Maski do trądziku – jak pozbyć się trądziku w domu

Trądzik – surowe kary. Oczywiście, lepiej leczeniu trądziku u lekarza, ale co zrobić, jeśli nie masz czasu lub finansów? Spróbuj sprawdzoną trądzik maski, korzyść jest obecnie chętnie dzielą Estheticians skutecznej recepty, aby pozbyć się plagi w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Więc zapoznać: Top 5 skutecznych maski na trądzik.

load...

Zawartość:

Mydło – numer 1 broń w walce z trądzikiem

Czy nie wiedzieliście, że proste, znane wielu z jego dzieciństwa mydło jest w stanie cudów. Łącznie 10 procedur, a twoja twarz będzie czysta i gładka – jak dziecko.

Standardowe przepis

Jak zrobić maskę na trądzik mydła? Najważniejszą rzeczą w przepisie – znaleźć „właściwą” mydła. Nie kupuj do newfangled odmian o dodatki, środki aromatyzujące i innych „chemia”. Trzeba najczęściej (jak w ZSRR) mydła. Niech to będzie brzydki i niezbyt dobry zapach. Możesz być zaskoczony, ale takie niedociągnięcia jak czas i zagwarantować powodzenie zabiegu.

load...

Tak, trochę Tarka mydło (lepiej, oczywiście, w porządku). Jest dodawany do mydła „chip” na kropli wody, upewniając się, że mieszanina nie stanie się zbyt płynne. Następnie ubić miazgi aż zamienia się w gęstą pianę. Następnie wziąć pianki i soli w równych proporcjach (małych), wymieszać. Twarz czyste i można prać. Zastosuj maskę z mydłem i zapomnieć o nim na pół godziny. Procedurę tę powtarzano co trzy dni na miesiąc.

Express-metoda

Jeśli nie ma czasu, tworząc standardową maskę mydła używać szybka metoda, powiedzmy, wydajność nie jest gorsza, pod warunkiem, że zrobisz taką maskę na trądzik na noc. Tak prosty przepis. Skóra powinna być oczyszczona. Następnie wziąć mały kawałek mydła, zanurzyć go w wodzie i stosuje się do każdej z węgorza kolei – jeśli narysować piegi znacznik. Wszystko, co można iść do łóżka. W godzinach porannych, po prostu zmyć resztki. Oczywiście, jak w pierwszym przypadku – 10 zabiegów w odstępie kilku dni. Nie można zachować maskę na twarzy przez tak długi czas? Następnie pokrywa się z co najmniej 3 godziny, a zamiast 10 Procedury zrobić 12.

Pasta do zębów na straży urody twarzy

Powodem niespodzianka numer dwa: Pozbądź się brzydkich podmiotów może i za pomocą zwykłej pasty do zębów – Stałe „rezydent” łazienka. Tymczasem nie ma znaczenia rodzaj pasty, jako dodatkowe składniki, takie jak barwniki, aromaty mogą odegrać okrutny żart ze skórą. Więc jak wybrać pożądaną rurę?

Tajemnice wyborze pasty

Zasady są proste:

 1. Wolisz białą pastę. Kompozycje paski, mieszanki barw lub wklej ze stałymi bitów urlopu do czyszczenia zębów. Dlaczego? Konieczne tylko w celu zwalczania trądziku środki takie jak soda, triklosan, nadtlenki wodoru, znajdują się w białej części, natomiast barwne część pasty mogą zawierać substancje, które są szkodliwe dla skóry, powodując stan zapalny.
 2. Nie stosować kompozycje wybielające mogą powodować oparzenia twarzy, a następnie pojawienie się blizn.
 3. Unikaj korzystania z przezroczystej pasty w postaci żelu jako część takiego narzędzia, co do zasady, nie zawiera cały zestaw komponentów odpowiedzialnych za wysuszeniu skóry, a to co jest potrzebne do osiągnięcia, o ile, oczywiście, nie chcą, aby kontynuować „przyjaźń” z trądzikiem,
 4. Wolą pastę o małej zawartości fluoru, który obficie producenci zwykle dodaje się do kompozycji, ponieważ jest doskonała walki pytki na zębach i dziąsłach zabezpieczenie przed chorobą. Ale dla skóry, to „Wojownik” jest szkodliwe, ponieważ może to powodować alergie, zapalenie skóry, podrażnienie.
 5. Opis

