Maska z łupieżem: zmaga się z „śniegu” w domu

łupież

Łupież – jeden z najbardziej popularnych problemów włosów. Obfitość telewizji i reklamy drukowanej, nadawanie o cudownych właściwościach drogich leków, dowodzi tego faktu. W tym samym czasie, tradycyjne metody, aby szybko i skutecznie rozwiązać ten nieprzyjemny, ale nie jest uznawany za problem medyczny. Maska wykonana z łupieżem sam daje efekt porównywalny do efektu aktywów fabrycznych oraz koszt składników niezbędnych grosz.

load...

Zawartość:

Przyczyny problemów

Białawy tablica, śnieg latające włosy podczas poruszania głową, że nie inne, ponieważ martwe komórki skóry. W normalnych warunkach salootdelenie regularnej higieny wystarczy do ich mycia i peelingu niezauważalny. Okres Aktualizacja skóry głowy jest w tym przypadku około miesiąca.

Pacjenci z łojotoku, ponieważ jest to grupa chorób związanych z naruszeniem łojowych wydzielin, okres ten zostaje zmniejszona o kilka razy, a po 5-7 dniach skóra musi być aktualizowany. Aktywność szczyt tego procesu przypada na okres dojrzewania, więc jedna trzecia osób w wieku 18-35 lat, w różnym stopniu, cierpią z powodu tego problemu, co podnosi nie zmniejszają zapotrzebowanie na szampony i maski na głowę łupieżu.

load...

Łupież – nie choroba, chociaż dziedziczność odgrywa ważną rolę w uzależnieniu do tego naruszenia. Inne przyczyny jego szybkiego powstawania są:

 • zakłócenia hormonalne;
 • Żadnych nieprawidłowości i chorób, które zmniejszają odporność;
 • Niezdrowa dieta z niedoborem witaminy i obfitości fast foodów; Alergie
 • Na kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego i odzieży;
 • Skłonności osobistych.

Bardziej precyzyjnie określić przyczynę naruszeń pomogą specjalistycznej trichologist, które po prostu muszą być uwzględnione, jeżeli maska ​​do włosów, łupieżu zakupionego lub wykonane, nie dają pożądanego rezultatu.

Wzrusza nie jest konieczne w kwestiach, jak łupież jest nie tylko stała się martwić o wygląd i niechęć do usunięcia nakrycia głowy w miejscach publicznych, ale także bardziej problematyczne konsekwencje. Gruby sucha skorupa obejmuje nie tylko powierzchnię skóry głowy, zapobiega dostępu substancji do mieszków włosowych. Umierają lub „pójściem spać” to w wyniku opóźnień leczenia łojotoku. Gdy rozmyta etap może wymagać już prostego szamponu i maski do łupieżu i wypadania włosów, a czasami za pomocą wczesnego łysienia.

Szampony i maski do łupieżu

Zasada działania

Ponieważ głównym „producentem” łupieżu – warunkowo patogennych grzybów z nadmierną aktywnością i prowokowanie czynników rozwojowych stanowią naruszenia procesów metabolicznych w skórze głowy, a skuteczność masek do łupieżu włosów zależy od zdolności jej członków w celu przeciwdziałania te powody. Skuteczna maska ​​na łupież i wypadanie włosów niekoniecznie zawiera kompleks witamin i minerałów. Takie kompozycje i mają dobre szampony domowych. Prawdziwa pełne wyleczenie łupieżu nie działa, ponieważ nie zawierają środki przeciwbakteryjne, charakterystyczne dla szamponów leczniczych są sprzedawane w aptekach. Jednakże, domowe maski z wypadanie włosów i łupież nabywają te same właściwości, jeśli doda się we właściwościach mają antimikoznymi leki: sok z czosnku, olej z drzewa herbacianego lub bulion rumianku.

