Maska z oleju rycynowego na twarzy i rzęsy

Wrażliwa i zwiędły po skórze twarzy potrzebuje dodatkowego odżywiania i nawadniania. Wiele kobiet, które doświadczyły podobnych problemów, szukają różnych rozwiązań i chcą jak najszybciej, aby uzyskać wyraźną poprawę. Jak tylko oznacza brak preferencji. Zakres jest duża: od ziół i improwizowane jedzenie przygotowane w domu oznacza nowoczesne kremy, zabiegi w drogich salonach kosmetycznych. Ale niewielu wie, że dbanie o wygląd, można użyć obecnej generacji zapomnianych funduszy, które były dobrze znane naszych babć. Cuda pracy ze skórą może maskować olejem rycynowym.

load...

Zawartość:

Ciekawostki o Tong

Olej rycynowy jest otrzymywany z wysokim bujne rośliny o nazwie rącznika, która rośnie w Afryce. Na tym kontynencie służy do leczenia wielu schorzeń skóry, w tym łuszczycy i oporną na leczenie (wyprysk). Cechą oleju wyekstrahowanego z roślin jest to, że nie wysycha i nie tworzy warstwę na swej powierzchni.

Dzięki tym właściwościom, olej rycynowy jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, medycynie (dla maści i balsamów, jako środek przeczyszczający dla jelit i tonik do włosów), domu (do pielęgnacji obuwia i odzieży, wyrobów skórzanych), a także kosmetyki.

load...

Korzyści

Jeśli olej rycynowy jest stosowany w celu opieki nad wyglądem, można znacznie poprawić stan skóry, komórki zatrzymać młodych. Jak kosmetyczne oznacza olej rycynowy posiada następujące funkcje:

  • nawilża;
  • Żywi;
  • Czyszczenia;
  • Zmiękcza;
  • Eliminuje toksyny;
  • Uspokaja;
  • Usuwa stany zapalne;
  • Dezynfekuje.

Przeciwwskazania

Wszystkie części fasoli rycynowego trujące dla ludzi i zwierząt. W związku z tym, konieczne jest, aby uważać, aby nie wywoływać obszerne zatrucia. Niekontrolowane stosowanie łodygi, liście lub nasiona roślin mogą być nawet śmiertelne.

Często zatrucia towarzyszy kołatanie serca, ciężkie zawroty głowy, wymioty i skurcze. Dlatego stosowanie oleju rycynowego należy posługiwać. Produkt nie powinien być stosowany zbyt długo. A jeśli w procesie stosowania istnieją jakieś ogólne objawy złego samopoczucia należy natychmiast przerwać leczenie i skonsultować się ze specjalistą.

Małe dawki oleju w połączeniu z bezpiecznymi i innych składników, oczywiście, użyteczne.

Oczyszczanie oleju rycynowego skóry

Aby oczyścić skórę policzki, podbródek, czoło, należy użyć maski z olejem rycynowym, bez żadnych dodatków. Można nie tylko dają dodatkowe odżywienie skóry, ale również nawilżają głębokie warstwy skóry. Należy jednak przestrzegać następujących środków ostrożności:

  • Olej nie powinien być stosowany na otwarte rany, stan zapalny;
  • Skóra powinna być zawsze czyste i suche; konieczność wyraźnego wytrzymać zalecanej dawki.

Stwardnienie

Maska ​​

. Jeśli istnieje potrzeba, aby zrobić dokładne czyszczenie, trzeba wymieszać kilka rodzajów olejów: sezamowy, oliwa, olej rycynowy i siemię lniane. Mieszaninę ogrzewa się na nośniku ciepła i ciepło jest stosowane do obszarów problemowych. Natrzeć olejem być tak długo, jak długo nie będzie tworzyć grudki staczania (będzie wtedy dopiero od kurzu i tłuszczu). Następnie, inny środek powinien pozostać na skórze przez około 20 minut, następnie przemyto z kontrastem wody.

Saline

Pojazdu

Bardzo skuteczne po maska ​​przepis z olejem rycynowym. Głównym składnikiem jest taka sama, ale sól morska lub sody (trzeba tylko 3 g) dodaje się (po wstępnym ogrzewaniem). Otrzymaną masę należy nakładać na skórę, a następnie użyć gąbki do wcierania w skórę właściwą. Będzie dokładnie oczyścić porów.

Miód skład

Dobrze sprawdzony następny maska ​​z oleju rycynowego. Jego kompozycja ma kwiatowy miód. Jedną łyżeczkę złotego nektaru ogrzewa się w łaźni wodnej i mieszano z dwoma łyżeczkami oleju rycynowego. Mieszaninę stosuje się ciepło. Jest ważne, aby warstwa była gęsta i grubości. Miód doskonale wyciąga toksyny i martwe komórki naskórka, ale rycynowy zapewnia dodatkową wilgoć. Maska ta ma przetrwać przez pół godziny.

Wybielanie twarzy

Ekstrakt Castor doskonale wybielić skórę, aw połączeniu z niektórych innych składników może wszystkie cuda pracy.

Maska oleju rycynowego z pietruszki i jaj

0. Aby przygotować wymagane dwa kawałki świeżego soku z pietruszki, olej z jednej strony, a jednego jaja. Masa musi być podgrzewana do przyjemnej temperatury. To otrez zwilżone gazę lub bandaż i stosować się do obszarów problemowych. Kompres pozostaje na twarzy 40 minut, a następnie delikatnie spłukać. Regularne stosowanie tej maski oleju rycynowego usuwa piegi, oczyszcza pory i obsługuje dźwięk w zimnych porach roku.

Owoce jagodowe-warzywne mix

W równych proporcjach podjętych oleju rycynowego, sok pomarańczowy, sok truskawkowy puree i ogórka. Wszystkie składniki dokładnie miesza się i nakłada się na twarz. Po 20 minutach mieszaninę przemyto ciepłą wodą.

Ważne jest, aby pamiętać, że ekstrakt z ziaren rącznika – doskonały krem ​​nawilżający, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany nie tylko do wznowienia życiowych w skórze, ale także do leczenia włosów, paznokci, a nawet rzęsy, brwi. Dobre wyniki uzyskuje się maskę rzęsy oleju rycynowego, które karmi się komórek, stymulują ich wzrost.

Prawidłowy wygląd dramatycznie, być może, że nie działa, ale wspierać ciało, dają swoim naturalnym Dane większą wyrazistość niekoniecznie sukces.

Ciekawe receptury wideo na noc maska ​​z oleju rycynowego

load...