Maska z drożdży na trądzik: Przepisy i zasady stosowania w domu

Wiele osób w moim życiu miał do czynienia z problemem trądziku. Jedno szczęście, aby opuścić ten problem w okresie dojrzewania, inni znający to teraz. Trądzik i Trądzik – defekt kosmetyczny, które ludzie napotykają w każdym wieku. Stan zapalny skóry i trądziku w najbardziej widocznych miejscach psuć nastroju i stać się przyczyną niepewności. W pogoni za kobietą promienistej zdrowej skóry przy użyciu środków, które nie są uzasadnione. Często stosowanie prostych składników daje nieoczekiwanie doskonałe efekty. Maska drożdży – przykład takiego środka.

load...

Zawartość:

Zdrowe ciało – klucz do pięknego

Skóry

Ważne jest, aby pamiętać, że leczenie choroby powinny być złożone. Czysto efekty zewnętrzne na skórze nie może być wystarczająco skuteczne. Konieczne jest ustalenie przyczyn zapalenia i wyeliminować je. Zaburzenia hormonalne, wadliwe działanie przewodu pokarmowego, złe nawyki – nie pełna lista. Konsekwencją może być ropiejące wysypki i niezdrową cerę.

load...

Warto pamiętać, że zrównoważona dieta, unikanie szkodliwych nawyków, zdrowy sen – niezbędne warunki do leczenia choroby. Po rozwiązać problemy o charakterze wewnętrznym, można przystąpić do czyszczenia i opieki nad zmienioną chorobowo skórę. Maski drożdży jest bardzo dobrze rozwinięta. Zastosowanie jak nadtlenek wodoru, możemy uzyskać bardzo skuteczne narzędzie w leczeniu trądziku.

Maski są użyteczne w drożdżach

Skład chemiczny

Drożdże – jednokomórkowe grzyby dawna wykorzystywane przez ludzi. Oprócz bezpośredniego celu – do pieczenia – są one powszechnie stosowane w kosmetyce. Drożdże unikalny kompozycji chemicznej, która szybko i skutecznie poprawić stan skóry. Zawiera on takie cennych substancji:

 • Witaminy z grupy B – odnowić, ton skóry;
 • Kwasy

 • Amino – pomoc produkcję kolagenu przyczynia się do elastyczności;
 • Witamina E – wspomaga regenerację komórek;
 • Witamina H – nawilża skórę; minerały
 • (potas, wapń, żelazo, miedź, cynk) – biorą udział w procesach metabolicznych, poprawy ogólnego.

Wskazania

Maski z drożdży skuteczne w wielu przypadkach. Właściciele skóry tłustej pomocy zapalenia zwalniającej, usunąć połysk i ściąga pory. Radzi sobie z krost i zaskórników.

Maska blaknięcie skóry dojrzałej zwrot elastyczność sprawiają, że napięta i elastyczna.

W tworzeniu blizn, pojawienie się czerwonej plamy produktu poprawia kompleksowanie, co nieprzezroczysta.

Warunki korzystania z nadtlenkiem wodoru

Produkt jest silnym utleniaczem, który pozwala mu walczyć z organizmów, które powodują stan zapalny. Tak więc nadtlenkiem uszkodzenia komórek skóry, co powoduje oparzenia. Stosować tylko w postaci rozcieńczonej. Może powodować reakcje alergiczne.

Dobrze wiedzieć! Środkiem na bazie nadtlenku wodoru stosowanego nie więcej niż jeden raz w tygodniu.

Przepis Wideo: odmładzająca maska ​​z drożdży

Maski na trądzik Drożdże

 • Nadtlenkiem wodoru

Dwie łyżki drożdży miesza się z nadtlenku wodoru (3%) do uzyskania pożądanej konsystencji. Otrzymaną masę przetwarza się tylko na tym terenie! Po kilku minutach, należy powtórzyć procedurę. Po trzech aplikacji skóra powinna być oczyszczona z maski i spłukać zimną wodą.

 • Sokiem z cytryny

Łyżka drożdży rozcieńcza się gorącą wodą. Dodaj 0,5 łyżka soku z cytryny. Środki umieścić na oczyszczoną skórę twarzy przez 15 minut.

 • Z jogurtem i gliny

Dwie łyżki suchych drożdży miesza się z ciepłą wodą. Otrzymaną masę do fermentacji przez 30 minut. Po tym, dodać następujące składniki: 10 łyżeczek miodu, jogurtu i niebieskiej gliny. Maska jest stosowany przez 10 minut, spłukać przemyć twarz z wywaru ziołowego.

 • Z żytnia

Dla funduszy wziąć jedną łyżkę drożdży i mąki żytniej. Mieszaninę rozcieńczono ciepłą wodą, aż do uzyskania jednorodnej stanie zawiesiny. Masa pozostawić na 10 minut, a następnie stosuje się do czyszczenia skóry. Po 20 minutach spłukać. Maska pomaga pozbyć się zaskórników.

 • Z jajek, masła i miodu

Rozpuścić drożdże wymieszaną z żółtkiem, jedną łyżkę oliwy z oliwek i łyżeczką miodu. Mieszaninę w postaci gęstej śmietany stosowane do twarzy. Po 15 minutach spłukać.

Przepisy dla różnych rodzajów skóry

 • Olejem roślinnym

0. Drożdże jest skuteczny nie tylko w zwalczaniu trądziku i stanów zapalnych, ale także mają pozytywny wpływ na skórę suchą i starzenia. Łyżka do mieszania produkt w ciepłej oliwie lub innego oleju. Zawiesinę stosuje się na 15 minut. Po zabiegu nie jest wskazane użycie kremu.

 • Z sokiem owocowym

Łyżka suchego proszku rozcieńczone soki owocowe (jabłko, winogron). Aby umożliwić ferment. Mieszaninę umieścić w ciągu 15 minut.

 • Sokiem z ogórków

Środki na podstawie pomocą drożdży, aby pozbyć się piegów i plam starczych. Dwie łyżeczki drożdży rozcieńczony wymieszać z taką samą ilością soku z ogórka. Zastosuj maskę 20 min. Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu.

Maski na bazie drożdży wszechstronny i łatwy w użyciu. Są przeznaczone dla osób w każdym wieku, z każdego rodzaju skóry. Pieniądze są bezpieczne i naturalne składniki dzięki praktycznie żadnych skutków ubocznych.

Przepis wideo maski fiskalna trądziku

load...