Maska trądzik w domu: różnorodność i procedury mądrości

Trądzik to nie tylko psują nastrój, ale również ludzkich istnień. Brzydki trądzik zapobiegania komunikować się, jak ludzie, czują nieodpartą a czasami powodować łzy i neguje prywatności. Niebezpieczne nieprzyjemnych uderzeń i zdrowia ze względu na potencjalne zagrożenie rozprzestrzeniania się infekcji jest historia, może prowadzić do zatrucia krwi. Tymczasem poprawnie i terminowo, aby zrobić maskę na trądzik jest w stanie zaoszczędzić od tych wszystkich kłopotów. Wybierz receptę na „smaku” i wypowiedzieć wojnę trądziku.

load...

Zawartość:

Jaka jest siła naturalnych masek

Jak zrobić maskę na trądzik w domu? Dlaczego są lepsze niż nabytych aktywów? Po pierwsze, zabiegi domowe absolutnie nieszkodliwe i nie powodują skutków ubocznych, w przeciwieństwie do mieszanki pięknych słojach. Po drugie, są one korzystne tak niskie, jak przygotowuje się z ogólnie dostępnych produktów dostępnych w kuchni każdej gospodyni. Nawet jeśli trzeba kupić kilka nowych składników, cena nadal będą tolerowane w porównaniu z nowomodna sklyanochkami. Po trzecie, efekt mieszanek naturalnych naprawdę magiczne.

Zapoznaj się z listą opcji preparatów na trądzik domu:

 • pokrycie dezynfekcji;
 • Eliminacji

 • Zapalenia, podrażnienia;
 • Głębokie oczyszczanie skóry;
 • Normalizacji gruczołów łojowych;
 • Efekt gojenia ran;
 • Zwalczaniu zakażeń.

Ponadto, niektóre z domu twarzy maski na trądzik mają również efekt liftingu, zwalczanie przejawów starzenia się skóry i przebarwienia, ale wszystko po kolei.

load...

Warunki

Procedury

Uwaga: skuteczne są maski do twarzy na trądzik i trądzik tylko wtedy prawidłowe korzystanie z nich.

Więc nauczyć się podstaw i uwalnia skórę od brzydkich „ozdoby”:

 • Mieszankę, niezależnie od tego przepisu, należy sprawdzić pod kątem zgodności z ciała, powodując spadek maski na obszarze nadgarstka; Jeśli po piętnastu minutach reakcji alergicznych nie będzie możliwe kontynuowanie;
 • Przed nałożeniem kompozycję luźną skórą i od kosmetyków i brudu z nadmiaru tłuszczu;
 • Do stosowania użyć szczotki, dzięki czemu zmniejsza ryzyko deformacji trądziku, i ewentualnie w przyszłości rozprzestrzenianie się infekcji;
 • Trochę poczekać z procedurą, jeśli trądzik krwawienia;
 • Podczas maski, spróbuj ograniczyć ruch mniejsze mięśnie szczepu twarzy, nie śmiać się i nie mów; najlepszy ze wszystkich – po prostu położyć się, odpocząć i pozostawić mieszaninę łatwo konkurować z trądzikiem;
 • Oczywiście

 • Na pozbycie się trądziku należy dołączyć ścisłej diety, w przeciwnym wypadku wynik może nie być tak zużycie powoduje rozwój trądziku żywności zanegować wszystkie swoje wysiłki.

To ważne, aby wiedzieć! Jeżeli, ze względu na pojawienie się dużych zmian trądzikowych, osoba krwawi, to najlepiej skonsultować się z lekarzem – wyspecjalizowaną dermatologa.

Kolekcja

Recepty. Nadszedł czas, aby przejść do listy praktycznego szkolenia. Spotkaj się z najlepszych receptur kompozycji, zmaga się z trądzikiem.

Białko maska ​​

Ofiary choroba podstępna twierdzenie, że maski białka z trądzikiem – najlepsza. Cóż, nie ma przeszkód, aby zweryfikować to twierdzenie. Co jest potrzebne do przepisu?

 • jaj;
 • świeży sok z cytryny;
 • Miskę

 • Lub misa (szklane lub emaliowane);
 • Trzepaczka;
 • Klocki

 • Bawełny;
 • Pędzla kosmetycznego;
 • Zimne i ciepłe (bez chloru) wody;
 • Ręcznik lli_1.

