Maski do stóp w domu: typy i szczegóły procedury

Wiesz, że zgodnie z połowy mężczyzn, pieszo – najbardziej seksowna część ciała? Więc niech nie zawieść swoich bliskich, aby dbać o to, że podoba im oczy, z całą odpowiedzialnością. Czego potrzebuję? Cierpliwości, czas i dobra maska ​​do stóp w domu. Pierwsze dwa warunki – dla was, iz trzeciej jesteś przeszkolony.

load...

Zawartość:

Porady Wideo na opiece nad swoimi stopami od eksperta

Znajomość ze skórzanymi Feet

Przed przystąpieniem do części praktycznej, to nie boli, aby przejść mały program edukacyjny na strukturę skóry, aby zrozumieć, dlaczego są problemy skórne, czym one są i jak najlepiej sobie z nimi radzić.

load...

Struktura skóry

Osłona składa się z trzech warstw:

Takich

 • Tłuszczu,
 • Skóry właściwej lli_1, naskórka

  Lli_1.

Teraz bardziej szczegółowo na temat każdego składnika. Możesz być zaskoczony, ale warstwa tłuszczu – to nie jest stały tłuszcz. W nim znajdują się również naczynia krwionośne i zakończenia nerwowe. Jednak pod warstwą tłuszczu paznokci jest nieobecny.

Derma – warstwowe tkaniny, zawierające także w ich nerwów i naczyń włosowatych. Składa się ona z cienkiej warstwy (brodawkowatego kolagenowych i elastycznych włókien, jak również fragmenty układu limfatycznego) i warstwy siatki (gęste włókna sprężyste).

Naskórek – najtrudniejszy z tych tkanek, składa się z 5 warstw:

 • Naskórka, końcowy etap rozwoju komórek;
 • Granulowany – obrońcą naskórka;
 • Genialny, którego komórki pozbawione jądra;
 • Ciernie – główny odpowiedzialny za pigmentację;
 • Podstawnokomórkowy – „producent” melaniny oraz substancje odpowiedzialne za odporność.

Trochę skóry przydatków

Pani skóry i mieć ucznia: potu i gruczołów łojowych. Ostatnim „usługa” naskórek, z wyjątkiem powierzchni podeszwy na nich, jak również na dłoniach, podskórnej tkanki tłuszczowej nie jest przydzielona. Można zapytać: dlaczego to wszystko tłuszczu na skórze, bo to tylko psuje wygląd? To jest powierzchowny osąd, tłuszczu i gruczoły wydzielania potu, mieszanie, okrywać ciało wody i warstwę tłuszczową, która chroni człowieka od bakterii i innych „zaraza”. Więc nie narzekają na swój los, matkę naturę od dawna myśli wszystko dla nas wszystkich.

Poznajemy każdego i potowych, które, naszym zdaniem, szczególnie irytujące komfortu. Ich ciało bardzo wiele – ponad 3 mln, choć pracuje w normalnym stanie, tylko połowa z nich, reszta jest podłączony do przypadku wystąpienia siły wyższej. Poprzez potu na zewnątrz każdy „śmieciowego”: toksyny, pozostałości leków i innych „chemia”, które mamy na co dzień, niestety, jest wchłaniana w kwalifikujących ilościach. W ciągu dnia, gruczoły potowe może spowodować, że organizm przeznaczyć maksymalnie pół litra potu – mieszanina wody i tajemnicy. Jak pamiętacie, na podeszwach bez gruczołów łojowych, pot, ale pod dostatkiem.

Teraz już rozumiem, dlaczego stopy pocą najintensywniej? Ta nierównowaga jest obarczona nie tylko nieprzyjemny zapach, ale także suche stopy. Wszystko cokolwiek, ale na tej części ciała stanowi największego obciążenia – waga danej osoby, tak że jedynym staje się szorstka, obcasy zaczynają pękać, odciskami palców są objęte gwarancją. Ze względu na te cechy skóry nóg wymaga szczególnej opieki.

Regularne maski nogi w domu – jednym z głównych obowiązków szanuje i docenia piękno kobiecego ciała.

Cechy pielęgnacji stóp

Jak rozumiesz szczególną ostrożność jest potrzebna stopę – ze względu na brak gruczołów łojowych. Reszta nóg dość standardowe leczenie kąpiel, złuszczanie i nawilżające. Ale pięta wymaga maksymalnej uwagi i dbać o nią i porozmawiamy.

Kolekcja

Recepty. Cóż, nadszedł czas, aby nauczyć się robić maski do stóp w domu? Zacznijmy w kolejności ważności – od odżywcze i nawilżające związków do czyszczenia mieszaniny.

