Maska Musztarda dla wzrostu włosów w domu – plus 7 cm miesięcznie

Luksusowe zdrowe włosy dla kobiety – jak złote oprawy oprawy gem. Sprawy i modna fryzura, bo piękna miłość do życia z duchem czasu. Dzisiaj – Bob, jutro – kara, a potem nagle chciał długie włosy, jak ulubionej gwiazdy. Jak nadążyć za modą i własnym „listy życzeń”, a nie psuć grzywę? Peruka? Och, nie – to wczoraj. Będziesz musztarda maskę dla wzrostu włosów, co nie tylko wydłuża włosy, ale również dba o jej zdrowie. Nie zdziw się, ale po prostu spróbować – wynik będzie cię zadziwić.

load...

Zawartość:

Jaka jest siła musztarda

Kto by pomyślał, że musztarda jest dobre nie tylko dla kiełbasy i tężyzny fizycznej, ale także włosy. Dlaczego? To bardzo proste: palić ze względu na jego zdolności. Odpowiedź na pieczenie skóry głowy jest zwiększenie wzrostu istniejących włosy i budząc uśpione cebulki. Zatem włosów staje się dłuższy, tworzy nowe włosy. Nie jest niczym magicznym w tym procesie, nie tylko ze względu na pieczenie zwiększa przepływ krwi w skórze tworzy się tak zwany efekt cieplarniany tylko od wewnątrz.

Jako maska ​​premii musztarda na porost włosów eliminuje zwiększonej produkcji sebum, a usunięty z głowy wszystkich nadmiarze (tłuszczu, brudu, kosmetyki), pozwalając na „głowy” oddychać. Oznacza to, że nie można sobie pozwolić, aby umyć włosy rzadziej, i pomimo „nieobecności” są szlafroki, wygląda olśniewająco.

load...

Historia narodzin

Produktu. Było to ukochany przyprawa w czasach starożytnych. Ziarna są wymienione nawet w Biblii. W jednym z odcinków canonicity pisma spotkań powiedział o ziarnku gorczycy: każde duże drzewa – byłego małego ziarenka. To świetna książka uczy nas, że jakieś wielkie osiągnięcia znajduje się mały, niepozorny początek. Tymczasem, nie możemy powiedzieć, że drzewa gorczycy są duże, nawet w sprzyjających warunkach, ich wzrost nie przekracza półtora metra. Jednak odniesienia do Biblii automatycznie tworzy drzewo musztarda świetnie, prawda?

A teraz klasycznego botaniki. Eksperci twierdzą, że musztarda urodził się w Azji. Podjęto decyzję, aby wprowadzić rodziny krzyżowych, a także wymienić nazwy „mustumardeum”, który przetłumaczony na nasz język oznacza – „rozpala mózg”, „pieczenie”.

Brązowy nasion ostatecznie podbił całą planetę, teraz to przyprawa – jeden z najbardziej popularnych na świecie. Jej miłość i milionerami, a biedni studenci. Ponadto, według lekarzy, musztarda – Lek. Wniosek ten był jeszcze średniowieczne uzdrowiciele oferujących swoje chorych leczonych spalania ziarna przeziębienia, bólu zęba, a także innych, niestrawność, a nawet bolesne krytycznych dniach. Współczesna medycyna a nawet zamiatanie planetę skokowo, ale nie zapomina o swojej owocnej średniowiecznej bagażem wiedzy. Kosmetyki, pomimo jego „dzieci” w porównaniu z medycyną wieku, okazały się być bardzo mądry i praktyczny pani, więc lekarze podniósł doświadczenie i opracował szereg procedur, które pomagają w utrzymaniu lub zwrócić piękno.

Na składzie

Nasiona cud mieszka całe „towarzystwo” składników odżywczych, wśród których liczba:

 • Kwas askorbinowy;
 • kwasy organiczne;
 • Witaminy z grupy B;
 • Błonnika;
 • Żelaza; fosforu
 • Lli_1;

  Wapnia lli_1;

 • Siarki;
 • Magnezu;
 • Kobaltu;
 • Sodu lli_1;

 • Cynku;
 • Miedzi lli_1;

 • Manganu;
 • Chloru.

Postuluje

Procedurę

Przed przejściem na receptę musztardowym maska ​​na porost włosów, to nie boli, aby zapoznać się z podstawowymi zasadami procedury, których należy przestrzegać, niezależnie od składu.

Co musztarda wybrać

Przede wszystkim należy pamiętać: maskę musztarda do szybkiego wzrostu włosów wykonana z czystego proszku, raczej niż z gorczycy, które kupujemy w sklepach tabeli. Należy także sprawdzić datę ważności wybranego pakietu. Ta sama zasada ma zastosowanie do wszystkich innych składników mieszaniny. Kupuj tylko świeże, naturalne produkty z zapasów w dniu wygaśnięcia.

Naczynia i urządzenia

Spróbuj użyć szklanki, sztućce. Można jednak żadnej z kuchni „Arsenał”, najważniejsze, że wydajność nie była z tworzywa sztucznego lub aluminium.

