Maski do włosów: przeciw rozdwajaniu posiadanie skutecznych środków

Czasami wydaje się, że poważne choroby włosów, takich jak, na przykład, jako rozwarstwienia mogą być maskowane, z tym że stały noszenia kapeluszy lub strugania głowy. Ale podniecony zbyt wcześnie, po prostu nie próbowali maska ​​leczenia włosy, rozdwajaniu, wyobraźmy sobie, istnieją skuteczne techniki, po prostu nie są zaznajomieni z nimi. Ale teraz masz szansę, aby wypełnić lukę w takiej wiedzy. Gotowy?

load...

Zawartość:

Dlaczego włosy bitą

Gdy rozważa problemu włosów w pierwszym przypomina mniszek lekarski, jako fragmenty włosy przynajmniej rozgałęzionego, zamiast jednego z końca, tak jakby nie są dwa, trzy i więcej. Ale takie „puszyste” obserwuje się tylko na chwilę, po czym włosy przerwy i odpadają, a włosy cienki i staje się nieszczęśliwy wygląd.

Sprawcy naruszeń piękno włosów. Spotkaj się z listą powodów:

 1. Rare fryzurę. Niektóre piękne myśl: po długich włosach, dlaczego wycięli? W pewnym sensie mają rację, luksusowy włosy atrakcyjne. Jednak trzeba regularnie wyciąć wskazówek, wtedy włosy będą rosły jeszcze szybciej, więc nie żal mi niektórych swoich loków. Optymalny odstęp pomiędzy wizytami u fryzjera – 3 miesiące. Jednak właściciel suchej czupryną stylistów włosów doradzić to robić częściej – raz na sześć tygodni.
 2. Mycia głowy chlorowana woda.
 3. Częste chemicznego traktowania włosów. Chemia – to szybki sposób, aby uzyskać piękne włosy, a czasem nawet nie wymaga instalacji. Jednak takie „szczęście” krótki i może naruszać zdrowie włosów.
 4. Miłości dla przeszywający ogony i włosy. Wyobraźmy sobie, sexy włosy w koński ogon szkodliwe dla włosów, włosy nie może być wszystko, termin ich wolności. Ta sama zasada odnosi się do kultu szpilek. Tak, teraz ich wielkiej obfitości – kolorowe, cieszą oko, w postaci kwiatów, zwierząt i tak dalej. Ale wierz mi, twoje loki w ogóle nie zadowolony jak biżuteria. Szczególnie szkodliwe klipy metali lub taka sama guma kawałkami metalu.
 5. Nieprawidłowa grzebień. Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdyby, na przykład, ciało po prysznicu wytrzeć plastik zamiast ręcznik. Oczywiście, zaczynają się problemy. Więc z loków. Jeśli są czesane sztuczne „devaysa” – z tworzyw sztucznych i metalu, wtedy, oczywiście, zdrowy głowa włosy dodasz. Sprzedam drewniane grzebienie i szczotki z naturalnego włosia, traktować swoje włosy.
 6. Kapelusze

  load...
 7. Zaniedbania. Tego lata – w palącym słońcu, w zimie – podczas mrozu włosy trzeba ukryć, wybierając nakrycia głowy w zależności od sezonu.
 8. Częste barwienia. Procedury te poprawiają urodę, ale tylko na chwilę. Szczególnie szkodliwe barwienie wstępnego wyjaśnienia. Jeśli zdecydujemy się farbować włosy, a następnie dać pierwszeństwo łagodnym, naturalnym składzie, a robienie przerw między zmianą koloru.
 9. Niewłaściwa pielęgnacja loków. Częste mycie rzadkiej, niechęć do korzystania balsamy, wybór szamponów niskiej jakości, mydła do mycia głowy – to wszystko psuje włosy.
 10. Częste obróbka cieplna. Suszarka do włosów – najlepiej „przyjaciel”? Stale aktualizować swój „park” kosmetyczne żelazka, lokówki, lokówki? I zastanawiam się, co twoje loki po takiej „tortur” wycina?
 11. Niezdrowe diety. Pielęgnacja włosów zależy od odżywiania. Nie wiedziałeś? Popiersie z potraw słodkich, tłuszczowych, przygotowane jedzenie, fast food, alkohol – to wszystko z pewnością uderzy swoją fryzurę.

Więc, co sprawia, maski przeciw rozdwajaniu, nie należy zapominać, że czasami zapisać tylko na chwilę. Jeśli nadal mock włosy, to jesteś, że prędzej czy później straci, a następnie trzeba ponownie rosnąć zamki.

