Maski do trądziku w domu – Off przebraniu i długo żyć czystą skórę

Wydaje się, że może zepsuć Lady Perfection, o idealnej figurze, ładną twarz i wspaniałe włosy?! Tylko jeden mały, ale paskudne pryszcze i zniekształcony obraz nastroju pogięta, w terminie ustalonym na bok. Co robić? Maska trądzik kilogramów fundament, biegł do dermatologa, ukrywając się pod kocem lub porydat? Jeśli nauczysz się jak zrobić maskę na trądzik w domu, a następnie – żadna z zaproponowanych jako ataku powyżej odejścia w ciągu zaledwie kilku godzin.

load...

Zawartość:

Wideo: specjaliści o trądzik

Maski Trądzik: Plusy i minusy

Zanim zaczniesz się uczyć, aby domowe maski na trądzik, zna wszystkie tajniki, bada wskazania i przeciwwskazania do tej metody radzenia sobie z trądzikiem. Fakt, że procedury oczyszczania skóry, zwykle są agresywne z natury, a zatem ich stosowanie powinno odbywać się pod czujnym okiem i wziąć pod uwagę wszystkie funkcje, struktury, rodzaju i kondycji skóry.

load...

Wskazania

Kto powinien dokonać domowe maski na twarz na trądzik bez wahania? Skoncentruj się na liście problemów:

 • Trądzik pojawił się w wyniku zaburzeń hormonalnych;
 • Tradycyjnej opadu w czasie okresu wegetacji;
 • Pojedyncze lub masowe z trądzikiem znanego wam naturę i pochodzenie wyznaczonego lekarza przebiegu leczenia.

Ograniczenia

W niektórych przypadkach, kurs masek w domu z trądzikiem jest przeniesienie?

 • Przy trądziku krwawienia;
 • W przypadku porażki choroby ponad jedną czwartą powierzchni skóry;
 • Rany, oparzenia, zapalenie twarzy;
 • Poważne uszkodzenia organów wewnętrznych;
 • Alergii

 • Na którykolwiek ze składników mieszanki.

Warto zwrócić uwagę! Okres oczekiwania jest spadkobiercą i podczas laktacji wszystkie sposoby radzenia sobie z trądzikiem jest zgodzić się z lekarzem.

Mądrość bojowe trądzik

Aby domowej maski na trądzik były najbardziej skuteczne, ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad. Zapamiętać:

 1. Nigdy wycisnąć trądzik. Takie oczyszczanie jest obarczona minimum blizn, maksymalna – zatrucie krwi.
 2. Trakcie procedury powstrzymania się od dekoracyjnych kosmetyków. Jeśli siły wyższej i domowe maski na trądzik – rodzaj „pierwszej pomocy” przed ważnym spotkaniem, data, publikacja, spróbuj traktować osobiście co najmniej 2 godziny przed makijażem lub nocy.
 3. Nie bierz przykładu z innych masek i nie rozpocząć procedurę z parującą skórą. Poprawa ta będzie tylko zaszkodzić proces.
 4. Gotować tylko w specjalnym, czyste, plastikowych i aluminiowych naczyń.
 5. Jeśli Foods / zioła do przygotowania mieszanki zbierają się na „uzyskanie” takie składniki wybrać miejsca z dala od autostrad.
 6. Dokładnie przestrzegać zaleceń podanych w wybranej recepturze.
 7. Sprawdź każdy komponent lub maska ​​ogólną tolerancję. Badanie alergii to: Nanieść kroplę kompozycji na delikatnej dziedzinie na gniecenie łokcia, czekając na pół godziny i sprawdzić reakcję. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości (pieczenie, podrażnienie, swędzenie), przejść bezpośrednio do procedury.
 8. Hit Parade najlepsze recepty

  Nadszedł czas, aby przedstawić Wam najbardziej efektywny maski na trądzik w domu. Zacznijmy od najbardziej popularnych receptur.

  Pan Aspiryna – Burza na trądzik

  Z aspiryną wszyscy znali się od dzieciństwa. Lek ten – to rodzaj „pierwszej pomocy” w nagłym wypadku, gdy temperatura wzrasta, pojawia się ból, stan zapalny, lub w przypadku jakiejkolwiek innej siły wyższej. Istnieje nawet ciekawy przepis ludowej wobec starości: Piję codziennie poltabletki aspirynę, a młodzież będzie pozostawać ze sobą przez długi czas. Ale teraz prowadzimy mowy o maskach, z nimi i wrócił. Więc, co należy przygotować się do zabiegu?

