Maska wokół oczu: Jak pozbyć się w domu z torbami i kurze łapki

Za każdym razem, pozostała sama z lustrem, mamy przede wszystkim zwrócić uwagę na oczy – oni oddają nastrój i może dużo powiedzieć o naszym wieku, zdrowia, natury. Często psują obraz niewielkiego obrzęku, zmarszczki, cienie, których przyczyny są zakorzenione w zmianach i chorób związanych z wiekiem. Całkowitego usunięcia wad kosmetycznych trudne do siebie, ale maski wokół oczu w domu będzie można odświeżyć wygląd i poprawić wiek skóry.

load...

Zawartość:

Jak spowolnić proces starzenia

Walczymy z „kurze łapki”

Zmarszczki pojawiają się w najsłabszych obszarach – gdzie skóra jest delikatna i tak, jak w okolicach oczu. Nagłe zmiany temperatury, suche powietrze, silne wiatry powodują skalowanie i chropowatości, a promienie słoneczne są zmuszeni do zeza, to dlaczego istnieje więcej fałdy – „kurze łapki”.

load...

Wady wynikają nie tylko z winy czynników naturalnych na ich wygląd często oskarżają siebie. Oto kilka przyczyn przedwczesnych zmarszczek:

 • złej jakości (powodując alergie, przeterminowane kosmetyki);
 • Nieregularny lub niezrównoważona dieta;
 • Wystarczającej ilości czasu na sen i odpoczynek; Stan
 • Stresu i negatywnych emocji;
 • Ciężkiej pracy za komputerem;
 • Złe nawyki (alkohol i palenie tytoniu).

Przerwa starzenie się skóry może pomóc zamaskować oko na bazie oleju. Zamiast drogich specjalnych kremów trzeba używać oleju, nie powoduje alergii – migdałów, orzechów włoskich, oliwek, olej kokosowy. Proste ruchy oraz zastosowanie palców do napędzania olej w zmarszczek. Pod koniec zabiegu usunięcia nadmiaru wilgotną ściereczką. Pamiętaj, że maska ​​z kurzych łapek wokół oczu są skuteczne tylko wtedy, gdy stosowane regularnie, czyli oleju należy stosować codziennie, lepiej w nocy.

Zmniejszyć opuchliznę

Prawdopodobnie najtrudniejszym wadą kosmetyczną – worki pod oczami, które występują lub z powodu gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia, lub mają przewlekły charakter. Jeśli usterka pojawienia się opuchlizny są przyczyny wewnętrzne, takie jak choroba nerek lub choroby serca, maska ​​wokół oczu z worków pod oczami będzie bezużyteczny. Ale jeśli to pochodzi z braku snu, albo dzień przed wypiciem dużej ilości wody, leczenie rana pomogą sprowadzić osobę w porządku.

Spróbuj jeden z sprawdzonych sposobów, aby pozbyć się opuchlizny: Pakiety

 • Podstawie infuzji ziołowych. Szałwia, nagietek, dąb, seria lipy zalać wrzątkiem i musisz stanąć 20 minut. Ciepłe okłady pomogą wyeliminować niewielki obrzęk.
 • Orzeźwiający balsam. Liście mięty lub melisy nalegać w ciepłej wodzie zmieszanej z białego chleba w postaci gazy umieścić na twoich oczach.
 • Kostki lodu. Do ich przygotowania odpowiedniej zwykłej czystej wody, soków warzywnych lub naparów ziołowych.
 • Odżywcze maski. Podstawą są naturalne składniki – śmietana, miód i oliwa z oliwek.

Maska jest bardziej istotne niż w wcześnie rano, zaraz po wstaniu z łóżka i mycia, więc wieczorem przed snem.

Pozbycie cienie

Kręgi pod oczami – markery możliwych chorób. Kolorem specjaliści mogą określić charakter dziwny wygląd pigmentacji. Niebieski lub fioletowy odcień pojawia się w związku z krążeniem krwi, żółty – z zaburzeniami czynności wątroby, czerwone – z powodu niewydolności nerek. Oznacza to, że należy najpierw usunąć przyczynę wewnętrzną cienie, czyli wykonać oczyszczanie organizmu jako całości: przeprowadzenie procedury czyszczenia, siedzieć na lekką dietę, porzucić złe nawyki, zbudować codziennej rutyny.

Ale jako dodatkowy środek zaledwie odpowiednią maskę cienie wokół oczu. Do jego przygotowania wziąć nasze ukochane frytki. Oto kilka opcji do używania:

 • Plastry gotowanego ziemniaka mundurze na zamkniętych powiekach;
 • Miazga z surowych tartych ziemniaków z miodem lub serem;
 • Surowych ziemniaków z oliwą z oliwek.

Ćwierć godziny wystarczy – i oznacza, że ​​można usunąć wacikiem zamoczonym w silnym parzonej czarnej lub zielonej herbaty.

Przepisy odmładzające maski

Odmładzająca maska ​​wokół oczu są przydatne do osoby, jak przywrócić skórze elastyczność i zdrowy wygląd. Plus środków domu luzem i niskich kosztów składników.

 • Miód oczyścić

Doskonale usuwa toksyny i oczyszcza pory. Miód wymieszać z białej mąki i jajka, nałożyć cienką warstwę wokół oczu. Regularne anti-aging maski wokół oczu w domu przy użyciu miodu jest szczególnie dobra dla drobnych pań, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu.

 • Żółtka dla
 • Mocy

Żółtka lekko bite z masłem lub oliwą z oliwek i rozprzestrzeniania się w okolicach oczu. Maska jest idealny dla skóry suchej. Pozostałości tłuszczu lepiej nie myć i łatwo usunąć za pomocą wacika.

 • Banana witamin nasycenia

Starsze kobiety dopasować maskę wokół oczu po 30, które mają wysoką zawartość pierwiastków śladowych i witamin. Jedną z opcji – puree Miąższ bananowy z sokiem z aloesu. Mieszaninę umieścić i młot w skórę delikatnie, a następnie pozostawić na 15 minut.

Proponowana maska ​​- nie jest panaceum na zmarszczki na twarzy i innych nieprzyjemnych objawów wokół oczu, ale każdy z tych funduszy z regularnego stosowania jest wymagana w celu uzyskania pozytywnych rezultatów.

Olej maska ​​

Wideo

load...