Najlepsze recepty przeciw rozdwajaniu

Zwierzęta maska ​​szoku powrotnego piękno włosów jest oparta na najbardziej dostępnych i znanych nam z dzieciństwa produktów, na przykład miód, masło, jogurt, jajka. Zacznijmy najsmaczniejsze – nektaru słonecznego.

Miodowo-cebulowe loki

Resuscytacji. Honey – jeden z najbardziej przydatnych produktów na świecie. Zawiera cały ekstrawagancję takie niezbędnych witamin i minerałów do włosów. Cebula, znana ludzkości od czasów starożytnych, stała „mieszkaniec” w każdej kuchni – jedna z najlepszych promotorów wzrostu loki. Ich tandem – idealne rozwiązanie do intensywnej opieki nad pacjentem i kudły przeciw rozdwajaniu.

Tak, pamiętam receptury: naciśnij 4 łyżki zupy cebuli, wymieszać z 1 łyżką miodu domu. Jeśli włosy są suche, można dodać łyżkę oleju (najlepiej – rycynowy, ale jest to możliwe i oliwy). Zastosuj produkt na wszystkich szmatką włosów, zaczynając od korzeni, moczyć przez około godzinę i umyć głowę zwykłego drogę do ciebie, z ulubionym szamponem.

Masło loki nie zepsuje

Włosów, zwłaszcza suchych, uwielbia różne oleje. Pieścić loki tę życiodajną wodę, albo jeszcze lepiej „mix” olejów i zapomnieć o włosy podzielone. Najlepszym z tych receptur to: Mix w szklanym pojemniku w równych proporcjach, na przykład od kilku łyżki oliwy z oliwek, olej rącznikowy i rzepakowy. Nieco ogrzać orzeźwiający „trio” i wcierać stosując ruchy masujące w „głowie”.

Loki przykryć celofan i ręcznikiem. Godzinę zapominać, że jest na głowie, można wykonać prace domowe, czytania lub po prostu położyć się, odpocząć, odłączyć od wszystkich kłopotów. Rinse olej powinien być woda z odrobiną soku z cytryny.

Drożdże jest dobre nie tylko do pieczenia

0. W drożdżach rośnie nie tylko chleba, ale również włosów. Nie wiedziałeś? Następnie spróbuj natychmiast. Proszę iść do sklepu i kupić w małym opakowaniu jogurtu i drożdży (wciśnięty). Kefir jest trochę grzałka, zlać do pojemnika jedną czwartą szklanki mleka kwaśnego napoju i dodać dwie małe łyżeczki drożdży. Wymieszać masę i niech tchnie (drożdże zaczęły „praca”).

Zastosuj produkt na fragmentach rozdwajaniu, przykryć głowę z czymś ciepłym i moczyć przez pół godziny. Spłukać i osuszyć twarz w naturalny sposób.

Warto zwrócić uwagę! Jeśli nie masz czasu, aby pobawić się przygotowania maski przeciw rozdwajaniu, wystarczy umyć jogurt, który umiejętnie radzić sobie z misją szamponem, zobaczysz na własne oczy.

Jajko przeciw rozdwajaniu

Jaja tradycyjne – doskonałym lekarstwem na problemy włosów. Weź świeże jajka, oddzielić żółtka, dodać do niej na łyżce zupy wszelkich kosmetycznych oliwy i cytryny, naturalny, świeży sok. Wlać pół szklanki wody zawierającej dużo Nie wybielać. Wyniósł w leczeniu całego ciała włosy. Odczekaj 10 minut i spłukać czystą wodą, a następnie przemyć roztworem wody z sokiem z cytryny (łyżka na litr).

Pielęgnacja włosów łopian

Użyliśmy powinna być traktowana jako złośliwe kubek chwastów, tymczasem – liczba jedną broń w walce z rozdwajaniu. Więc nie zabijają roślinę, warto zapisać piękno włosów. Wykopano 50 g korzenia łopianu (lub kupić na rynku), posiekać, zalać 100 ml użytecznych dla głowy oleju włosów.

Wlać kompozycji w szklanym pojemniku i miejsce dozowania na dzień w ciemnym miejscu, na przykład, szafki narożnej. Po upływie 20 minut oznacza wrzenia w łaźni wodnej, chłodnym i odkształcenia. Następnie nałożyć na włosy, przykryj je folią polietylenową i zaizolować głowy. Odczekaj godzinę i spłukać.

Jak widać, maska ​​przeciw rozdwajaniu w domu – tani i skuteczny sposób, aby powrócić na piękno włosów.

Wideo: Case porady

Eksperta

load...