Maska, znam cię! – oczyszczanie twarzy maski w domu

Zawartość:

Znana autor aforyzmów Valery Afonchenko raz, mówiąc o kobiety, powiedział: „Czas spędzony na makijaż, dzień skraca i wydłuża całą noc.” Cóż, w rzeczywistości jest on z pewnością rację. Ale widzimy od razu, że to zdanie należy do mężczyzny. Makijaż! Jeśli tylko make-up …

load...

Czy on zaoszczędzić, jeśli jest stosowany do niechlujny, nieprzygotowanego skóry? W celu dokonania „ogień” dokładnie i na czas, potrzebuje stałej pracy. Co oni – Mężczyźni – wie o tym? Czy ktoś z nich jest w stanie zrozumieć różnicę pomiędzy dzień Krem na noc? Demakijażu mleko z tonikiem? Oczyszczanie twarzy maskę z pożywne? To jest tak samo! Ale „mądry” i mówić o kobietach – to oni są pierwszymi …

Wydaje się, że aby udowodnić konieczność oczyszczania skóry po prostu nie ma sensu – to wszystko jest tak jasne. Od dzieciństwa jesteśmy uczeni tego, co jest konieczne do mycia, kabiną prysznicową, wziąć kąpiel. A co to jest, jeśli nie czystki? Jednakże, z twarzą sytuacja jest nieco inna. Odzież chroni nasz organizm przed różnymi efektami szkodliwych i zanieczyszczenia. Osoba jest zawsze otwarty „do wszystkich wiatrów.” Kurz, spaliny, kosmetyki – to wszystko składa się na delikatnej skórze i, oczywiście, nie dodaje jej urody.

Niestety, jedno mycie nie wystarczy. Tak, i płyny czyszczące nie mogą w pełni poradzić sobie z tym problemem. Jak to może być? To bardzo proste! Od dawna wymyślił specjalną maskę oczyszczającą do twarzy. Ale nie spiesz się do sklepów – w większości przypadków można mieć przepaści wielkiej oczyszczają skórę i w domu.

A nawet kosmetyczki zgadzają się, że maski wykonane w domu, nie gorsze – a czasami nawet lepsze – Salon. Przynajmniej, dzięki czemu an_2 ​​siebie, można mieć pewność, że tylko produkty naturalne są w nim zawarte. A „praca” będzie nie gorszy niż profesjonalny. Co można zrobić takie oczyszczenie porów twarzy maskę?

load...

Dolce vita

Pamiętacie kreskówkę o Kubusiu Puchatku? „Niedźwiedź kocha miód, dlaczego i kto zrozumie ….?” Tak – skóra jest również bardzo lubi miód. A tak przy okazji, w przeciwieństwie do Puchatka, ze względów zupełnie zrozumiałe. Po pierwsze, jest to naturalny antybiotyk – uwaga „nie ma chemii”. Ponadto, miód jest doskonale nawilża, odżywia i odmładza skórę – nie za nic, że jest on dodawany do wielu produktów kosmetycznych.

No i jeszcze jedna zaleta: nadaje się absolutnie do wszystkich rodzajów skóry – nawet najbardziej wrażliwych. Tutaj jest „magiczny” produkt, to nie mogło być lepiej przystosowane do czyszczenia i odżywia skórę. Ale nie możemy zapominać, że miód jest silnym alergenem. I do czyszczenia skóry w domu nie pociąga za sobą rozwój ciężkiej reakcji alergicznej, należy najpierw sprawdzić reakcję organizmu.

Jak mogłoby przygotowuje najlepszą oczyszczającą twarzy maskę z miodem? Istnieje kilka prostych receptur.

Pierwszy proces. Potrzebne będą:

  • Glicerol
  • Mąka pszenna
  • Miód
  • Zimna woda

Taka an_2 ​​jest nie tylko głęboko oczyszczają pory, ale również w celu wyeliminowania zapalenie skóry, jeśli odbywają. Przyjmować jedną łyżeczkę miodu i gliceryny, a następnie wlać trzy łyżki wody. Wymieszać. Jest to konieczne, aby wlać mąkę stopniowo, mieszając również tak, że bez grudek. To będzie na tyle jedna łyżka. Mieszaj? Cóż, teraz stosuje się do twarzy i szyi. Wszystko. 20 minut można przejść na temat swojej działalności. Spłukać ciepłą wodą powinno być. Ta an_2 ​​nie jest konieczne, aby zrobić więcej niż dwa razy w tygodniu – na tyle, aby całkowicie oczyścić skórę.

