Maska z węglem aktywnym i żelatyny z zaskórników domowych

Zaskórników

Masz wojnę „czarnych punktów”? Tak, trzeba mieć wiarygodne „broń”, aby wyjść z tej walki zwycięsko, prawda? Teraz oczy odbiegają od masy wskazówek, aby pozbyć się zaskórników. Wśród technik wiodącą Taka orientacja jest wymieniona maska ​​z aktywnym węglem i żelatyny. Oprócz oczyszczania zanieczyszczonych następnie, jako bonus dostaniesz więcej ulgę na trądzik, zmarszczki, brązowe plamy, i kochany przez wielu kobiet podnoszących efekt. Spróbujmy?

load...

Zawartość:

Znajomość Procedura

Dlaczego maski z żelatyną i węgla jako przydatny i może rozwiązać złożone problemy na raz? Sensem przydatnych składników. Dwa główne, na podstawie nazwy, wiesz. Oprócz nich w mieszaninie obowiązkowej części wodą lub mlekiem lub wywaru z ziół – bo trzeba coś proszek do rozpuszczenia, prawda? Dalej – wszystko zależy od receptury i wyobraźni autora. Kompozycja często zawiera gliny kosmetycznych, którego dobiera się w celu rozwiązania problemów istniejących.

Niektórzy ludzie lubią dodać mieszankę miodu, olejków eterycznych i innych przydatnych elementów. Tak, są dobre w działaniu, jednak nie należy zapominać, że w masce „bohaterów” – żelatyny i węgla aktywnego, są one „bronią” w walce ze znienawidzonym „czarnych punktów”. Rozcieńczenie tej podstawie, że zmniejszenie stężenia środka, a to oznacza, że ​​trzeba powtórzyć procedurę, być może więcej niż raz. Tak więc, jeśli chcesz pozbyć się zaskórników, a następnie fantazjować z umiarem.

load...

Przydatne właściwości

Węgiel – można powiedzieć „starszy” składników kosmetycznych na świecie. Ludzie w dawnych czasach odkryto niezwykłą perspektywę przydatne: po pierwsze, do leczenia, a po drugie, aby zachować piękno. Starożytni lekarze doradzać swoim pacjentom stosowanie węgla do oczyszczenia jelita w przypadku zatrucia lub inne problemy trawienne. Później ten dar natury stał się rany proszku uzdrowienie.

Żony myśliwych, zauważając, że ich mężowie zużycia węgla do odnowy skóry, zdecydowaliśmy się eksperymentować z magicznym proszkiem i próbowała poradzić im twarz, która nie goiła, ale byli „rannych”, jeśli mówimy o kobietach, gorszych – zmarszczki, zmarszczki skóry, „czarna punkt „trądziku. Tak, wyobraź sobie, że w czasach starożytnych były również piękne, pieczenie każdej komórce ciała.

Oczywiście, w tych wiekach nie było laboratoria chemiczne, tak naprawdę nikt nie mógł powiedzieć, dlaczego zwykłe węgiel jest tak użyteczne. Ale teraz, wraz z rozwojem nauki, każdy wie, że węgiel aktywny – jest:

 • Najlepszym chłonne, usuwanie pokrywy nadmiar wilgoci i tłuszczu;
 • Zapaśnik z toksyn i innych „śmieci”;
 • Lekarstwem na stany zapalne;
 • Silny środek czyszczący;
 • Trądzik

 • Morderca;
 • Uzdrowienie proszku.

Żelatyna – czystego białka ekstrahowane z tkanek zwierzęcych, a substancja znana w celu aktualizacji komórki. Mówiąc o skórę, a następnie można sobie wyobrazić, że gwarancja jego młodości – terminowe uaktualnianie tkanek. Oznacza to, że okazuje się, że to normalne żelatynę, która jest warta grosza, a sprzedawane w każdym sklepie – jest to bardzo „eliksir młodości”, na które polowanie. Teraz jesteś świadkiem tajemnej wiedzy, ale ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo ich używać. Gotowy do nauki?

Instrukcje krok po kroku

Jak zrobić magiczną maskę żelatyny i węgiel? Przygotowanie tych składników oraz niezbędne narzędzia:

 • Wody;
 • Węgla (tabletki); żelatyna
 • (w drobnych granulkach); Pojemnik
 • (najlepiej szklane);
 • Pędzla kosmetycznego;
 • Opaska na włosy;
 • Lusterko lli_1;

 • łyżka.

Ponadto trzeba będzie piec lub kuchenkę mikrofalową.

Mieszanie

Tak więc, tabletka węglowy umieszcza się w naczyniu i dociskać łyżkę. Aby dodać proszek do żelatyny deser łyżka i wody. Mieszać, nie martw się, nic aż do rozpuszczenia. Proces ten wymaga ciepła. Teraz przesuń pojemnik lub w kąpieli wodnej, należy odczekać do całkowitego rozpuszczenia, lub w kuchence mikrofalowej sekund 20.

Przetwarzanie

Zastosuj makijażu potrzebne aż ostygnie na najwyższym parze skórę. Spróbuj owsiankę z pędzlem w przypadku „Drive” do porów. Na transformacja maski w filmie idzie gdzieś minut 15. Wtedy po prostu strzelać, nawiasem mówiąc, wraz ze zdalnym „czarnych punktów” i inne „śmieci”.

Jak widać, maska ​​z aktywnym węglem i żelatyny – jest nie tylko wspaniałym zabieg kosmetyczny, ale również okazja do spojrzenia oślepienia niedrogo.

Recepty wideo z maskami fani żelatynowych

load...