Maski do rozdwajaniu w domu: najlepsze przepisy

Końcówki włosów bita nie tylko właściciele luksusowych warkocze. Przyczyn tego problemu może być wiele, to sposób, aby pozbyć się jej jeden – jest to prawo opieki. W każdym salonie oferuje szeroki zakres zabiegów. Ale podział maska ​​kończy się w domu nic nie gorsze niż te, za które trzeba będzie zapłacić znaczną sumę pieniędzy.

load...

Zawartość:

Bita włosy – co robić

Pierwsze kroki w kierunku luksusowego

Włosów. Połącz się rozwidlone wskazówki nie będą działać. Oleje i balsamy można je skleić, ale to tylko na kilka godzin pozwoli Ci zaoszczędzić od problemu. Bez radykalnych działań nie można zrobić tutaj. Sostrig wszystkie sekcje i suche końce. Eksperci zalecają, aby to zrobić z gorącymi nożyczkami. Należy również nadać włosom odpocząć od suszarki, prostownicy do włosów i chemikaliów.

load...

Jeśli palisz, spróbuj rzucić lub przynajmniej ograniczyć liczbę papierosów. Fakt, że nikotyna jest bardzo złe dla organizmu jako całości, ale przede wszystkim glazury, bita i włosy wypadają. Dlatego kobiety palenia powinien pomyśleć dwa razy przed wejściem do dymu do płuc. Po wszystkie swoje wysiłki zmierzające do uczynienia wspaniały i genialny włosy wyniesie zero, a czas na masce przeciw rozdwajaniu zostanie zmarnowany.

Ważne jest, aby pamiętać, że większość problemów związanych z włosami wywołania problemów wewnętrznych ciała. Mogą to być choroby przewodu pokarmowego, wątroby, nerek lub zaburzeń psychiatrycznych. Właściwa pielęgnacja włosów nie zaczyna się od maski i iść do kliniki i prawidłowego odżywiania.

Właściwa opieki

Jeśli okaże się, że jesteś zdrowy od wewnątrz organizmu po przetestowaniu na choroby – to dobrze. Można bezpiecznie zacząć leczyć suche końce na zewnątrz. Wystarczy pamiętać o jednej ważnej zasadzie: maska ​​przeciw rozdwajaniu w domu będzie skuteczna tylko wtedy, gdy nauczysz się terminowej opieki dla swoich zamków. Co to znaczy?

Oznacza to, że będziesz musiał poćwiczyć kilka dobrych nawyków:

  • Habit №1. Naucz się umyć włosy nie więcej niż dwa razy w tygodniu. Częste mycie prowadzi do suszenia końców włosów, co z kolei prowadzi do rozwidlenia. Taki sam efekt będzie, jeśli jeszcze mokre energicznie głową ręczników lub grzebień.
  • Nawykiem №2. W weekend, nie używaj suszarki, prostownicy i chemii stylizacji – włosy też potrzebuje odpoczynku. Ale nawilżające maski przeciw rozdwajaniu się bardzo mile widziany.
  • Nawykiem №3. Zadbaj o swoje zamki z elementów: nosić kapelusze o każdej porze roku. Latem słońce wysusza włosy zimą – zimno, ale wiosną i jesienią – wilgotne powietrze i wiatr.

Przyzwyczaić się do wykonywania tych przepisów – będzie miał luksusowe głowy włosy.

Zwierzęta maski rozdwajaniu

Jeśli zastosujemy się do wszystkich tych zaleceń czubki włosów nadal selerowaty bez masek domu nie można zrobić. Wytwarza się je z dostępnymi produktami. Jeśli nie masz składniki mieszaniny, nie martw się – wybrać inną kompozycję. Poniżej przedstawiono przykłady najlepszych masek do włosów przeciw rozdwajaniu.

Babcia receptur

Łopian maska ​​- to tylko hitem wśród fanów salonach kosmetycznych domu. W celu przygotowania mieszaniny potrzeb medycznych korzenia łopianu 100 g i 200 g oleju rycynowego. W przypadku braku oleju rycynowego można oliwek, słonecznikowy lub migdałów. Korzenie rozdrabnia się w mieszalniku, wlać oleju podawać przez cały dzień. W drugim dniu mieszaninę ogrzewa się na łaźni wodnej i ogrzewa do wrzenia przez około 20 minut, a następnie ochłodzono i przesączono. Maska jest stosowana do całej długości włosów i owłosionej skóry głowy przez godzinę. Zmyć ciepłą wodą i szamponem.

Poniższy Maska jest wykonana z zsiadłego mleka. Mieszanina Receptura nie istnieje, bo trzeba umieścić na włos tylko kwaśne mleko w najczystszej postaci. Głównym wymogiem – mleko musi być domowej roboty i tłuszczu. Po nałożeniu maski trzeba owinąć głowę ręcznikiem i papieru. Po 30-40 minutach umieścić nawet taką samą ilość jogurtu, spienić i spłukać go ciepłą bieżącą wodą. Następnie można użyć szamponu.

Jaj maski – wykonane z równej ilości żółtka jaja, każdy z oliwek, brandy, miód i henna w proszku. Składniki miesza się do uzyskania jednorodności i nakłada się na włosy i skórę. Jego głowa owinięta i tylko godzinę później zmyć wodą bez szamponu.

Tak, że twoje włosy stały się przedmiotem dyskusji w gronie przyjaciół, trzeba będzie około dwóch miesięcy. Powtórzyć procedurę wymaga co najmniej dwa do trzech razy w tygodniu. Tuż przed myciem głowy.

Zalecenia specjalistą

Składniki na mieszaninie będą musiały kupić w aptece. Ta kompozycja dla tych, którzy nie mają gdzie kopać świeży korzeń łopianu lub mają gdzie zabrać do domu świeże mleko. Tajny przepis podzielił dziewczynę, która długo pracowała w salonie piękności. Twierdzi, że za pomocą tej maski, można przywrócić blask i zdrowie włosów przez trzy tygodnie. A najlepsze jest to, że w domu za ułamek maski kończy zrobić tak proste, jak w kabinie.

Potrzebne będą: Witamina B6 – 1 fiolkę z witaminą B12 – jedną ampułkę z witaminą C – 1 g, olej rycynowy – 2 łyżki miodu – 2 łyżki, włosy odżywkę albo – 2 łyżki. Wszystko wymieszać w misce. Jeśli miodu ma grubość – wstępnie topi się w łaźni wodnej. Gotowane maskę na godzinę przed szamponu nałożyć na włosy od nasady do czubka, włożył czapkę i coś jeszcze ciepły (stworzyć efekt sauny), do mieszaniny i moczyć w głąb skóry. Częściowo ze względu maska ​​balsam łatwo zmyć.

Przepis Wideo naturalnej maski na split końce włosów

Wszystkie maski do włosów przeciw rozdwajaniu są w stanie nie tylko leczyć suchość włosów i wzmacniają je, nadać im połysk i przyspiesza wzrost. Wymagane jest tylko jedno – punktualność. Nie zapomnij, aby powtórzyć procedurę, nawet jeśli jesteś bardzo zmęczony. Kobiety – silne i piękne podłogi. Dlatego musimy być w stanie poświęcić coś dla zachowania urody.

load...