Maska żelatynowych – przepisy kulinarne dla zachowania czystości i młodość skóry

Czy muszę zrujnować budżet rodziny, aby pozbyć się trądziku, zmarszczki i zaskórników? Co jest lepsze: zamorskie kremy lub mieszanka folk? Jak wyglądają oślepiające i nie przepłacić? To proste: trzeba maskę żelatyny – procedura, aby pozbyć się sto nieszczęść, takich jak starzenie, trądzik, przebarwienia, i wiele innych.

load...

Zawartość:

Żelatyna – krótkie podsumowanie

Czy znasz tego produktu od dzieciństwa. Gobbling wielokolorowe galaretki pudrowe powietrze i topienie w galarecie usta, zgodzi się Pan, że trudno wyobrazić sobie, że jesteś jednym z najlepszych kosmetyków lakierów? Tak, splendor smaku tych przysmaków, jesteśmy zobowiązani do żelatyny – flagowy wśród produktów białkowych.

Ale białka – nie tylko podstawą do uroczego deseru, a regulatorem odnowy komórek. Dlatego maska ​​z żelatyny – jeden z najbardziej skutecznych metod leczenia w walce o młodość i skórę czystą.

load...

Na składzie

Co sprawiło, że ten produkt i co? Żelatyna, jak już powiedzieliśmy, – solidne białka i najbardziej użyteczne, naturalny, dany nam przez Matkę Naturę. Substancja ta jest pobierany z zwierzęcej tkanki łącznej. Pamiętaj proces przygotowania aspic. Gotować mięso z kością, bez dodawania nie istnieją żadne środki zagęszczające, a rezultatem jest bogaty rosół, zamienia się w galaretowatą masę, zwany galarecie – od pysznych potraw, „król” na świąteczny stół.

Oczywiście, maska ​​bez żelatyny jest przygotowany w taki skomplikowany sposób, trzeba tylko kupić upragniony worek proszku i dokładnie przestrzegać zasad podanych w przepisie, który wkrótce poznają.

A jeszcze w kompozycji. Co białkiem (czyli 85%), nie jest to produkt cud?

 • wody;
 • Żelaza;
 • Skrobi lli_1;

  Sodu lli_1;

 • Aminokwasów;
 • Wapnia lli_1;

  Popiołu lli_1; fosforu

  Lli_1;

  Potasu lli_1;

 • Witamin.

Oczekiwany efekt

Jakie są wyzwania siłę do radzenia sobie z maskami żelatyny? Czy warto, jak mówią, że gra jest warta świeczki? Co otrzymasz w wyniku które zainwestowały godzin? Zapoznaj się z listą wszystkich „tak” na rzecz zabiegów białko:

 • Eliminacja czarnymi plamami;
 • Pokonać trądzik;
 • Poprawić napięcie skóry;
 • Powrócić zdrową cerę;
 • Eliminacji

 • Obrzęku;
 • Orzeźwiający efekt;
 • Eliminacji

 • Z fałd skóry i zmarszczki;
 • Pozbyć brązowe plamki i piegi;
 • Zmiękczenia skóry;
 • Podnoszenia efekt;
 • Spowalniając proces starzenia się.

Ponadto, maski żelatyny zmarszczek – to fascynujące zajęcie: przetwarzać pokrywę kaszy i nakręcić film w kwadrans. Magia i tylko.

Zalecenia tematyczne

To jest czas, aby przejść od słów do czynów, prawda? Po pierwsze, zasady postępowania. Tak, pod warunkiem, trzęsie podstawowe zasady stosowania masek żelatyny.

Przygotowanie

Skóry. Zasada numer jeden – skóra doskonale oczyszczone. Oznacza to, że dana osoba powinna zostać wydana nie tylko z kosmetyków, ale także z tłuszczu, martwych komórek naskórka i innych „śmieci”. Jak to zrobić? Skoncentruj się na swoim rodzaju skóry. Alternatywnie, przemyć wodą z mydłem i sprawdzonej / żelu lub pary na twarz wywaru użyteczne, na przykład, rumianku, lub zrobić peeling.

Im lepiej oczyścić skórę, tym bardziej skuteczne będzie miało wpływu na maskę z żelatyny zmarszczek, trądziku i zaskórników. Trzeba zrozumieć, że białko potrzebne ożywiającym „zielone światło” dla osiągnięcia tych nieproszonych „gości” i kierowania ich z dala od twarzy.

Szczegóły i tajemnic

Procedurę

0. Kosmetologów zaleca się stosować maskę zmarszczek żelatyną, nie tylko na twarzy i na klatce piersiowej, szyi, ponieważ dają wiek kobiety. Poddane obróbce skóry powinno być w ciszy i spokoju, ograniczają się w rozmowach i uśmiechami, ponieważ film musi obejmować każdą komórkę osoby podciągnąć i jak najskuteczniej leczyć skórę.

Zmywane maski z żelatyny w dwóch etapach: najpierw ciepłą, a następnie chłodną wodą.

To ważne, aby wiedzieć! Żelatyna, oczywiście, naturalny produkt, ale to nie gwarantuje, że skóra z nim „zaprzyjaźnić”. Przeprowadzić test powodując spadek wybranej maski w obszarze od strony wewnętrznej kolanka. Jeśli 15 minut nie następuje reakcja ujemna oznacza, że ​​można obsługiwać i twarzy.

Kolekcja

Recepty. Zacznijmy od klasyki, które są zawsze rzetelne i trafne.

 • Podstawowa receptura

Wlej łyżkę proszku z wodą, z których część musi być trzy razy więcej żelatyny. Pozostawić na pół godziny wiele obrzęk. Następnie podgrzać kompozycję z zastosowaniem łaźni wodnej, ale upewnij się, że mieszanina nie gotować. Traktuj swoją twarz ciepłą masę i pozostawić na 20 minut, aby odpocząć.

 • Żelatyna + Spirulina

5. Kolejnym darem natury – Spirulina, będzie dobrym „spółka” bohaterem artykułu. Podłączyć łyżki pół zupy w proszku do 25 ml wody i 2 tabletki spirulina. Zgodnie ze scenariuszem poprzedniego przepisu, podgrzać mieszaninę i pozwolić mu puchnąć. Następnie dodać pół małej łyżeczki soku z cytryny i 1 kropli witaminy A (w oleju). Mieszano tę mieszaninę i leczenia twarzy przez 15 minut. Ta maska ​​ze spiruliny i żelatyny nie tylko pozbyć się zaskórników i trądziku, ale również zacisnąć, odmłodzić skórę.

 • Bronią przeciwko zaskórników

Przygotować kompozycję podstawową (przepis powyżej). Dodać ciężar ubitego białka, proces mieszania i wiele twarzy. Czas trwania – do sucha, zwykle 20 minut wystarczy. Wszystkie folia może zostać usunięta. Jeśli masz czas, spróbuj policzyć ilość czarnych kropek opuścił swoją twarz, będzie zaskoczony.

Więc, co maska ​​żelatyny podoba Ci się?

Przepis wideo folii maskującej z żelatyną trądziku

load...