Jeśli chodzi o inne „urządzenia” do wytwarzania kompozycji, może być przydatna urządzeń, takich jak młynku do kawy do mielenia owsa lub pestki owoców (może też być zastąpione przez zaprawy – specjalny, na kosmetyki), sokowirówka, kuchenka mikrofalowa lub patelnię na łaźni wodnej do ciepły miód, na przykład.

Intensywność i czas trwania procedur kursu

Jak często jest maska ​​na porost włosów z proszku gorczycy? To zależy od rodzaju włosów. Jeśli zawartość tłuszczu w normalnym czupryną, w okresie między sesjami, eksperci radzą, aby zrobić sobie przerwę w ciągu tygodnia, a tendencja do tłuszczu, należy powtórzyć procedurę co 5 dni. Ale wysuszyć włosy bardziej kapryśna, nie jest konieczne ich torturować więcej niż jeden raz w ciągu 10 dni.

Jak często powtarzane maskę dla wzrostu włosa proszek musztardy, można zrozumieć, ale co oczywiście powinno obejmować 5-6 zabiegów, a następnie przez sześć miesięcy zaleca się przerywać. Następnie powtórzyć cykl.

Uważa się, że w trakcie włosów może być większa niż 6-7 cm.

To ważne, aby wiedzieć! Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić, czy masz alergię na musztardy. Weź szczyptę proszku, dodać kroplę wody, wymieszać i stosować mieszankę do wewnętrznej powierzchni protokole nadgarstków 10. Jeżeli w tym czasie nie będzie palą lub podrażnienie, a następnie można bezpiecznie zawierają gorczycę w arsenale produktów do pielęgnacji domowej.

Właściwa

Aplikacji. Zastosuj skład musztardy muszą umyte włosy, odchodząc 1 cm od skóry. Traktować tkaniny włosy dokładnie tak Mieszanina nie dostanie się do oczu, inaczej będzie bolało. Używaj wyłącznie świeże maski, przygotowany bezpośrednio przed zabiegiem. Przechowywać makijaż na głowie jak wskazane w przepisie. Oczywiście, jeśli spalanie staje się nie do zniesienia, procedura powinna zostać zatrzymana, ale nadal starają się stanąć co najmniej 15 minut. Ze względu na to, że proszek jest suchy, to zaleca się stosowania końcówek włosów z oleju lub mieszaniny olejów, takich jak drzewka i rzepakowy.

Przemyć pozostałości fryzjerzy zalecane przeciętna temperatura wody i zwyczajowo za głowę szamponem do włosów.

Kompozycje

Receptur. Nadszedł czas, aby przejść do maski przepis musztardowym dla wzrostu włosów. Zacznijmy od klasyki.

 • Podstawowa receptura

Rozpuść dwie łyżki zupy w proszku gorczycy jest równoważna ilości gorącej wody. Dodać kleik przy tej samej dawce, cukru i oleju (najlepiej rzepakowy, ale lub inny) oraz 1 żółtka. Mieszać roztwór, stosuje się go do tkaniny włosów, unikając powierzchni 1 cm od powierzchni skóry i kończy. Następnie pokryć głowę czapkę z polietylenu lub torebce, a na górze – ręcznik lub chusteczkę. Postaraj się przeżyć przez 40 minut lub godzinę. Minimalny czas trwania – 15 minut, pamiętasz. Zmyj maskę dozwolonych cud ze zwykłym szamponem dla Ciebie.

 • Opcją dla wzmocnienia
 • Włosów

Jeśli istnieje potrzeba nie tylko wydłużyć i wzmocnić włosy, a następnie użyć następującej receptury. Kilka łyżek zupy w proszku zalać herbacianych liści czarnej herbaty (gorąco) do konsystencji śmietany. Do mieszaniny dodać pół łyżkę cukru i żółtka. Następnie – w zależności od sytuacji w poprzednim przepisie. Tymczasem należy pamiętać, że herbata sprawia, że ​​ciemniejsze włosy, więc zalecamy korzystanie blond rumianku zamiast herbaty.

 • Mieszaninę Musztarda do wyschnięcia
 • Włosów

Właściciele suchej czupryną trzeba podjąć „uzbrojenie” następującą recepturę. Wymieszać zupę łyżką śmietany, proszku oraz wszelkich kosmetycznych oliwy, dodać żółtka, wymieszać i wykorzystywania w sposób opisany w klasycznej receptury.

 • Procedura włosów przetłuszczających

Jeśli włosy są tłuste, jesteś zmęczony, żeby umyć włosy prawie codziennie, należy zwrócić uwagę na specjalną maskę, aby rozwiązać te problemy. Wymieszaj 2 łyżki zupy kosmetycznych gliny z gorczycy łyżką, dodać ciepłą wodę, aż gęstej śmietany, a następnie sam miód. Jeśli twoje włosy są bardzo tłuste, kapać na trochę soku z cytryny lub octu jabłkowego. Aby skorzystać z narzędzia, które już wiedzą jak to zrobić.

Wideo-story włosów otraschivaniya użyciu musztarda

Jest przesadą powiedzieć, że prawidłowo wykonana maska ​​musztarda na porost włosów działa cuda, sprawdź sam!

load...