Sposób drugi. Potrzebne będą:

  • Mleko
  • Owsianka
  • Miód

Mała łyżka owsiane miesza się z łyżką mleka. Dodaj dwie duże łyżki miodu. Ostrożnie stosować na skórę twarzy i szyi, szczególnie w tych miejscach, gdzie wiele rozszerzonych porów. Musisz trzymać 10-15 minut. Spłukać dobrze – ciepłej wody. Ta an_2 ​​pomaga zwalczać zaskórniki w domu – trzeba zrobić co najmniej trzy razy w tygodniu.

Sposób trzeci: Maska-peelingu. Oprócz miodu wymaga świeżo zmieloną kawę, która doskonale nadaje się do głębokiego oczyszczania skóry tłustej w domu. Sporo – pół łyżeczki. Ale miód potrzebują więcej – trzy łyżki. Nałożyć mieszankę na twarz i szyję i delikatnie masować kilka minut.

Wystarczy pocierać zbyt dużo – zamiast głębokie oczyszczenie porów, może porysować delikatną skórę. Następnie należy podać maskę do „pracy”, nawet przez 10-15 minut, a następnie dokładnie spłukać. Najlepszym maski, które można zrobić w domu, dla tych dziewczyn, które mają połączenie typu skóry – to głęboko oczyszcza pory i odżywia skórę.

Wszystkie kolory z gliny …

Być może najlepszym oczyszczająca an_2 ​​na twarz – kosmetycznej gliny. Że jest on coraz częściej zalecane. Na jaki rodzaj miłości? Dlaczego ta an_2 ​​jest uważany za najlepszy? To proste – an_1 jest w porządku, „łapie” płatki błota „starej” skóry i nadmiar tłuszczu – pory są czyszczone po prostu idealne. Ponadto ma on zdolność do łagodzą podrażnienia i „spokój” skóry. Tak, i to jest elementarny an_2 ​​- na zasadzie „tylko dodać wody”. Jednakże, an_1 jest bardzo aktywny, a najważniejsze tutaj – nie przesadzaj. Nie zostawiać taką maskę dłuższą niż 12 minut. I konieczne jest, aby umyć starannie. I, oczywiście, nie zapomnij zastosować krem ​​następnie – w porządku gliny wysusza skórę.

Oczyszczanie maski z gliny plastycznej jest odpowiedni dla każdej małej twarzy – wystarczy tylko wybrać odpowiedni kolor. Jak wybrać? Cóż, na pewno nie do koloru włosów i tonu w domu szlafroku! Wszystko zależy od rodzaju skóry. Czerwonej gliny nadaje się do wrażliwej, suchej lub odwodnionej. Będzie usunąć podrażnienie, świąd i usuwa „odpaść” skórę w tlen. Czy właściciele skóry tłustej większy wybór – można użyć zieloną, żółtą, niebieską lub białą glinkę.

Poza głównym zadaniem – oczyszczającej – takie maski i przynieść inne korzyści. Białe – dokręcić skóry, nawet poza konturami twarzy i usunąć nadmiar tłuszczu. Blue – pomaga rany na skórze goją się szybciej i zapobiega powstawaniu nowych wyprysków. Zielony – przyczyni się do poprawy krążenia krwi i przez długi czas, aby utrzymać zdrową cerę. A jeśli czujesz, że skóra brakuje elastyczności i „blask”, który przyjdzie z pomocą żółtej gliny. Wyświetla toksyn i łagodzą stany zapalne.

Jakiego koloru zrobić, gdy mieszać czerwone i białe? To prawda – różowy! To wszystko i przygotowuje oczyszczanie maski dla skóry mieszanej. Wszystko jest logiczne, prawda? Skórę – połączono i maską – mieszane. Łatwy do zapamiętania. Jednakże, różowy gliny i nadaje się do normalnej skóry.

