Maska niebieskiej gliny z trądzikiem: najlepsza recepta na piękno i świeżość twarzy

Niebieski gliny (druga nazwa – niebieski) wśród kosmetyków naturalnych ma największą wartość, ponieważ ma bardzo bogaty zestaw składników pokarmowych, a także szeroki zakres działań. Z jego pomocą gładkich zmarszczki, przywrócić skórze elastyczność i zdrowy wygląd. Ale najskuteczniej pomaga maskę niebieskiej gliny z trądzikiem. Podstawą wielu procedur mających na celu leczenia problemów skóry, aby ją z tych produktów mineralnych, które są łatwe do przygotowania w domu.

load...

Zawartość:

Najlepsze środki domu jasnego

Skóry

Zaletą niebieskiej gliny w obecności innych produktów kosmetycznych jest to, że znajduje się w postaci czystej, nawet bez dodatków, jest już doskonałe narzędzie do zwalczania zapalenia w skórze. I jeśli jego właściwości wzmocnienia dodatkowych składników, w wyniku zastosowania będą widoczne już od momentu pierwszego, że skóra staje się aksamitną i wysypki – mniej widoczne.

load...

Sekret piękna Kleopatry

Oprócz głównego składnika – niebieski gliny maską na trądzik z wymownym tytułem „Kleopatra” zawiera sok z kaliny i olej jałowca. Kalina dawna znany ze swoich właściwości antyseptyczne, czyniąc skórę po zabiegu nie tylko wypełnione istotnych mikroelementów, a także zabezpieczony przed bakterii, które powodują przykry zapalenie na twarzy. Juniper jest obdarzony tonikiem i gojenia ran, co zapewnia efekt suszenia i szybkie gojenie się wyprysków.

Regularne stosowanie leków zawierających niebieskiej gliny pozwoli twarzy czyste i świeże

Procedura wytwarzania maski terapeutycznego jest bardzo prosta. Świeże owoce Kalina, zawinął je w kilka warstw gazę, wycisnąć sok, zmieszać z gliną w proszku, i spadł do mieszaniny oleju z jałowca. Przepis zawiera następujące części: 1 deser łyżka gliny biorąc 1,5 łyżeczki soku i 2-3 krople olejku. Następnie Otrzymaną masę doprowadza się do gęstej śmietanki, dodanie małych porcji gotowanego lub nie gazowanej wody mineralnej.

Przeciwdrobnoustrojowej suszenie maska ​​efekt

W tej maski, efekt gojenia naturalnym suplementem mineralnym przeciwzapalne i przeciwbakteryjne właściwości takich leków jak streptocid i metronidazol. Są one niedrogie, aw połączeniu z niebieskiej gliny daje doskonałe rezultaty w leczeniu problemów skóry.

Aby wykonać procedurę trzeba streptotsida 3 tabletki po 300 mg dawki 4 tabletek i metronidazol dawkę 250 mg. Tabletki rozcierano w moździerzu i małej dodano do niego dessertspoonful gliny i rozcieńczono wodą do uzyskania zawiesiny. Jej grubość powinna być tak dobrana, aby masa nie kapie z pędzlem, a równomiernie i łatwo osadza się na powierzchni.

Jeśli trądzik jest w ostrej fazie, to zaleca się, aby przejść ciągu 10 tych masek w rzędzie. Ponadto, w celu utrzymania działania terapeutycznego, jest wystarczająca do przeprowadzenia procedury w odstępach od 7 do 10 dni.

Maska ​​złuszczający z antyseptykiem

Dobry efekt terapeutyczny uzyskuje się inny prosty maskę trądziku z niebieskiej gliny, których receptury, oprócz głównego składnika, zawiera sól morską. To przez maskę wyschnięciu nie tylko krosty, zwęża powiększone pory, ale również rozpuszcza się przez warstwę rogową skóry, przyczyniając się do zatykania gruczołów łojowych i powstawania zaskórników.

Aby przygotować ten wspaniały mieszaninę wlewa się do małej szklance pół łyżeczki czystej soli morskiej bez dodatków i barwników, wlać do niej łyżkę wody i mieszać aż do rozpuszczenia kryształów. Uzyskany roztwór wlać łyżeczkę gliny ze zjeżdżalnią. Jeśli mieszanka wydaje się wodnisty, dodać trochę więcej proszku.

Pierwsze zastosowanie tej kompozycji na skórę należy uważnie słuchać swoich instynktów. Jeśli doznasz poważny dyskomfort i spalanie, mieszaninę należy zmyć i późniejsze wykorzystanie w celu zmniejszenia ilości soli.

Zalecenia dotyczące stosowania kosmetyków z gliny

  1. Do maskowania z gliny przyniósł największe korzyści, w trakcie jego stosowania jest bardzo ważne, aby przestrzegać kilku ważnych zaleceń:
  2. Przechowywać suchej gliny i ugniatanie jej maski mogą być używane tylko ceramiczne lub szklany pojemnik, pożądane jest, za pomocą drewnianych ostrzy. Waga nie powinien skontaktować się z powierzchnią metalu.
  3. Dla hodowli gliny zawsze zimnej lub letniej wody. Z ciepłej wody, traci się znaczną część swoich właściwości.
  4. Mieszaninę

  5. Nie może przygotować się na przyszłość, część powinna zostać obliczona na zastosowaniu jednorazowej. Również nie wolno używać ponownie usunięty z powierzchni na glinie.
  6. Zastosuj gotowane skład ogólny potrzebują miękkiej szczoteczki wzdłuż linii masażu. W skrajnych przypadkach może to być zrobione z lekkimi akcentami opuszkach palców.
  7. Stosowania maski pozostaje na powierzchni w ciągu 15-20 minut, nie dopuszczając wysycha. Aby to zrobić, należy od czasu do czasu ktoś musi również nawilżają, posypania sprayu.
  8. Kompozycji do przemywania za pomocą gąbki z wodą w temperaturze pokojowej. W żadnym przypadku nie trzeba wiele, aby przetrzeć twarz.

Bez względu na to jak dobra maska ​​niebieskiej gliny z trądzikiem, zanim jego zastosowanie zdecydowanie powinien udać się do lekarza, dermatologa i kosmetologa. To powoduje wrzody skórne mogą być ukryte w głębi ciała. W tym przypadku wszelkie środki zostaną podane tylko krótki wynik. Może trzeba bardziej dogłębnej analizy oraz kompleksowe leczenie w celu uzyskania stabilnego efektu.

load...