Maski do łazienki: zasada działania i specjalnych receptur

Nikt nie kwestionuje faktu, że „kąpiel – dobra rzecz.” Nie idziemy nie tyle do mycia znacznie wzmocnić zdrowie i poprawić samopoczucie. Wielu miłośników gorącej pary łączą go z procedurami, które są zwykle wykonywane w salonach kosmetycznych. W tym celu opracowano specjalne maseczki do kąpieli. Większość z nich są wymyślone przez ludzi, siebie i pomyślnie przetestowane w praktyce. W tym artykule dowiesz się ich receptury i stosowanie reguł.

load...

Zawartość:

Zasada działania maski kąpieli

Ciepło i pary do stworzenia warunków, w których maska ​​daje uderzający efekt. W to, co jest wyrażone?

 • Pory rozszerzają się, a składniki odżywcze lepiej przenikają do warstwy skóry – 2 razy głębsze niż w normalnych warunkach.
 • Oczyszczania skóry odbywa się bardziej intensywnie. Po raz pierwszy to sprawia, parę wodną i wodę, drugi – maski kosmetyczne.
 • Ponieważ wysokie temperatury nie pozwalają pory się kurczyć, maksymalne nawilżenie skóry i jest nasycona cennych substancji.
 • Maski

  load...
 • Do twarzy w wannie, aby pomóc pozbyć się nieestetycznych zaskórników i trądziku.
 • Składników odżywczych, które skóra otrzymuje podczas „kąpieli” masek, brakuje prawie tydzień.

Warto pamiętać, że rozpoczęcie procedury kąpieli i kosmetycznych powinny uwzględniać ich właściwości i przestrzegać pewnych zasad.

Jak uniknąć problemów z

Skóry. Przed salonie kosmetycznym kostium kąpielowy, konieczne jest, aby wiedzieć, jego możliwości i wziąć pod uwagę możliwe komplikacje. Gdy idziesz do kąpieli maseczka musi być szczególny, to nie to samo, co jest wykorzystywane w życiu codziennym. Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej procedurze?

 1. Przygotuj wcześniej kompozycję do twarzy i zabrać ze sobą, należy go umieścić w czystym pojemniku.
 2. Pomocą makijażu ludzi po wszystkich procedurach kąpieli.
 3. Nigdy Nałożyć mieszankę na twarz, podczas gdy w łaźni parowej. Uwalnianie potu mogą reagować ze środkami terapeutycznymi i powodować uszkodzenia skóry.
 4. Szczególną uwagę należy zwrócić na sterylność procesu, ponieważ pory w tym czasie rozbudowane i różnorodne zanieczyszczenia mogą dostać się do nich.
 5. Nie

 6. Myślę, że rozszerzenie maskę ekspozycji, można uzyskać najlepszy wynik. W przypadku 10 minut.
 7. Używać masek z ostrożnością, gdy na powierzchni znajdują się w pobliżu naczyń krwionośnych i tam stan zapalny skóry.

Stosowanie powyższych wskazówek, można poprawić cerę i wygląda dużo młodziej niż na swoje lata. Przejdźmy do opisu receptur preparatów zdrowotnych.

Miód sól

Peeling. Kompozycja ta jest stosowana nie tylko na twarz – przed wejściem do łaźni parowej traktowali całe ciało. Musimy wymieszać 200 g miodu i 250 g soli morskiej. Ogrzewa się przez 10 minut, ciała, pocieranie mieszaninę do skóry w kolistymi ruchami do masażu. Wychodząc z łaźnią parową, dokładnie zmyć pozostały zarośla i dostać się zwilżyć miękką ręcznikiem. Odpocząć przez 20 minut, a następnie możemy anti-aging maski w wannie.

Kompozycje do stosowania w

Maski specjalne

Każdy z tych preparatów rozwiązuje jeden lub więcej problemów i ma pozytywny wpływ na skórę.