Być może najbardziej „tajemnicza” to czarna an_1. Ludzie z tego samego rodzaju skóry odpowiedzieć na nią na różne sposoby. Ktoś twierdzi, że takie maseczki oczyszczające bardzo miękkie i wyrozumiały, inni skarżą się na uczucie zwężenia i suchości skóry po zabiegu. Dlatego osoby z suchej i mieszanej skóry zaleca się najpierw przeprowadzić mały eksperyment. Umieścić gliny na niewielkiej części powierzchni i pozostawić na protokole 7. Następnie mycia i obserwować reakcję skóry. Jeśli wszystko jest w porządku, a potem czarny gliny – to, czego potrzebujesz.

Inne an_2

Trudno nie wspomnieć o kilku prostych, ale bardzo ciekawe maski – być może niektóre z nich będą -Co być twoje prawdziwe panaceum. Najważniejsze – dokładnie śledzić przepis przygotować maskę i nie rób tego zbyt często. Nawet najlepsza an_2 ​​może uszkodzić skórę w przypadku zastosowania więcej niż trzy razy w tygodniu.

  • Maska z aloesu

Aby przygotować an_2 ​​MIELENIE dwie łyżki najczęstszych płatków owsianych odrywanie gałązkę aloesu oraz drobno ścięcie. Następnie lekko pamiętać ręce, które uczyniły sok, wymieszać z płatków owsianych i natychmiast zwrócić się do skóry. Maska – najlepszy w przypadku, gdy masz rozszerzone pory na nosie i czole. I aloes w procesach zapalnych – niezastąpioną rzeczą.

  • Maska kredy

Najczęstszym białą kredą w stanie czynić cuda – oczyszcza i ściąga pory, wygładza cerę i nadaje skórze niesamowitą elastyczność. W skrócie, najlepiej an_2 ​​dla kobiet, które nie są w potrzebie leczenia przeciwzapalnego. Przygotowanie tej maski jest prosta – trzeć na tarce bardzo drobnym kawałkiem kredy – trzeba mieć o jedną łyżkę. Następnie dodać trochę zimnej wody i dokładnie wymieszać – Maska powinna mieć kremową konsystencję. Zastosuj maskę na obszarach problemowych i pozostawić na 7 minut, następnie spłukać zimną wodą.

  • Maska brzoskwinia

Brzoskwinia an_2 ​​- najlepiej, jeśli chodzi nie tylko oczyszczanie, ale także skóra nawilżona. Maska jest tak prosty, że wiele kobiet zaczyna wątpić w swoją skuteczność – i na próżno. Brzoskwinia konieczne skórki oraz rozciągają otrzymaną zawiesinę rozprowadzono równomiernie na powierzchni skóry i pozostawić na 10 minut, a następnie płukaniu skórę chłodną wodą.

Trudno powiedzieć z całą pewnością, co an_2 ​​jest lepsza – wszystko zależy od właściwości skóry każdego indywidualnego kobiety. Ktoś rozszerzone pory, ktoś – dużo trądziku i zaskórników, a ktoś skórne połączone. Ponadto – nawet dwie kobiety z tego samego rodzaju skóry mogą nie być odpowiednie dla jednej i tej samej maski. Dlatego, aby dowiedzieć się, co jest najlepszym maski, aby spróbować co najmniej dwa lub trzy. Ocenia swoją skórę po zabiegu, a zobaczysz, czy jest to najlepsza an_2 ​​dla Ciebie.

Dyskusja na temat domu czyszczenie twarzy maskę może być bardzo długi czas. Że po prostu nie używają – warzywa, owoce, zboża, jajka … nawet surowe mięso i wątroba! Każdy produkt jest dobry na swój sposób. Wszyscy – pomaga skórze zachować świeżość i piękno. Człowiek … więc niech się w przekonaniu, że wiedzą wszystko lepiej niż my! Wszakże, jak legendarny Koko Shanel powiedział: „Piękno musimy być kochanym ludzi i głupi – że powinniśmy kochać ludzi”.

load...