Owies duetu

Owsianka – spiżarnia przydatnych elementów, nie na próżno, ponieważ uważa się, że płatki owsiane – najlepsze śniadanie. Przepis odżywcze maski tego wspaniałego kasze niewiele różni się od wersji kulinarnej. Garść płatków zalać świeży jogurt, oczywiście bez cukru, owoców lub dodatków i czekać, aż płatki owsiane puchnąć. Następnie nałożyć masę na skórze i nogi 20 minut są w stanie spoczynku. Można nawet spać.

Po tym czasie zmyć resztki zboża i przykryć nawilżają sprawdzony krem. Po zabiegu, od razu czuć różnicę, że skóra staje się miękka, gładka, znajdzie swój naturalny kolor.

Kukurydza Maska

Innym przydatnym do nóg owsianki – kukurydza, a nie proste, ale słodkie – miód. Jednak ciekawy przepis? Co trzeba kupić dla niego?

 • Mleka ;
 • Kukurydziana lli_1;

  Miodu lli_1.

Wlać pół litra mleka w garnku szkliwa, pozwalają produkt do wrzenia, posypać się, mieszając, mąkę kukurydzianą, zmniejszyć gaz i wtedy zastanawiam się kleik minut 5 Pozwól mieszanki chłodnego (aż jego temperatura nie może być porównywana z pokoju). Dodaj w kilka łyżek zupy miodu. Owsianka umieścić na piechotę, owinąć nogi z tworzywa sztucznego lub umieścić je na zwykłych plastikowych workach, a następnie wełnianych skarpet, zorganizować podeszwy efekt „szklarni”. Pół godziny może przejść na swojej działalności, ale oczywiście, to lepiej się położyć, jeśli to możliwe. Po spłukać czystą wodą i nałożyć krem. Maska ta również z kategorii leczenia odżywczych.

Twaróg trio

0. Skręcamy na receptę balsam. Zacznijmy masce twarogu. Wymaga to świeże, najlepiej targ serowy domu lub domku. 100 g tego produktu miesza się z 4 zupy łyżką jogurtu i soku z cytryny 1 – (świeże, oczywiście). Zastosuj twarogów „trio” na zmęczone nogi i dać im 20 minut na odpoczynek. Masa jest następnie zmyć czystą wodą, wytrzeć do sucha skóra.

Przepis Oil

Jednym z najbardziej użytecznych narzędzi do skóry – olej. Mówiąc o stopach, a następnie do opieki nad nimi jest doskonała oliwa. 2 łyżki zupy z mieszanki oleju z 1 łyżką śmietany i 2 żółtka. Waga gotowych stóp, a następnie owiń je folią polietylenową i moczyć przez pół godziny pod kocem lub chodzić w skarpetkach. Resztki oleju, wypłukać i wysuszyć stopy. Ta maska ​​nawilża nie tylko pokrywę, oraz obszar i zmiękcza zastygnięte podeszwy.

Gojenie

Maska ​​

. 5. Jeśli są pęknięcia na piętach i stóp skóra jest rannych, oddaj je do „uzbrojenia” z następującym przepisem. Crush 10 zwykłych zielonej cebuli, 15 g liści łopianu i 20g babki. Można to zrobić za pomocą blendera lub zaprawy kosmetyku. Papka jarzynowa umieścić na dwóch czystych kawałków gazy.

Stopy najpierw owijać leczonej tkance, a następnie trzymać folię, umieścić na szczycie tej konstrukcji skarpetek. Spacery z maską gojenia jest mile widziane, bo dzięki ruchu soku gojenia będzie przenikać do wszystkich pęknięć i owrzodzeń. Więc to, co wydawało się pół godziny, pohlopochite w domu, a następnie wziąć prysznic.

Aspiryna – najlepszy środek do

Stóp

Regularne aspiryna krajowa produkcja – niesamowite narzędzie do czyszczenia hartowanej miejsca na skutek siły porównywalnej do kosztownych zabiegów w elitarnych salonach. Pakiet (10 tabletek) z aspiryną kotlet (wystarczy nacisnąć je z łyżką). Dodać proszek do 2 łyżek zupy świeżego soku z cytryny i czystej wody. Wyniósł w leczeniu stopy. Jeśli pary skórę przed zabiegiem dół, efekt będzie maksymalne. Następnie owinąć nogi z tworzywa sztucznego i zorganizować im saunę, ubrany najwięcej skarpetki. Po 20 minutach spłukać z białymi plamami i przy użyciu pumeksu usunąć martwy naskórek. Po tym, użyj kremu nawilżającego lub oleju.

Prezentowana kolekcja masek nogą w domu pozwoli Ci wyglądać najlepiej.

load...