  Procedura

  Aby zrobić maskę na trądzik jest po prostu z pastą do zębów. Tradycyjnie, procedurę należy rozpocząć od oczyszczenia. Można po prostu umyć i skórę wilgotną szmatką. Potem następuje parę ściskanego grochu lub (w zależności od liczby punktów), pasty i palcem obsługi każdej kompozycji trądziku. Jednocześnie staraj się nie dotykać zdrową skórę, może powodować zaczerwienienie lub podrażnienie. Wszystko, co można się zrelaksować, ta maska ​​na trądzik może być na twarzy, aż do rana.

  Nie planuje się spać? Następnie pozostawić mieszaninę na swoje pryszcze co najmniej 2 godziny. Następnie wklej pozostałości delikatnie przemyć wykonując ruchy okrężne. Teraz możemy zastosować specjalny krem ​​łagodzący skórę zawierające składniki, takie jak rumianek. Robi procedura może być codziennie, ale po cztery sesje muszą być przerwany przez 3 dni. Jeśli plamy nadal „żyje”, zaleca się powtórzyć przebieg.

  Mikstury – dar z głębi

  Bodyagi tylko idzie do swojej chwały Olympus. Kosmetologów stosunkowo niedawno odkryto cudowny potencjał tej substancji. Co to jest gąbka słodką wodą? Jest to niezwykłe gąbki, która żyje w wodach słodkich. Jest on wydobywany z dna rzeki w lecie, suszone i mielone na drobny proszek, który można kupić w aptece lub sklepie kosmetycznym.

  Przygotowane trądziku maska ​​mikstury proste: Proszek należy rozcieńczyć dodając kroplę wody. Upewnić się, że mieszaniny w zakresie cieczy – jak semoliny. Następnie preparat stosuje się do problemu obszarów twarzy przez dokładnie 10 minut. Pozostałości można usunąć, i stajesz się piękniejsza. Jeśli jest to pożądane, mieszanina może być nakładana na całej powierzchni. Bodyagi zmaga się nie tylko z trądzikiem, ale z pigmentację, zapalenia. Również ten cud gąbki napina skórę i usuwa cienie pod oczami.

  Przepis Wideo mikstury maski i gliny

  Jaja z trądzikiem

  Białka jaj – niesamowite narzędzie do pozbycia się trądziku. Razem z nimi będzie zostawić swoje punkty na twarz i czarne, choć wspaniałym bonusem?

  Jak zrobić maskę na trądzik z jajkiem? Jest to konieczne do oddzielenia białka, a następnie pokonując go do konwersji w pianie (lub po prostu ubij widelcem). W mieszaninie, dodać kilka kropli olejku z cytryny (może być świeży sok, ale potem łyżeczki). Składniki delikatnie wymieszać i nałożyć na 20 minut na „zajęty” skóry trądzikowej.

  A na deser – kiwi

  Lubisz kiwi? Wągr, ten owoc nie może się ostać. Widać tok myślenia? Zgadza się: maska ​​kiwi z trądzikiem – to Twoja decyzja. Jeśli smak słodyczy to egzotyczne, uchylił jedną czwartą owoców na użyteczną procedurą.

  Po zjedzeniu żadnej wojny „na kolanie”, a jeszcze bardziej z trądzikiem, naprawdę? Tak, trzeba szlifować jedną czwartą (widelec lub starty) i dodać szczyptę skrobi ziemniaczanej. Mieszać, umieścić na pół godziny na twarzy.

  Wideo recepty trądzik maski

  Więc, co trądziku maska ​​top 5 najbardziej efektywny ci się podoba?

load...