Maska niebieskiej gliny: przepisy z cellulitem i trądzik

Niebieski gliny – cudowny środek leczniczy zawierający pierwiastki śladowe, w której wszyscy potrzebujemy. Znajdują się w niej, a łatwo przyswajalny przez ludzki kształtu ciała, fosforany kemnezem, wapnia, magnezu, żelaza i krzemu. Maski niebieskiej gliny mają wybielania i anty-cellulit efekt, oczyścić, łagodzi trądzik, dokręcić i regenerują skórę. W związku z tym korzystne właściwości niebieskiej gliny są od dawna stosowane w kosmetykach.

load...

Zawartość:

Jaki jest niebieski gliny

Glina – to najmniejsze cząstki skalne powstałe w wyniku wietrzenia. Oprócz niebieski, istnieją biały, żółty, czarny, zielony, czerwony, niebieski lub kambryjskich, ale – najstarszy i najbardziej użyteczne. Ludzie nauczyli się używać go do celów medycznych, kiedy nie ma nawet słowo „medycyna”.

Rozcieńcza się wodą, to różni się od innych glinek jej kremowe, miękkie i gładkie tekstury. Jest tak, ponieważ niebieski gliny wytwarza się przed innych glin, i składa się z mniejszych cząstek, w rodzaju pyłu ilastego.

load...

Kolor niebieski jest spowodowane treścią rzadkiego pierwiastka chemicznego radu. W małych ilościach, jest to konieczne dla organizmu, wykazujących aktywność przeciwnowotworową. Rad gliny wchodzi korpus w sposób naturalny, w optymalnych dawkach.

Obszary niebieskiej gliny bardzo dużo, więc jest to dość tani. Każdy kraj ma swoje własne miejsce produkcji tego cennego zasobów mineralnych. W związku z tym, że nie ma sensu kupować glinki kosmetycznej przyniósł z pewnej odległości, na przykład z Izraela – być może w swoim własnym lub w sąsiednim obszarze jest pobierany jest taka sama.

Sprzedaż środków wkracza postać grudek, proszku i pasty. Zawiesina jest natychmiast gotowy do użycia, suchy rozcieńczony bezpośrednio przed użyciem jakichkolwiek płynów (woda, mleko, herbata, kawa – w zależności od receptury) do kremowej konsystencji. Lumpy, należy najpierw namoczyć przez około godzinę.

Zastosowanie w kosmetologii

Właściwości przeciwbakteryjne niebieskiej gliny były znane od tysięcy lat temu. Ze względu na te właściwości, jest obecnie stosowana w kosmetycznych do leczenia zapalnych trądziku pospolitego i ma pochodzenia bakteryjnego. Wysycha skóry tłustej bit, pomaga przy problemach kosmetycznych ze skórą nie jest gorszy niż środkami farmaceutycznymi. Narzędzie jest w stanie rozjaśnić piegi, poprawić cerę, zmniejsza zmęczenie mięśni, sprawiają, że skóra świeża i aksamitna.

Wykorzystanie do celów kosmetycznych jak maski, kompresy i okłady. Gliny owija się różnić z czekolady, miodu a wszystkie inne, nie jest konieczne, aby otoczyć ciała folii w celu utworzenia „efekt sauny” z nich. Glina mówca sama dobrze utrzymane na ciele przez godzinę, nie zamrażać, nie zamienia się w skorupie, nie ścieka w dół. Owinięte w celofan, w tym przypadku dla wygody odbioru procedury, że nie trzeba stać przez całą sesję.

Czy można zrobić zawija każdy, maski są użyteczne tylko na problem, blaknięcie i tłusta. Jeśli masz suchą skórę twarzy maskę gliny może być stosowana tylko w strefie T. Również dla suchej skóry balsam może zrobić na obszarach problemowych.

Właściwości lecznicze niebieskiej gliny

Glina owija jako remedium na cellulit

Niebieski lepiej niż inne glinki pomaga zwalczyć cellulit ze względu na jej silne działanie toksinopogloschayuschego.

W spa gliny okłady robić po antitsellyutnogo masażu. Ci, którzy nie chcą iść do salonów, mogą swobodnie prowadzić postępowanie w domu. Lek jest rozcieńczany z wodą do mieszaniny kashitseoobraznoy czym należy ciepły (35-40 ° C). Papka jest nakładana na problem w kategoriach miejsca cellulitu, należy przez 30-60 minut. Zdarza się, że w celu wzmocnienia działania pasty dodaje alg w proszku. Folia jest stosowana jako pożądane.

W zacieru gliny dla najlepszego efektu mogą być wykonane dodatki:

  1. Zimna oblewania. Proszek rozcieńcza się roztworem względu kawy. Dodać 5 kropli olejku z mięty pieprzowej (nie chłodzi ciało).
  2. Hot Wrap. Proszek rozcieńcza się gorącej kawy, podobnie jak w poprzedniej wersji, a zamiast tego dodać nalewkę apteka mięty pieprzu lub chili w proszku.

Oba te okłady są dokonywane na oczyszczoną skórę, najlepiej poskrablennoy. Mieszaninę stosuje się do obszarów problemowych – zwykle ud, pośladków, brzucha. Ciało filmu okład, można toczyć jedzenie lub innego tworzywa sztucznego, owinięty szmatką górze. Przechowywać pół godziny – godzinę, a następnie zmyć. Jeśli czujesz dyskomfort zmyć natychmiast, a następnie umieścić mniej miętę lub pieprz, ich dawkowanie zależy od indywidualnej wrażliwości.

Gorące i zimne opakowania nie mogą być wykonane z tendencją do Spider żyły.

Przepisy na maseczek

  • Maseczka na trądzik. W połowie art. łyżki niebieskiej gliny rozpuścić łyżkę mleka. Dodaj tylko trochę oliwy z oliwek. Wymieszać z drewnianym kijem, aż gładkie. Maska jest gotowa. Nanosić pędzlem przez 10-15 minut.
  • Oczyszczanie maski z mlekiem i rumianku. Weź łyżkę suchej gliny i mleka, dobrze wymieszać, dodać 2 krople soku z cytryny, wymieszać ponownie. Stosować na powierzchni przez 15 minut. Spłukać wlewu rumianku. Suchość skóry wacikiem i nałożyć krem ​​na noc. Zrób to raz w tygodniu.
  • Whitening Mask. Szczypta soli pokonać jedno białko, dodać 15 g gliny. Utrzymać na powierzchni przez 15 minut. Następnie spłukać wodą i nałożyć krem ​​odżywczy.
  • Ujędrniający

  • I wybielanie maska. Wziąć łyżkę gliny i taką samą ilość oleju roślinnego, białek i pół świeżego ogórka. Ogórek rub na tarce, dodać bitą białko z gliny, olej i dobrze wymieszać. Trzymaj na twarzy przez pół godziny, spłukać ciepłą wodą. Dokonywanie dwa razy w tygodniu.

Niskie koszty, naturalne, skuteczne w rozwiązywaniu wielu problemów związanych ze skórą – ten cenny jakość niebieskiej gliny. Przed rozpoczęciem kupowania drogich kremów, należy rozważyć, czy są one konieczne, jeśli ten sam efekt można osiągnąć w drodze zwykłej gliny.

load...