Maski do włosów przetłuszczających się w domu: receptury i sposoby ich wykorzystania

Nadmiar tłuszczu daje wiele kłopotów nie tylko postać, ale również włosów. Natychmiast tracą spektakularny widok, trzymać się razem i patrzeć niechlujstwa. Wiele kobiet z tego powodu musimy umyć włosy i umieścić jej włosy prawie codziennie, to zajmuje dużo czasu. Spowolnić produkcję sebum może być, jeśli stosuje się maskę do włosów przetłuszczających się jak w domu. Normalizacji one równowagę komórek skóry głowy, zawieszania aktywny wybrany z tłuszczu.

load...

Zawartość:

Przyczyny zwiększonej aktywności gruczołów łojowych

Nie sądzę, że włosów przetłuszczających się – dziedziczny „dar”. Najczęstszym nieprawidłowe działanie gruczołów łojowych rozpoczyna się w okresie dojrzewania, kiedy całe ciało zmiany hormonalne.

Nawet w wieku dorosłym problem nie zniknie, ponieważ istnieje wiele innych czynników, które zachęcają do aktywnego produkcję sebum. A jeśli zaczniesz w domu regularnie, aby maski z włosów tłustych, nie wyeliminowane w tym przypadku główną przyczynę niepowodzenia, a następnie wstrzymać proces na chwilę. Dlatego, kosmetyczka zalecane do czynienia z problemem w ośrodku: zewnętrznych i wewnętrznych zasobów.

load...

Oto lista najbardziej prywatnych „winowajców” tłustych czupryną:

 1. Niedobór witaminy. W tych dniach, gdy świeże zioła i warzywa spoczywać wyłącznie na półkach, organizm zaczyna cierpieć z powodu braku witamin i promieni słonecznych. Aby rozwiązać ten problem obcego pomarańczy i cytryny jest niemożliwe, ponieważ w nich sporo cennych substancji został utracony podczas transportu i przechowywania. Witaminy głód wpływa na stan włosów, powodując nieprawidłowe działanie gruczołów. Kup multicomplex (minerały + witaminy) i „Feed” komórki. Do tego będzie można powiedzieć „dziękuję” jest nie tylko włosy, ale także skóra, paznokcie, zęby.
 2. Nadmiar tłustych. Jeśli jesz, nie przestrzegając zasad piramidy żywieniowej, oddają się słodyczy i wędlin, – normalny stan włosów może zapomnieć. Szybko węglowodany, że produkty te są nasycone do granic możliwości, nie mają czasu, aby spalić i zamieni się w tłuszcz. Część wychodzi z gruczołów łojowych na głowę.
 3. Przechłodzenia lub przegrzania głowicy. Wszyscy, którzy chodzą z gołą głową w zimie i na ciepło, to niekoniecznie wpływa na zdrowie włosów. Z kolei temperatura ogniwa tracą zdolność do regulowania balansu izolację tłuszczu i zacząć pracować w przyspieszonym tempie. Naucz się nosić kapelusze do sezonu, zwłaszcza kapelusze kobieta wygląda o wiele bardziej tajemnicze.
 4. Błędy

 5. W pielęgniarskiej. Wash woda jest zbyt gorąca, niewłaściwy dobór szamponu, częste stosowanie żeli, lakierów, itp prowadzi do nadmiernego suszenia włosów. Klatka próbuje go chronić i zaczyna produkować dużą ilość tłuszczu, tak, że jest pokryte włosami, chroniąc przed działaniem czynników zewnętrznych.

Jeśli wziąć pod uwagę te czynniki i spróbować je wyeliminować, wtedy efekt maski poprawi.

Rodzaje masek z tłustej

Włosów

W domu może być stosowany jako gotowe, przechowywania maski i własnej produkcji, przygotowany w ciągu zaledwie minuty przed nałożeniem. Pierwszym były testowane w laboratorium, po czym przysunął się ceny za jakość i markowy znak.