 • Oczyszczający

Pre-namoczone w ciepłej wodzie i płatków owsianych, a następnie dodać do nich taką samą ilość śmietaną. Mieszaninę umieścić na powierzchni przez 15 minut, następnie przemywa się ciepłą wodą. Więc pozbyć się zaskórników, poprawia cerę i gładką skórę.

 • Przeciwzapalny

Wymieszać w równych proporcjach z miodem i propolisem i stosować w miejscach, z czarnymi plamkami i trądziku. Ta maska ​​jest najlepiej stosować bezpośrednio po zmyciu peelingu solą.

 • Odżywczy

Take 1 żółtko, dodać do niego, słonecznikowego lub oliwy z oliwek (1 ch. L.) i drożdży piwnych (1 łyżka. L.). Mieszaninę pozostawiono do odstania na 15 minut, a następnie płucze się gorącą wodą. Również doskonałe właściwości odżywcze, że napina skórę.

Wybielanie mieszaninę

Kwas cytrynowy ma uniwersalny efekt. Sól stosuje się, gdy w pobliżu ust i nosa mają małe czarne kropki. Ogórek pomaga usunąć łagodne podrażnienie.

 • Glony

Wymieszać twaróg (1 łyżka) i suszone wodorosty (1 łyżeczka). Otrzymaną mieszaninę umieścić na twarz i pozostawić na 20 minut. Zmyć ciepłą wodą. Ta maska ​​do twarzy, wykonane w kąpieli wygładza starzenia się skóry i wybielić przebarwienia.

 • Ogórek

Zetrzeć startego ogórka i nałożyć ją na twarz na parze. Spłukać go przed następnym wywołaniu w łaźni parowej.

 • Solą

Sól miesza się z sodą w stosunku 1:2 . Otrzymany proszek zastosowano po wydaniu pary w wilgotnej powierzchni. Robimy to ostrożnie i delikatnie. Po 3 minutach kompozycji delikatnie smoem. Następnie trzeba wziąć olej dziecko po kąpieli, smarować skórę i pozostawić ją na twarzy, aż do następnego wywołania w łaźni parowej. Olej dla niemowląt można zastąpić miodem

 • Cytryny

Wytnij plasterek cytryny i natrzeć nimi twarz. Należy uważać, że sok nie dostał się do oczu. Po 10 minutach, kompozycja może być zmywane.

Przygotowanie masek w miejsce

Maski w kąpieli na twarz może być wyjęte z domu, i mogą być wytwarzane na miejscu. Bywalcy kąpiel jest szczególnie wrażliwy na receptur ludowych – Honey opasania, maski wykonane z czarnego chleba i kawy zarośli. Większość wilgoci i wysokiej temperatury tworzą idealne warunki do absorpcji tych produktów, aby uzyskać doskonałe efekty.

Podczas wizyty w łaźni jest zwykle na parze, a reszta co najmniej 6 razy. W przerwach między sesjami można przygotować Maska wellness. Co ważne, nie zapomnij, aby podjąć wszelkie niezbędne elementy, więc lepiej, aby ich listę. Ze świeżych produktów do następującej maski.

 • Nawilżający

Maska jest wykonana z bitą śmietaną, śmietana oraz ich mieszaniny, otrzymuje się z miodu i oliwy z oliwek (1:1 ). Najlepiej jest wykonać procedurę pod koniec dnia, wanny, tak, że po przemyciu nie jest już konieczne użycie kremu.

 • Odżywczy

Przygotuj roztwór propolisu i miodu, a następnie dobrze rozgrzać ciało w łaźni parowej. Pore ​​Cleansing twarz z maską wybielania solnego. Po wypłukaniu go wykreślić skład miodu, który odżywia skórę.

Wszystkie maseczki w wannie są pomocne – poprawiają cerę i sprawiają, że skóra elastyczna, gładka i aksamitna. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci uczynić je prawo. Chcemy, aby w pełni wykorzystać odwiedzając ulubione miejsca.

Przepis Wideo maseczka po

Kąpieli

load...