 łyżki miodu wapno, dodać jedną łyżkę wody i pieprzem nalewki, lekko podgrzać w łaźni wodnej i dokładnie wymieszać.
  • Miodu

  • Z cytryną. Zmieszać 1 łyżkę oleju roślinnego, 1 łyżeczka czerwonej papryki, 20 g brandy, 1 surowe żółtko i 2 łyżki soku z cytryny.
  • Witamin. Take 1 łyżeczkę roztworów witamin A i E w oleju (można kupić w aptece) i wymieszać dwie łyżki pieprzu nalewki.
  • Cognac lli_1. Zebrać 10 g papryki w 100 ml brandy. Nalegać na tydzień. Szczep i rozcieńczono ciepłą przegotowanej wody w stosunku 1:10. Oznacza to, że można po prostu pocierać przed pójściem do łóżka w skórze głowy bez prania.

  Maski do włosów z papryką – jest potężnym i skutecznym narzędziem, które pozwala odzyskać zdrowie, nawet w najbardziej beznadziejnej sprawie. Nawiasem mówiąc, pomagają przeciw łysieniu, dlatego zaleca się stosowanie, nawet w przypadku mężczyzn.

load...