Maski do włosów, aby wzmocnić włosy – jak zdrowsze włosy w domu

Od czasów starożytnych, długie i gęste włosy kobiet – obiekt kultu dla silnej połowy świata. Mówią, że gęste włosy daryatsya Matkę Naturę od urodzenia. Tak, fakt ten zostanie rozpoznany, jednak nie należy zapominać, jak wiele ten sam urody tracimy, idąc przez życie. Skrzynki mody, nowy „Soup” dla fryzjera do domu, mnóstwo zabiegów w salonach – wszystko to sprawia, że ​​nasze włosy są idealne tylko w chwili obecnej, ze względu na loki zdrowotnych. Po tym wszystkim, czasami po prostu przywrócić naturalne piękno, a twoje włosy będą w porządku. Więc dostać się w ręce masek do włosów – wzmocnienie włosów, poprawę wzrostu, gęstości i przestają narzekać na los.

load...

Zawartość:

Wskazówki wideo z ekspertami: jak zrobić włosy grube i nieporęczne

Wszystko zaczyna się od herbata

Herbata – napój o przyjacielskiej rozmowy, ciesząc słodycze, spotkań towarzyskich z jej przyjaciół, ale dla kogoś, a rano „usługa”. Pewnie już usłyszał odwieczne powiedzenie, że regularne picie herbaty przyczynia się do długiego życia. To samo odnosi się wiedza na włosy. Wyobraźmy sobie włosy też uwielbiam herbatę, ale gotowane w sposób szczególny. Jesteśmy gotowi na spotkanie z recepturą uzdrawiania?

load...

Śledzić szczegółach produkcji masek dla wzmocnienia włosów. Możesz być zaskoczony, ale trzeba wódkę. To prawda, butelek półlitrowych. Silny napój wlać paczka (250 g) jakość herbaty, wstrząsnąć i lewo „warzone” przez 2 godziny. Po tym czasie mieszaninę należy odcedzić i kilka napojów herbacianych liści pocierać do korzeni. Następnie przykryć włosy folią i dać jej skutku „saunie”. Można użyć czapkę zimową lub ciepły ręcznik. Czas trwania maski herbaty dla wzmocnienia korzeni włosów – 1 godzinę. Spawanie płukania nie różni się od tradycyjnego prania głowy. Powtórz te sesje reanimacji dwa razy w tygodniu, wynik będzie zauważalny po kilku zabiegach, wszystkie one wymagają około 10, wtedy twoje zamki będzie nie tylko silniejsze i dłużej i wrócić i połysk, kolor i puszyste.

Henna – przyrost naturalny aktywator

Maska medyczna dla wzmocnienia włosów z henną, nie tylko przywrócić piękno włosów, ale także sprawiają, że grubsze, bardziej skomplikowane, dłuższe. Powtórz tę procedurę raz w tygodniu, a nawet zazdroszczą modelowych zdjęć, które zdobią błyszczące rozkładówek magazynów.

Zacznijmy? Po pierwsze, kupić hennę. Większość preferuje bezbarwny wersję, ale jesteś wolny, aby wybrać odcień w zależności od smaku, w tym samym czasie i zmienić obraz. Kolejna wizyta w sklepie dla małego opakowania jogurtu, świeżych napoju potrzebne do procedury. Następnie odmierzyć pół szklanki jogurtu, trochę rozgrzać go, wlać do szklanej miski, dodać kilka łyżek zupy henny. Wymieszać, aby uniknąć grudek zaobserwować, to kwadrans, aby odciągnąć ich własnymi sprawami, niech napar masowej.

Następnie nałożyć makijaż włosy zaczynając od korzeni. Pozostawić 40 minut. Spłukać czystą wodą powinna Henna średnią temperaturę. Bądź taką procedurę w liście regularnych przypadkach powtarzających się raz w tygodniu, a twoje warkocze będzie zawsze wyglądać olśniewająco.

Musztarda resuscytacji

Musztarda jest nie tylko dobre dla przeziębienia, można je przywrócić do życia, a twoje włosy. Tylko wytwarzania takiej maski dla wzmocnienia włosów ze specjalnego musztardy. Trzeba będzie proszek. Można je znaleźć zarówno w aptece, w sklepach – w dziale przypraw. W misce łyżkami zupy spała 2 a musztardę i przynieść go z proszkiem do ciepłej wody użytkowej do stanu zawiesiny. Zazwyczaj ta operacja trwa kilka łyżek wrzącej wody. Aby dodać świeżej masy żółtka (kurczak lub przepiórki 2), jedną dużą łyżkę cukru, a dwa – olej do wyboru (rycynowy, łopian, brzoskwinia). Co więcej, wszystko wymieszać i skład głowicy wcześniej nici rozstaliśmy.

