Maski awokado wytrzymałości i połysku włosów

Awokado sklepy warzywne na półkach już przestały być egzotyczne, ale jego zastosowanie w kuchni jest nadal uważane za wskaźnik wyszukanym smakiem. W zagranicznych kosmetyków owoce są wykorzystywane nawet rzadziej, choć w jego rodzinnej magiczne właściwości anty-aging są znane od wielu stuleci. Maska awokado odpowiednim dla skóry rąk i twarzy, a nawet włosy, tak jak tego owocu – magazyn witamin, pierwiastków śladowych i składników odżywczych. Maska do włosów z awokado – doskonały środek redukujący. Ona powróci w 5-6 wniosków o suche, zniszczone, przesuszone i podzielić włosom połysk i wytrzymałość znacznie zwiększona objętość włosów.

load...

Zawartość:

Wartość w kosmetologii

Smakosze docenią smak awokado i zdolność do wybrania pozostałych składników potraw, ale w kosmetologii smakowitości drugorzędne. Cenniejsze skład chemiczny. Owoc awokado, a także wszyscy członkowie rodziny laurowych, zawiera duże ilości witamin z grupy B i K, a ta nie zawiera witaminy A, C i kwas foliowy. Produkt jest bogaty w potas, których brak w wynikach mieszków włosowych w wyginięciem państwa, co z kolei jest przyczyną przedwczesnego łysienia i miedzi, której brak powoduje wczesne pojawienie się siwych włosów. Jako część skóry zawiera duże ilości chlorofilu, naturalny środek antybakteryjny.

Awokado wyjątkowość polega na dwa czynniki: obecność w kompozycji silnego przeciwutleniacza oraz obfitości tłuszczu roślinnego, przy czym maska ​​nie jest konieczne dalsze udoskonalenie oleje z awokado. Mówiąc najprościej, miąższ z awokado – maska ​​do włosów, stworzony przez samą naturę, nawet nie wymagają dodatkowego wzbogacania substancje czynne. Jednakże, dodając niektóre będą tylko zaostrzyć efekt wyprodukowany przez gotowego produktu, a olej z kolei zapewni lepszą przyswajalność.

load...

Wartość jest jakakolwiek część owoców. Obrać dojrzałych owoców – źródło witamin i ciało, oprócz pozostałych zalet, ma właściwości synergiczne, co pozwala na jego wykorzystanie jako podstawa dla wszystkich rodzajów białym makijażu. Nawet kości nie jest widoczna na pierwszy rzut oka nie ma żadnej wartości, jest on powszechnie stosowany w produkcji środków domu do łupieżu.

Jak wybrać awokado

Wydaje się, że kosmetyki nie są tak ważne dla jakości produktu, ale opinia jest błędna. Tak, i przygotować maskę z awokado całych owoców będzie dużo, więc dużo opieki trafi na stół. Maksymalna będą użyteczne tylko Mighty owoce przetrwały czas dojrzewania, ale nie osiągnęła więdnięcie, on ma najlepszy smak.

Owoce do wytwarzania cud oznacza

Niedojrzałe owoce daje sztywność i krnąbrność po naciśnięciu. Jeśli znaczna siła jest owocem nie odpowiada, to najlepiej pozostawić do dojrzewania. Problem ten jest nieznaczne, że produkt jest w porządku „osiągnięcia” przez 3-4 dni w suchym i ciemnym miejscu, o ile jest ona wstępnie zapakowane w suchym ręcznikiem papierowym.

Przejrzałe owoce lub niewłaściwie przechowywane rozróżnia pomarszczona skóra i ogólne rozluźnienie. Weź kawałek owocu nie warto, ponieważ procesy utleniania, że ​​już się rozpoczęła, a maska ​​do włosów z awokado daje dobre rezultaty. Nacięte lub uszkodzone awokado nie należy dla tych samych powodów: tlen w kontakcie z powierzchnią masy jej składu utlenia się, tak owoce najlepiej stosować bezpośrednio do każdego preparatu, stosując nową maskę. „Aligator gruszka” optymalne dojrzałości elastyczne, błyszczące skórki wosku i przyciągające wzrok soku w montażu oddziałów powierzchnia na naciśnięcie. Owoc ten jest gotowy do użycia.

Kolor skóry nie jest oznaką dojrzałości, brązowy i zielony owoc po prostu należą do różnych klas.

Olej z awokado do preparatów kosmetycznych

Wybór oleju należy zwrócić uwagę na kilka parametrów, które muszą wskazanych na opakowaniu:

  • Koncentracyjnego że produkt ten musi być w 100%;
  • Naturalność;
  • Okres przydatności do spożycia.

Butelkę należy uszczelnić. Maski do włosów z olejem z awokado z produktów niewybredny zapewnić najlepsze rezultaty.

Popularne przepisy na maski do włosów

Awokado z jajkiem na suchym

Włosów

Odżywczy maska ​​z awokado i żółtka zmieszane w równych częściach bezpośrednio przed nałożeniem. Przemywa się po upływie 30 minut w ciepłej wodzie.

Orzeźwiający kefir Maska dla skóry tłustej

Włosów

Maska do włosów z olejkiem z awokado i miód jogurt zagęszczony do łatwego zastosowania. Opcjonalnie można dodać kilka kropel soku z cytryny.

Regenerujący balsam z aloesem

0. Proporcje ⅓ w miąższu awokado lub oleju dodaje się do pulpy lub soku z aloesu. Kilka kropli olejku z pieprzu lub startych migdałów zwiększenia efektu.

Dobrze nadaje się jako środek redukujący permed rozjaśniania włosów lub agresywne.

Lekarstwem na łupież z awokado doły

Taka maska ​​może być zarówno jednorodne i w postaci peelingu, który może masować głowy. Pomoże to lepiej wyczyścić skórę i zwiększają szybkość wzrostu włosów. Kamień jest mielony w młynku do kawy i podawać w śmietanie przez 6 godzin. Jako zasady, można skorzystać z miąższ awokado. Mieszaninę dodaje 2-3 krople olejku z drzewa herbacianego, cedru i cytryny. Szamponu zmywane elementy 30 minut po nałożeniu.

Maski awokado może zdziałać cuda, przekształcając włosy na kilka zastosowań. Jedną z cech tego produktu – kompletny brak reakcji alergicznych, co daje ogromne pole do eksperymentowania.

Przepis wideo na masce awokado do włosów suchych

load...