Ten ostatni kosztuje znacznie tańsze, ale efekt nie są one gorsze, ponieważ związki te nie są szkodliwe dodatki, przedłużając okres przydatności do spożycia. Wszystkie substancje czynne będą obowiązywać tak szybko, jak się je miesza i nakłada się na włosy.

Pożądane jest, aby zamaskować wciera się w skórę i są stosowane tylko do korzeni. Porady na tłuste włosy często zbyt suchy i kruchy. Wykorzystują te związki nie zrobi. Końcówki mają nawilżać i smarować specjalny balsam do włosów zniszczonych, a nie korzystać z tego samego materiału, jak w przypadku korzeni.

Wszystkie maski przeciw tłuszczu włosy, które składają się w domu, mogą być podzielone na dwie grupy: i ogólnych. Pierwszy „walka”, tylko ze zwiększoną aktywnością gruczołów łojowych, drugi – dodatkowo eliminuje łojotok, zwiększenie wzrostu lub walczą z utratą włosów.

Do normalizacji gruczołów łojowych

Jeśli obawiasz się wyłącznie świecą, a następnie wypróbować następujące opcje dla masek domu:

 • Kefir i ziemniaków. W pół szklanki jogurtu przyjmować jedną startego ziemniaka. Należy pokonać w celu usunięcia nadmiaru wody i skrobi, a następnie miesza się z jogurtem. Rub głowę i obejmować pakiet fryzjerski. Pół godziny później – bez płukania szampon.
 • Wódka z cytryną. Maska jest tworzony na podstawie soku z cytryny i wódki, podjęte w równych proporcjach. Otarła korzenie i skórę głowy w nocy. W szampon do mycia rano.
 • Aloe wódki. Podobnie jak w poprzednim składzie, ta maska ​​wciera lub zmyć. Przygotowuje się następująco: Drobno pocięty liści aloesu dorosłych (ponad 10 cm), wlać wódkę, aby całkowicie przykryć i nalegać tygodni. Kiedy stosować codziennie, a nie spędza.

Uniwersalna mieszanka zdrowia przywracania

Jeśli włosy nie tylko cierpi z powodu tłustej połysk, ale także innych problemów, przygotować w domu po maskach:

 • Tar

Reguluje pracę gruczołów łojowych oraz eliminuje łupież. Do jego przygotowania się 50 gr. Smoła, ta sama ilość wódki i oleju roślinnego. Ze względu na ostry zapach smoły ta maska ​​jest lepiej zrobić w godzinach wieczornych do rana zapach wyblakły. Rub we włosy i pozostawić na godzinę, po zakrył głowę z polietylenu, a na dodatek – z ręcznikiem. Po myciu szamponem. Częstotliwość stosowania – raz na trzy dni.

 • Miód jaj

Oprócz tłuszczu, zmaga się z utratą i stymuluje wzrost. 2 łyżek miodu przeniesiono z surowego żółtka i bezpośrednio stosować do korzeni. Godzinę później umyć.

 • Drożdże

Ponieważ drożdże zawiera kompleks witamin, uzdrawia włosy dokładnie: przywrócić połysk, wyeliminować łojotok, przyspieszają wzrost, itp Łyżka świeżych drożdży rozcieńczony ciepłą wodą (łyżeczka), bita z surowego białka i nakłada się na włosy, od nasady do czubka .. Jeżeli włosy są długie i grube – podejmują potrójną dawkę. W miesiącu takich procedur, włosy są całkowicie odnowiony.

Po maską jest przydatna do głowy przemyć wywar z ziół. Przyczyniają się do zwiększenia efektu mieszanek domowych, dodać połysk i miękki smak. Szczególnie dobre w walce z zamków tłuszczu wywary z rumianku, nagietka, szałwii, kory dębu, etc. Jedwabiste i zdrowy wygląd twojej głowie włosów jest gwarantowana!

Film Maska receptury z tłuszczu kakaowego z

Włosów

load...