  • opakowanie aspiryny (oczywiście sprawdzić datę ważności leku);
  • Domowej roboty miód (co nie jest dłuższy niż jeden rok);
  • Woda (oczyszczona z chloru);
  • łyżka (zupa); Pojemnik
  • (szkło);
  • Pędzla kosmetycznego;
  • Klocki

  • Bawełny;
  • Godzin lli_1;

  • Ogrzewa wodę do mycia.

  Kontynuować? Odkręć folię z 5 tabletek, przeciągnij je do pojemnika, docisnąć łyżką. Następnie uruchom wlać kroplę wody, aż proszek zamienia się w papkę. Następnie dodaj średnio miodu i dokładnie wymieszać. W leczeniu trądziku uszkodzenie Composition Zones, moczyć 20 minut. Wash. Rezultatem będzie widoczne w ciągu kilku godzin. Jeśli trądzik dużo, organizować te „walki” z plamami na tydzień, aż choroba nie ustępują.

  Mydło przed wysypka

  0. Receptury naszych babć, a nawet prababcie. Tani, skuteczny, sprawdzony sposób na dziesięciolecia oczyszczanie twarzy Nasty „gości”. Aby przygotować mieszankę będzie potrzebował cudu teraz, bez dodatków, domieszek, barwników i innych „Chemia” mydła, takie jak przedpotopowych sprzedawane w sklepach w zdecydowanej Związku Radzieckiego. Przejdź do działu technicznego, podrosną sprzedawcą i poprosić go, aby dać mydła.

  Gdy dobudete podstawą maski babci na trądzik, mydła sodowe, gdzieś kawałek 1 od 1 cm. Chipy dodać kroplę wody, upewnij się, że jego poziom nie był powyżej mydłem. Następnie ubij masę, przekształcając go w pianie. I ostatni składnik – sól, o, dobrze. Dodaj go do piany. Proporcje – równe. Na okładce jest obrane pianę, zastosowanie soli i moczyć przez pół godziny. Rinse skład babcia poinformowani za pomocą kontrastu prania. Powtórz te procedury mydłem dwa dni w miesiącu, i oczyścić skórę nawet zazdroszczą model.

  Streptocide – dziecko wspaniałych odkryć

  5. Ale powróćmy do nowoczesnych środków walki wysypka. Trzech liderów zamyka skuteczną maskę w domu trądzik z streptotsidom. Oprócz leku, potrzebuje jodu i sok z aloesu (świeże i dopasowanie i farmacji – z fiolek).

  Zakupione elementy? Nadszedł czas, aby rozpocząć. Crush (jak w przepisie z aspiryną) tabletki 20 streptotsida. Doprowadzić stosując sok z aloesu otrzymanego proszku do uzyskania konsystencji szlamu. Następnie zmierzyć się 4 krople jodu, dodać je do masy i dobrze wymieszać. Traktować takiej kompozycji zmian trądzikowych miejsce przed snem. Spowodował, aw łóżeczku. Potrzeba do mycia rano i zimną wodą.

  Drożdże maska ​​

  1. A na deser kolejny przepis antologii babci receptur dla urody – drożdże. Ten produkt – tylko magazyn przydatnych komponentów. W drożdżach tam żelazo, potas, cynk, magnez, witaminy z grupy B Hi, i selen. I przygotować mieszaninę czyszczenie jest bardzo proste. Kupić świeże drożdże (takie jak stosowane przez nasze babcie – brykiety), mierzonych dwu- łyżka, widelec i sproszkowany, rozcieńczonego mleka, funt Przydatne „para” do konsystencji śmietany.

  Obróbka Powierzchnia kleik dotknięte trądzikiem, moczyć przez 20 minut i umyj twarz fajne, ale niezawierający wody chloru. Jeśli skóra jest zbyt tłusta, kosmetyczka babcia powinni zrzucić trochę świeżego soku z cytryny. W tym samym czasie i pozbyć się plam starczych, jeśli jesteś zainteresowany. Nawiasem mówiąc, drożdże nie tylko pozbyć się trądziku, zaskórników i brązowe plamy i dać skórze matowy, lekko perłowy odcień. Powtórz sesje zabiegów dwa razy w tygodniu drożdże, a twoja twarz jest doskonały.

  Wideo recepty trądzik maski w domu

  Teraz, kiedy spotkał się z przebojów najskuteczniejszych maski trądzik domu, nadszedł czas, aby wypowiedzieć wojnę trądziku. Zwycięstwo awaryjne i jasne skóry!

load...