Maska z aloesu: przygotować eliksir młodości własnymi rękami

Brzydkie i kolczaste, nie podoba lub spektakularne kwitnienia, a nawet przyjemny zapach roślin można znaleźć w honorowym miejscu w większości polskich progach. Ponadto przedwczesnej utraty próbki spowoduje aktywnego wyszukiwania w celu wymiany. Aloes, który jest wymieniony jako drzewo katalogów lub real, – jeden z najbardziej popularnych środków samoleczenia. To przewyższa popyt na babki i rumianku i ma wyraźną przewagę przed nimi – przez cały rok gotowy do użycia. Lecznicze właściwości zalet tej rośliny nie jest ograniczona. To nie tylko odwraca, zarubtsovyvaya rany, ale także odżywia, nawilża i zapobiega starzeniu się tkanek. Domowe Facial Mask Aloe – wielki zapobiegawcze narzędzie dla każdego rodzaju skóry, być przygotowanym, że nie będzie trudne.

load...

Zawartość:

Właściwości drzewa aloe

Roślina ta zawdzięcza swoją nazwę drugiego nazwą „agawy” nie jest na próżno. Nawet w czasach starożytnych, że przypisał anti-aging i gojenie właściwości lecznicze. Sok z aloesu, zawarte w obfitości w swoich mięsistych liściach, ma niesamowite właściwości.

Jako część soku:

  • Witaminy wszystkich grupach;
  • Beta-karoten;
  • Aminokwasów; polisacharydy
  • Lli_1;

  • Minerały i związki;
  • Jednym z najsilniejszych naturalnych nawilżające – alantoina.

Każdy z tych elementów jest cenne samo w sobie, ale razem zapewniają wszechstronny i skuteczne w skład wielu problemów. Maski z aloesu może leczyć rany i cięcia, aby zmniejszyć głębokość zmarszczek, przywrócenie pH skóry i Hydro-równowagę, zmniejszają jasność plam pigmentowych i odświeżania cery w ogóle. Ponadto aloes – silny przeciwutleniacz, co wyjaśnia jego działanie anty-aging.

load...

Sok agawy jest częścią wielu dostępnych na rynku produktów kosmetycznych, i innych powodów. Aloes nie wymaga żadnych dodatkowych środków na transport do warstw podskórnych, wszystkie potrzebne jest już w swoim składzie. Najprostszym maska ​​na twarz z aloesu, który jest po prostu peredavlennaya ciała, jest już w trakcie produkcji doskonałych wyników i wzbogacenie jej dodatkowymi składnikami wzmocnić efekt dla konkretnego rodzaju skóry.

Maski Przygotowanie

Gotowania nie jest trudne maska ​​na twarz z aloesu, ale niektóre przepisy wymagają do wykonania, ponieważ instalacja jest dość alergenów, a ponadto od wyboru materiałów i jego preparat zależy od jakości narzędzia.

Przetwarzania surowego

Do kompozycji stosowanych dolne liście, mięsiste i najbardziej wymagalnych. Maksymalne stężenie przeciwutleniaczy posiada ich sok. Przed obcięcie liści roślina nie pojone, gdyż uzyskany płyn rozcieńczyć sok i obniżać jego wartość. Jednak liście nie powinien mieć najmniejszych naruszeń zaciemniania i integralności skóry. Ich powierzchnia musi być czysta, błyszcząca, gładka.

Po przycięciu arkusza płucze ciepłą wodą, wytrzeć serwetką i pokroić w akcji. Jeśli planujesz twarzy maskę soku z aloesu, a następnie nie można usunąć ciernie, ale jeśli kompozycja wymaga użycia ciała, pożądane jest, aby natychmiast usunąć i i skóry. Po tych przygotowaniach, materiał jest umieszczony w zamrażarce przez dwa tygodnie, rozsądnego podziału na kawałki a la carte nie rozmrażać całą masę, i korzystać z urządzenia w razie potrzeby. Tak przygotowane surowe biostimulirovannoe mniej alergenne i bardziej efektywnie.

Bezpieczeństwo

Na allergichnosti aloesu niewiele osób wie, bo reakcje są rzadkie: naruszenie zasad gotowania, lub w przypadku małych dzieci, jednak pomijać faktu, że jest to niemożliwe. Stosując produkty czystego soku z aloesu, nie zaleca się nadmiernego owłosienia i odległości od powierzchni naczynia krwionośne skóry.

Ponadto, ze względu na ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych u płodu jest zabronione w czasie ciąży. Od indywidualnej nietolerancji lepiej dmuchać na zimne z góry, że zakończył się test w zgięciu łokcia.

Przepisy na maseczek Aloe

Sok z aloesu jest sam materiał kompozytowy, więc większość receptur Używanie go jest bardzo proste i nie wymaga dużej liczby dodatkowych produktów.

  • Z miodem dla starzenia się skóry

Mieszanka soku z aloesu z miodu gryczanego jest stosowana w stanie ogrzanym w skórę twarzy i szyi, zgodnie z linii masażu. Produkt do płukania musi być bez silnego pocierania z ciepłą wodą. Maska jest skuteczna do dokręcania zarys podbródka i usuwania zmarszczek mimicznych.

  • Z białej gliny na trądzik

Maseczka z aloesu na trądzik składa się z białej gliny, rozcieńczony sok do konsystencji śmietany. Po wysuszeniu, kompozycja zamyka pory i wybielanie skóry zapalnym.

  • Odżywczy dla skóry suchej

Do mieszaniny trzeba kawałek przejrzałych bananów, żółtko jajka, 3 łyżki soku z aloesu i taką samą ilość tłuszczowej śmietany. Puree do sprawnego mieszaninę nakłada się na skórę, z wyjątkiem obszaru wokół oczu przez 30 minut.

  • Maty z rzodkiewką dla skóry tłustej

Złożona z kilku warstw gazy ze szczelinami na oczy zwilżonej mieszaniny soku z aloesu i rzodkwi w stosunku 50/50. Maska jest utrzymywana 15 minut, a następnie powierzchnia przemywa wodą.

Do wytwarzania masek może być stosowany jako samoprzylepna zebranych liści i farmacji sok z aloesu, który jest sprzedawany jako gotowy produkt. Jakość maska ​​nie ulegnie zmianie. Nie można po prostu być mylone ze zwykłym aloesu najrzadziej aloesu, które wykorzystują zupełnie inną technikę w produkcji kosmetyków domu.

Wskazówki dotyczące korzystania z wideo Aloe trądzik

load...