Nadmierne tłustość skóry i włosów maski może zawierać przeciwłupieżowych i suszone, sodę, sok z owoców cytrusowych lub żółtka jaj, które z powodzeniem zastąpić podobne działanie alkalicznych roztworów urządzeń fabrycznych.

Warunki korzystania

Zastosuj maskę do włosów z łupieżem i swędzenia szamponu i niewiele różni się od stosowania jakichkolwiek podobnych środków. Kompozycja jest stosowana do wstępnie przemytego głowy i pozostawiono na 10-15 minut. Delikatny masaż opuszkami palców, aby pomóc wchłanianie w skórę głowy pożądane składniki. Włosy są następnie dokładnie spłukać.

Jednocześnie istnieją małe szczypie, które poprawiają sprawność agenta:

 • Po pierwsze, to jest ocieplenie. Owinięty filmu jedzenie na włosach lub założyć czepek wzmocni efekt.
 • Drugie, zmniejszając częstość szamponu, wciągająca do procedury i związanego z procesem zmniejszania jego skuteczności. Nawet dla włosów przetłuszczających pomiędzy zabiegami powinny odbywać się co najmniej 50-70 godzin, zwłaszcza jeśli używasz struktury fabryki zawiera SLS i parabenów. Szamponu lub maska ​​łupież wykonane z produktów naturalnych, suchą skórę i powoduje alergii, w mniejszym stopniu, a ich zastosowanie nie powinno być nadużywane.
 • Trzecia tajemnica – regularna zmiana środka do mycia włosów, eliminując wciągająca. Nawet jeśli wybrana marka odpowiada 100% po zastosowaniu 2-3 opakowaniach zwykle objętość potrzebną do zakupu tego samego leku od innego producenta lub tymczasowo przenieść z przepisami doświadczenia krajowe.

Przepisy na maseczki łupieżu włosy

Zwolennicy tradycyjnej medycyny i kosmetologii Przypominamy, że nasze babcie używany, jest w stanie używać kąpieli kilka razy w miesiącu, nie miał pojęcia, łupieżu i nie cierpią z powodu łysienia. To wyjaśnia uwagę na prosty i przystępny domu recepty białym makijażu. Self-made maska ​​do włosów z łupieżem i swędzeniem kosztować będzie tani, ponieważ jego elementy są pewne, nie będzie w żaden lodówce.

 • Egg-oil

W bitą żółtka dodaje 2 łyżki łopianu i oleju rycynowego. Skład na włosy utrzymane przez co najmniej godzinę i dokładnie spłukać ciepłą wodą z mydłem dla niemowląt. Po zabiegu można przepłukać objętość włosów wodą pitną mineralną.

 • Sokiem z cytryny

Taka kompozycja jest istotny jedynie dla patologicznie tłustymi włosami, nabywanie tłusty połysk w kilka godzin po umyciu. Podstawą jest kwaśna, śmietana lub olej z pestek winogron, są łatwe do wypłukania. Składnik aktywny jest sok cytrynowy w ilości 2-3 łyżeczki na 100 ml produktu. Wcierać skórka cytryny można również dodawać do środka przeciwgrzybiczego dla zwiększenia efektu. Czas oczekiwania wynosi 30 minut maska. Jedyną wadą kwasu maska ​​- zdolność do rozjaśniania włosów i zmyć farbę do włosów farbowanych, nie są one zalecane.

 • Z olejkiem z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego – jeden z najsilniejszych naturalnych środków antyseptycznych, również unikalną kompozycję odżywczą. Łatwo dodać środki, które w żadnym wypadku nie może być stosowany w czystej postaci, skutecznie usuwa łupież i większości innych zapalenie skóry.

W celu oceny skuteczności wybranej maski włosów jedynie po 3-4 zastosowań w odstępie tygodnia, ale jest wymagane, aby przygotować kompozycję bezpośrednio przed każdym zabiegu. Ale stan włosów ulegnie zmianie po pierwszym zastosowaniu, miłe jedwabiste i zdrowy połysk.

Film Maska przepis

łupieżu

load...