Włosy masz uboju i umieszczone w pokrywie celofan, następnie ogrzać głowę ręcznikiem. Czekać tak długo moczyć, ale nie mniej niż 15 minut – jest to minimalna za przejaw efektu maski musztardowym dla wzrostu i wzmocnienia włosów. Doświadczeni miłośnicy takich procedur cierpią na godzinę lub dwie. Ponad 3 godziny nie jest wart, powiedzmy doświadczeni Estheticians. Jakie uczucia można się spodziewać? To zależy od progu czułości. Niektórzy użytkownicy zgłaszają tolerancyjnego spalanie i / lub swędzenie, inni twierdzą, że jest to prawdziwy kolor „ogień”. Tak czy inaczej, ale ze względu na piękno, ponieważ można tolerować trochę, prawda?!

Nawiasem mówiąc, każda procedura jest Twój stosunek do procesu będzie bardziej tolerancyjny, zobaczysz. Jeśli po raz pierwszy, nawet 15 minut, aby być torturą, po raz trzeci moczyć i godziny bez problemów. Spłukać masy gorczycy musi najpierw być zwykła woda, a potem zwykle scenariusz dla ciebie – szamponem. Dla tłustej grzywą włosów sesje resuscytacji powtarzać dwa razy w tygodniu (wtedy zostawić przykry połysk), a po wyschnięciu – raz.

Miesiąc później, będziesz zaskoczony – loki wydłuży się o co najmniej 10 centymetrów, nie będzie nowych włosów, można to sprawdzić, należy przesunąć palcem na „głowy” i czuł się cały „Usuwanie” Born loki. Wysiłek i wytrzymałość włosów, zwraca jego blask jasności. Seria zabiegów może trwać 2 miesiące, a następnie w tym samym okresie fryzjerów czasu zaleca się zrobić sobie przerwę. Efektywność musztarda Maska dla wzrostu i wzmocnienia okazały loki i mężczyzn, którzy twierdzą, że nawet złe łysiny po kursie 2 miesięcy znów ożył.

To ważne, aby wiedzieć! Musztarda jest bardzo przydatna, ale, niestety, nie końce, które są skłonne do nadmiernej suchości i łatwo rannych. Aby uniknąć kłopotów, przed rozpoczęciem sesji leczenia czubki jakimś olejem lub dowolny z dostępnych masek.

Wideo: Amateur przepis musztarda Maska

Przepis z cebulą

0. Cebula maska ​​dla wzrostu i wzmocnienia włosów dla niektórych jest uważana za ulubiony. Dlaczego nie wszyscy? To wszystko o zapachu. Jednak leczenie nie podoba panie cebuli po prostu nie wiem, jak się go pozbyć. I po prostu poznać wszystkie tajniki procedury bez zastrzeżeń. Więc wybrać najpiękniejszą żarówkę. Pocierać lub miele go nacisnąć, używając gazy lub bandaża. Ekstrahowana sok wcierać w skórę głowy „”. Jest to podstawowa receptura. Do soku można dodać trochę oleju (łopianu lub rycynowy) i łyżkę miodu lub żółtka jaj lub wszystkie powyższe razem – w równych proporcjach.

Sustain koloru mieszankę cebuli powinna wynosić co najmniej godzinę, a korzystnie 2. Właściciele oleistej czupryną, można chodzić z maską i wszystkich 3 godziny. Przepłukać cebuli może wam znane prawidłowo, stosując szampon. Powtórz te sesje w dzień lub dwa, a zaledwie miesiąc twoje włosy będą idealne.

Pozbycie się zapachu cebuli

A teraz o tajemnicach – jak uniknąć powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Po pierwsze, upewnij się, że do mieszanki nie dostał się ciałem, że prowokuje powstawanie brzydkiego zapachu „”. Po drugie, po zabiegu płukania zamków rozwiązań octowy, oparte na proporcjach: na każdy litr wody 50 ml octu jabłkowego. Po trzecie, jeśli jest to pożądane, i obecność jakichkolwiek olejków eterycznych, części tych zasobów dodać kilka kropli bezpośrednio do kompozycji cebuli.

Zmierz się z „bronią” złożonych domowe maski do wzmocnienia i wzrostu włosów i niech twoje włosy będą idealne.

load...