Maska do włosów z proszku gorczycy: recepty

Loki utraciła dawne piękno i fryzura przypomina stos słomy? Jak wydostać się z tego gąszczu zagadnień „głowa”, bez uszczerbku dla nerwów, torebce i napiętych harmonogramów spraw? Odpowiedzialny kudły misja ratunkowa może przybrać maskę do włosów z gorczycy w proszku – technologia domu cud sprawdzony przez nasze babcie.

load...

Zawartość:

Rodowód musztarda

Wzmianki o ziarnku gorczycy jest w rzeczywistości we wszystkich świętych księgach różnych wyznań. Przypomnijmy, najbliżej nas – Biblia, której narratorem, że ludzie muszą być trwałe w wierze jak ziarnko gorczycy.

Ale „oswoić” roślina cud tylko domyślać Hindusi, stało się 3000 lat pne. Jednak recepty z tamtych czasów, niestety, do tej pory nie żył. Ale od czasów średniowiecza, przyprawą był głównym „bohaterem” zbioru książek kucharskich. Tabasco gustu smakoszom starożytnego Rzymu, Niemczech, Francji i Anglii. Teraz sos cudem zdobyty praktycznie całego świata kulinarnego. Przyprawa dobre do kanapek i dań mięsnych i wypełnienie formularza.

load...

Jeśli chodzi o właściwości lecznicze roślin są popularne, że zostały odkryte przez starożytnych uzdrowicieli. Ziarna stosować je jako środek do chorób zapalnych, w wzdęcia, bólu głowy. Oczywiście, dziś nie są już bardziej zaawansowane leki, ale roślina cud jest nadal obecny w recepturach niektórych ludzi i oficjalnej medycyny w krajach takich jak Wenezuela, Turcji i Chinach, gdzie przyprawa prawnie traktowane, nie wyobrażam sobie tylko zimno, nerwobóle oraz choroby skórne, gruźlica kości.

A kiedy i gdzie się urodziły maska ​​do włosów z proszkiem musztardowym? Historycy twierdzą, że takie procedury mają pochodzić z orientalnych kobiet – długowłosy tajemniczych urzekający swoją niezapomniane piękno. Ponieważ zaczął podążać za przykładem i Europejskim pani stopniowo magia nasion podróżował po całej planecie. Następnie, wraz z pojawieniem się kolorowych butelkach ze wspaniałymi kompozycjami (głównie przez sposób, w oparciu o „chemii”), procedury te stały się mniej popularne. Dzisiaj, maska ​​do włosów z gorczycy w proszku ponownie w trendzie. Są one wykorzystywane i gospodyń domowych i studentów, a także osobistości i kobieta biznesu.

Warto zwrócić uwagę! Czy wiesz, że w Niemczech nie jest oryginalna tradycja ślubna szyć w welon gorczycy? Ludzie wierzyli, że takie działania, aby małżeństwo silny i miłość – to długi i namiętny. Więc niemiecka tradycja potrząsa do głowy!

Mechanizm działania cud roślin

Ta przyprawa, jak przede wszystkim jego ostrość, ostrość i pikanterii. Te właściwości sprawiają, że przyprawa użyteczne do włosów. Maska proszku gorczycy spala „głowy”, tworzy rodzaj „gorącej kąpieli” na głowie, zwiększając przepływ krwi do mieszków włosowych i budząc uśpione, jeszcze aktywnych cebulek.

Zatem, włosy stają się grubsze, mocniejsze, dłuższe, zdrowsze, oczywiście, piękne. Ponadto, nasiona cud uwolnić głowy nadmiaru tłuszczu, martwych komórek skóry, łupieżu i innych „śmieci”. Luksusowe włosy i nienagannie czyste głowy – tu jest Twój wynik po kursie masek z proszkiem musztardowym.

To ważne, aby wiedzieć! Dla procedury muszą czyste musztardy w proszku, jak zwykle – jako sos, niestety, nie będzie działać, ponieważ wiele statysta w jej skład, nie jest szczególnie przydatna dla ringlets składników.

Najlepszych receptur

Mówi się, że klasyka zawsze jest istotne, a wraz z maską proszku gorczycy włosy.

Klasyczny

Maska ​​

. Aby zachować piękno wystarczy opanować podstawowy przepis, powtarzając procedurę co 10 dni. Więc, co jest potrzebne do przekształcenia loków?

  • Proszek z gorczycy;
  • Ciepłej wodzie (40 stopni);
  • Oliwy z oliwek;
  • Pojemnik

  • Szkła;
  • łyżka lli_1;

    Lusterko lli_1;

  • Czepek;
  • Muszelki lli_1.

Łyżeczkę lub dwa proszku łączą się z ciepłą wodą. Objętość cieczy doprowadzono sytuacji. Twój cel – osiągnąć konsystencję śmietany. Następnie rozczesać włosy i rozdziel je rozchylone, aby ułatwić zastosowanie makijażu. Kleik gorczycy traktować tylko korzenie. Końcówki wskazane jest pokrycie oliwą z oliwek, aby chronić je przed wysuszeniem. Cierpi na „ogień” na głowie przynajmniej kwadrans, a każda procedura zachowaniu dłuższego okresu, przenosząc je do godziny. Zmyj masa znany sposób, – mycie głowy z ulubionym szamponem. Powtórz te sesje raz w tygodniu i pół, a twoje włosy są zawsze idealne.

Kompozycja do zwiększenia wzrostu głowicy

Włosów

Podłączyć do łyżką zupy w proszku gorczycy, śmietany i soku z aloesu, dodać do niego te same dwie łyżki koniaku i żółtka jaja kurzego. Traktować kleik włosy i moczyć przez pół godziny. Umyj głowę szamponem.

Odżywczy Maska

Świeży jogurt (pół szklanki) Wymieszać z łyżką zupy w proszku na pół i dodać łyżkę oleju migdałowego i miodem i świeżym żółtkiem i kilkoma kroplami olejku rozmarynowego. Wymieszać masę i traktować jej loki. Przykryć głowę z polietylenu i ciepłym ręcznikiem. Odczekaj 40 minut, spłukać resztki.

Każdy z powyższych maski do włosów z proszku gorczycy jest dobry na swój sposób. Nawiasem mówiąc, można przełączać się między nimi w nastroju.

Bonus Video: Szampon do włosów receptury od fanów

Musztardy

load...