Maska przeciw tłuste włosy w domu: opis procesu i najlepszych receptur

Do wieczora fryzura przypomina oplyvshee popsicle, ale rano umyć głowę? Ta nieprzyjemna sytuacja jest znany wielu. Ale sposób, w jaki z niego czasem nieznane. Raczej zdania. Ktoś zaleca się myć częściej loki, inni – wręcz przeciwnie. Jeszcze inni twierdzą, że jest to konieczne, aby zmienić szampon lub fryzjera. Czwarty powiedział, że nie może się obejść bez profesjonalnej pomocy w specjalnej klinice. Tymczasem istnieją bardziej prosty, ludowy sposób rozwiązywania problemów – maskę przed tłustymi włosami.

load...

Zawartość:

Recepty wideo maskować przed tłustymi włosami eksperta

Identyfikacja problemów

Wydawałoby się, że każda kobieta, nie trzeba wyjaśniać, co tłuste włosy. Niechlujny włosów, składający się z brzydkich „sople” może zepsuć nastrój nawet najbardziej optymistyczne piękna. Jednak ten obraz jest pobieżne. Włosy mogą cierpieć wybiórczo. Na przykład, niektóre cierpią pani korzenie, przy czym na końcach, w przeciwieństwie do tego, są rozkładane przez nadmierne sucha.

load...

Aby rozwiązać ten problem profesjonalnie, trzeba dokładnie przeanalizować zamki, określić, gdzie odchylenia zacząć. „Jaka jest różnica, chyba że jest to niemożliwe, aby poradzić sobie z głowy całkowicie, a wszystko?” – Jesteś ciekawy. Tak, można zrobić maskę przeciw tłustych włosów na całym ciele, czy problem jest powszechny. Jednak w przypadku suchych końcach tych procedur tylko zostanie zakończona.

Dlatego należy uważnie przeczytać swoje loki lub skontaktować się z profesjonalną fryzjerkę, aby dokładnie określić, gdzie włosy zaczyna tarzać się w tłuszczu i traktować wyłącznie obszarów problemowych.

Warto zwrócić uwagę! Czy wiesz, że częste czesanie może również prowadzić do przekształcenia się w loki sople?

Szczegóły

Procedurę

Jak zrobić maski z włosów przetłuszczających się? Po pierwsze, w toku postępowania z loków usunąć nadmiar sebum. Po drugie, zmniejszenie wydzielania gruczołów łojowych. Oczywiście, skuteczne może być tylko odpowiednie leczenie. Omówmy szczegóły.

Warunki korzystania z masek. Zapamiętywanie jakąś szczególną procedurę:

 • Maska do włosów przeciw tłuszczu wcierać w skórę głowy, ruchy masujące powinny wystarczyć na około 7 minut, a następnie można przystąpić do obróbki sukna;
 • Po zastosowaniu pewnością zorganizować loki efektu „sauny”, obejmujące Head First polietylen, a następnie ręcznikiem;
 • Jeżeli wskazówki cierpi na sucho, traktować je z ciepłym oleju; nie spłukać maskę przed tłustymi włosami z ciepłej wody, jej temperatura nie powinna przekraczać 37 stopni;
 • Procedury

 • Powinny być w formie przedmiotu (7 sesje z przerwą 4 dni, a następnie 1 wspierające maskę, co 2 tygodnie).

To ważne, aby wiedzieć! Czasami problem z zawartością tłuszczu włosy nie mogą być rozwiązane, dopóki nie odebrać w zależności od rodzaju loki szamponu. Patrz na to!

Najlepszych receptur

Gotowe do jednostki głównej i intensywnej opieki fryzury? Poznaj top 5 skutecznych receptur.

Musztarda – najlepsza broń przeciwko loki tłuszczu

Najskuteczniejszym maska ​​przeciw włosów przetłuszczających się – musztarda gliny. Z będzie można nie tylko pozbyć się tego problemu, ale również jako bonus do poprawy wzrostu blokad. Wyobraź sobie, po przebiegu sesji, twoje włosy mogą być dłuższy nawet o 10 cm. Pp_2

Więc, co jest potrzebne do zabiegu:

 • Proszek z gorczycy;
 • Gliny
 • (najlepiej czarny lub zielony, ale można wybrać dowolny inny);

 • Ciepłej wody;
 • Sok z cytryny lli_1;

  Miodu lli_1;

  Pojemnik

 • Szkła;
 • Pędzla kosmetycznego;
 • Lusterko lli_1;

 • Czepek kąpielowy.

Rozprowadzić 2 łyżki musztardy zupa w proszku w ciepłej wodzie. Jeśli chodzi o ostatni kierować konsystencji śmietany. Aby dodać wagi na małą łyżeczkę soku z cytryny i naturalny, lekko podgrzanego miodu i 3 łyżki zupy gliny. Składniki dokładnie wymieszać za pomocą pędzla traktować pierwsza masa wytworzonej skóry (pamiętać, że musi być wyrabiać przez około 7 minut), a następnie zamki. Pokrywa głowę czepek. Odczekaj 40 minut, następnie spłukać.

Ziemniaki – burza przez sebum

Maska ziemniaków z tłuszczu włosów jest uważana za jedną z najprostszych. Ugotować – to kilka minut. Czyści dwa korzenie, przetarł lub zmielone w maszynce. Za pomocą kawałka gazy, wycisnąć soku z pulpy. Aby dodać ciecz kubek świeżego jogurtu. Masę miesza się i nakłada się na włosy.

Nakrywać głowy z polietylenu i ciepłym ręcznikiem. Czekać pół godziny, umyj włosy.

Drożdże – tanie i smaczne

0. Kolejna maska ​​do włosów przetłuszczających się i pomaga przeciw wypadaniu włosów. Trzeba będzie worek (10 g) suszone drożdże.

Proszek ten miesza się z równą objętością ciepłej wody mineralnej. Poprzez dodanie świeżego białka kleik. Masa dobrej bicz (z mieszadłem lub ręcznie trzepaczką).

Skład pianka wciera do korzeni, i czekać na całkowitym wyschnięciu głowy – może to trwać godzinę i pół. Umyj włosy.

Bomba witaminowa

Spotkaj się z recepty maski witaminy włosy przed tłuste. Podłączenie na małą łyżeczką miodu, soku z aloesu i oleju rycynowego. Trzeć do korzeni masy, należy odczekać kwadrans, zmyć resztki.

Ta procedura nie tylko usuwa tłuste połysk, ale także zwraca siłę włosów, jasny kolor i jedwabistość.

Pomidory na piękno włosów

Straży. Wyobraź sobie zwykłego soku pomidorowego (oczywiście świeże) zdolnymi do wykonania cuda. Pół filiżanki z Frechet przenieść na włosy, począwszy od przetwarzania korzeni, stawiając na efekt „sauna”, czekając na pół godziny, zmyć. Procedura ta pozwala na mycie włosów co najmniej 2 razy mniej.

Cóż, masz najlepsze recepty masek przeciwko tłustymi włosami. Używaj ich zdrowiu i niech twoje włosy będą zawsze idealne.

load...