Tak więc oddzielenie białka (tylko potrzeba), wlać do pojemnika do białka w małej łyżce soku z cytryny i mieszać zawartość płyty tworząc strome piany. Następnie szybko kładziemy ją na twarz wacikiem, aw warstwach, czekając na poprzednią warstwę do wyschnięcia. Powinien osiągnąć co najmniej cztery warstwy z suszenia gdzieś przerwa 5 minut. Możesz cieszyć, nie trzeba siedzieć powlekany kanapkę. Po wyschnięciu warstwy peryferyjnych, zmyć najpierw z ciepłych, następnie zimnych wodach.

Warto zwrócić uwagę! Nie udało się znaleźć dom z cytryny, reprodukować i pryszcze dosłownie na godziny? Nie zniechęcaj się, a jedno białko, w przeciwieństwie do powiedzenie, żołnierz w tej dziedzinie. Pokonać je i stosuje się grubą warstwą, odczekać 15 minut i przemyć, jak wskazano w poprzednim przepisie.

Jako niespodziewanym bonusem z maską białka, otrzymasz nie tylko oczyszczający twarzy trądzik, ale również na plamy starcze. Białko to różni się tym, że zamyka pory, w ten sposób pozbawiając żywotność znienawidzonego trądziku.

Anti-Acne mikstury

Mikstury – tajemnicza nazwa, prawda? W rzeczywistości, ta substancja – mieszkańcy podwodnych głębinach gąbki słodkowodne, który jest numerem jeden broń w walce z podstępnym trądziku. Kup narzędzie cud w każdej aptece. Zapamiętać przepis. Weź łyżkę zupy mikstury zmieszane z podwójnej porcji białej gliny, które można również znaleźć w sieci aptek i wypełnić dwa-trzy łyżki zupy wody (dowolnej, ale nie zawiera chloru). Skład i mieszano przez pół godziny traktują swoją skórę. Następnie zmyć resztki zawiesiny gąbek słodkowodnych.

Wywary można także mieszać ze zwykłymi farmacji nadtlenku wodoru. Wlać do miski i trochę gąbki kapie na jej nadtlenku. Gdy masa rozjaśnić i pokryte obfitą pianę, nadszedł czas, aby rozpocząć. Weź środek kremowy i wcierać w obszarze rozliczania trądziku, i tak kilka razy.

To ważne, aby wiedzieć! Przy stosowaniu do twarzy bodyagi Unikać obszarów wokół powiek, pod oczy i wokół ust. Jako część gąbki słodkowodne zawiera krzemionkę, która powoduje podrażnienie skóry.

Nawiasem mówiąc, gąbki słodkowodne jest dobry nie tylko w walce z trądzikiem, jest doskonałym środkiem anty-aging, więc kosmetyczki polecam wziąć „broni” maskę gąbką przydatne dla każdego, kto zbliża się do wieku średniego.

Aspiryna maskować

Ten przepis, choć popularne, ale na tyle nowa. Tajny tej techniki, w obecności kwasu salicylowego w kompozycji, – środki do zwalczania podrażnień i zaczerwienień pokrywy, obrzęk i stan zapalny tkanki. Aby zrobić maskę na twarz zaskórników z aspiryną jest bardzo prosta.

0. Najpierw przygotuj składniki:

 • Tabletki aspiryny (3 szt.); Olej jojoba
 • (pół małej łyżeczki);
 • Domowej roboty miód (łyżka zupy);
 • Woda, lepiej gotowane (pół małej łyżeczki).

Olej, miód i mieszanina wody w naczyniu, a następnie ogrzewano (najlepiej – przez kąpiel wodną). Podczas składu biegach, weź aspirynę. Tabletki należy kruszyć, do tego, aby przenieść je na dnie naczynia, a następnie naciśnij górę z łyżką. Wsypać do ciepłej papkę. Wszystkie 15 minut tego słodko pachnące procesie mieszanina okładce zmyć. Powtórz raz w tygodniu, aż znienawidzony trądzik nie opuści swoją piękną twarz.

Pieczenie straży sody kosmetyczny twarzy

A na deser – najprostsze maski na trądzik domu. Do jego przygotowania prawdopodobnie nie trzeba wprowadzać żadnych zakupów, jako składniki czyszcząco – sody i wody. W produkcji mieszanki nie odejdzie i minuty. Wskazać! Wlać do naczynia szklanego kilka łyżek sody, wlać trochę wody – w celu utworzenia zawiesiny. To odbywa się, może zostać zastosowany. Aby utrzymać w obliczu roztworu sody powinna wynosić około pół godziny, a następnie spłukać ziarna czystą wodą i osuszyć twarz serwetką. Powtórz tę procedurę, co drugi dzień, a po tygodniu paskudne krosty zostanie zakończona.

Wideo recepty trądzik maska ​​cynamonu

Wyznaj co trądziku maskuje się w pierwszej piątce przyszedł do ciebie „smaku”?

load...