Maski do włosów z cytryną: Metody przygotowania i wynikach

Tłuste włosy są problemem dla wielu kobiet. Niestety, nie wszystkie nowoczesne produktów kosmetycznych (szampony i odżywki) pozostawiają trwały efekt po zastosowaniu, a zatem tłusty połysk szybko powraca. Ale nie rozpaczaj, bo sekrety udanej pielęgnacji włosów dawno darowane ludzkości przez samą naturę, tylko nieliczni wiedzą o nich. Takie rozwiązanie daje maskę do włosów z cytryną, ale musi on być stosowany z dużą ostrożnością.

load...

Zawartość:

Cytryna Secrets

Kolor Citrus słońca zawsze uważana była za najbardziej odświeżający i orzeźwiający owoc. Gdy stosowane prawidłowo, to nie tylko usuwa tłuste połysk, ale także zwraca zdrowe nici połysk, pozbawionych żywności. Siła leży w jego cytrynowy kwasów organicznych, które mogą wywierać wpływ na procesy przemiany materii i regeneracyjnych na poziomie podskórnej.

Tak więc, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy i galakturonowego sterowania gruczoły łojowe, stabilizując w ten sposób przędzę podskórnej tłuszczowej.

load...

Pektyny, który jest również zawarty w cytryny, naprawy uszkodzonej tkanki wcześniej. Karoten i flawonoidy odmłodzić komórki skóry, łagodzą podrażnienia lotny, tiamina zwalcza łupież i łojotok oraz ryboflawina dostarcza odpowiednią ilość tlenu. To sprawia, że ​​włosy silne, mocne i sprężyste wystarczającej ilości witaminy C, ponieważ aktywuje produkcję elastyny.

Wnikając loki surfaktanty są ogromne struktury pracy na poziomie komórkowym. Takie działanie zapewnia nie tylko zabiegi kosmetyczne i leczy uszkodzenia włosów i skóry. Pasma tłuszczowe pozbyć się ich złe połysk wskazówek posechennye przywrócić swoją strukturę, łupież znika. Takie wyniki osiągnięto poprzez cytrynowego maski do włosów, które nie tylko wysycha, ale odżywia i odświeża.

Środki ostrożności

Od wysokim stężeniu w cytrynowych kwasy organiczne i witaminy C, może wysychać zbyt komórki i powodować reakcje alergiczne. Jeśli maska ​​cytryny włosy są odpowiednio przygotowane, może to spowodować poparzenia skóry głowy i włosów straty nawet. Aby uniknąć takich konsekwencji, konieczne jest, aby wybrać świeżego produktu. W procesie wytwarzania soku z owoców cytrusowych maski muszą być rozcieńczone czystą wodą (stosunek ten powinien być równe).

W żadnym wypadku egzotyczne owoce nie mogą być stosowane, jeżeli istnieje indywidualna nietolerancja cytrusów, a także świeżych ran, urazów, mikrourazów.

Gotowane maska ​​do włosów z cytryną, trzeba najpierw zostać przetestowane na neutralnym powierzchni skóry, aby zapobiec reakcjom alergicznym.

Należy także pamiętać, aby pamiętać, że Lemon posiada unikalne właściwości rozjaśniające.

Przy stosowaniu produktu kosmetycznego, wykonany własnymi rękami, należy rozprowadzić ją tylko u nasady i wzdłuż długości pasma, ale nie dotykać końcówki. Przed zabiegiem, zamki muszą być umyte i lekko wilgotne.

Lemon maska ​​do włosów będzie skuteczna, jeśli głowa nosić czepek lub plastikową torbę, ocieplony dodatkowe ręczniki.

Innym zastrzeżeniem jest, że czas trwania stosowanych środków nie przekracza 20 minut.

Ogólnie leczenie składa się zwykle z 5-10 zabiegów, z których każda musi być przeprowadzone nie częściej niż raz na tydzień.

Maski

Receptur. Wszelkiego rodzaju opcji jest tak wiele. Być może wybrać dla siebie singiel spróbować wszystkiego.

  • Brightening

Aby rozjaśnić kolor włosów na tyle, aby wytrzymać loki w odtworzonego soku z cytryny (stosunek nektaru i wody powinna być taka sama) kilka tonów, a następnie około 30 minut, aby osuszyć pod bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

  • Odżywczy

Ta maska ​​z sokiem z cytryny włosów jest dość prosta w produkcji i jest dostępny. Do jego przygotowania należy wziąć 2 świeże jaja kurze (najlepiej w domu) i połączyć je ze szklanką rozcieńczonego soku z cytryny.

  • Dla dodatkowego polerowania

Niezwykłe dać połysk włosów maski wykonane z miodu i soku z cytrusów. Elementy te są wykonane w równych proporcjach. Stwarza to efekt laminowania.

  • Ujędrniający

0. Zmniejszyć ilość wypadania włosów może być z jednego kubka rozcieńczonego soku z cytryny i kieliszek niskotłuszczowego jogurtu.

  • Healing

Uszkodzenia, nadmierne Secants nici można nadać drugie życie, jeśli przygotować następujące maski: 1 łyżkę. L. Sok z cytryny, 2 łyżki. L. Miód, jedna łyżka stołowa oleju łopianu i każdy szampon, świeży sok z jednej małej cebuli. Mieszanina powinna być przy użyciu miksera ubijać aż stabilnej piany. Ta maska ​​jest wcierać w skórę głowy i równomiernie rozmieszczone wzdłuż całej długości loki, a następnie izolowane z polietylenu i ręcznik. Po dwóch godzinach ogrzewania w mieszaninie może być zmyty z ciepłą wodą o małej ilości szamponu.

Każda maska ​​z cytryny doskonale zadbane włosy, przywrócić piękno i zdrowy połysk, utrzymania czystości i przedłużyć młodość. Ich prawidłowe, skuteczne stosowanie jest konieczne w celu uzyskania pożądanego rezultatu.

Wskazówki dotyczące korzystania z cytryny wideo dla

Pielęgnacji włosów

load...