Maska do włosów z olejkiem rokitnika: kompozycje Przepisy z doskonałymi wynikami

Któż nie marzy o grubym, błyszczące i jedwabiste włosy? Pytanie może być traktowane jako retoryczne jak chce, bez wyjątku – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Miłość Stwórcy jest to, że sprawia, że ​​nasze marzenia. W tym przypadku, to było okazją do korzystania z niezwykłych właściwości jagody z krzaka. Obeznanych maska ​​do włosów z olejkiem rokitnika, może świadczyć o jego efekt gojenia. Można też dostać szansę.

load...

Zawartość:

Cenne właściwości rokitnika

Kosmetologów dawna przyjął naprawcze i stymulujące właściwości tego owocu. Jej działanie jest podobne do działania naturalnych żelatyna. Jest w stanie przywrócić utraconą funkcję zniszczonych włosów i przywrócić ich naturalną siłę i blask. Kiedy nici zacznie spadać, a tam są niepokojące oznaki łysienia, prostym sposobem na uzyskanie prawdziwe zbawienie. Dzięki tym wspaniałym darem natury może poradzić sobie z łupieżem.

Pokażemy, w jaki sposób przygotować i stosować maskę na twarz i włosy oleju rokitnika w domu.

Najlepsze przepisy kulinarne z wypadaniem włosów

  • Z ciepłego
  • Oleju

Trzeba będzie czysty olej z rokitnika, bez żadnych dodatków. Podgrzewać 2-3 łyżki. L. Produkt ten na łaźni wodnej i wetrzeć w powierzchni główki przez 10-15 minut. Następnie rozłożyć równoważy całą długość nici. Umieść na swojej głowie plastikową nasadką i owinąć swój wstępnie podgrzać ręcznik. Po 1,5 -2 godziny umyć szamponem. Takie maski zaleca się robić 2-3 razy w ciągu tygodnia.

load...
  • Z tritizanolom

Lek ten jest dostępny w aptekach. Zwiększa przepływ krwi w skórze, a tym samym poprawiają odżywianie cebulek włosowych. Zmieszać 1 łyżkę leczniczych oleju, 10 g 1 tritizanola i żółtka. Aby dać masę o dużej lepkości, wlać do niego 2 łyżki ciepłej wody. Natrzeć w skórę i owinąć głowę przez 30 minut. Włosy należy myć szamponem. Nałożyć mieszankę może być nie więcej niż 1 raz w tygodniu.

Kompozycje do zwiększania wzrostu włosów

Z Dimexidum

Maska Dimexidum i olej z rokitnika intensyfikuje efekt przez drugiego składnika. Dimexidum ma zdolność do głęboko wnikają w głąb warstw skóry i jednocześnie „ściąga” do swoich kolegów z drużyny. Aby nie powodować podrażnienia skóry, powinien być rozcieńczany w wodzie, gotowano i ochładza. Zazwyczaj biorą udział Dimexidum 1 i 8 do 10 części wody. Podłączyć 1 łyżka otrzymany roztwór o 2-3 łyżki. L. Olej z rokitnika i wcierać mieszankę w skórę głowy. Przechowywać go przez 15 do 20 minut, a następnie spłukać szampon. Na koniec przepłukać wodą zamki, do których dodajemy sok z cytryny lub ocet jabłkowy cydr.

Są maska ​​do włosów z olejkiem rokitnika zaleca się robić 1-2 razy w tygodniu. Całość kursu obejmuje 10-12 procedur. W trakcie tego czasu, długość zamków może być zwiększona o 5-8 cm. Pp_2

Z koniak

Take 2-3 łyżki. L. Nasza wyjątkowa oleju i wymieszać z 1 łyżeczka koniak. Rub mieszanki do powierzchni głowy i ogrzać przez około 20 minut. Wash loki wodą i szamponem. Można powtórzyć procedurę dwa razy w tygodniu. Kurs wynosi 1-2 miesięcy. Po tym potrzebuje przerwy przez 2 miesiące, a następnie można powtórzyć wszystko od nowa.

Maska z łupieżem

Rokitnika oleju (2 łyżki) i podgrzać oliwę z oliwek (0,25 szklanki) mieszane, a następnie wcierać w korzenie włosów. Głowica izolowane oraz mieszaniny olejów utrzymywano przez kolejne 40 minut, a następnie przemyć je łagodnym szamponem. Bądź takich procedur na 2 miesiące, 2 razy w tygodniu. Przy regularnym stosowaniu, można zapomnieć o irytujących łupieżu.

Witamina wsparcie

Ta maska ​​do włosów zawierające olej z rokitnika, będą przydatne dla wszelkich loki. Jest on stosowany w niskich temperaturach, gdy istnieje niedobór witamin. Kompozycję wytwarza się z rokitnika, łopian, rycynowy i eukaliptusa oleje (są one wykonane w tej samej proporcji). Otrzymaną mieszaninę łagodnie ogrzewano na łaźni parowej, a następnie nanosi się na całej długości nici. Na głowie nosi czepek i ogrzewa ją ręcznikiem.

Aby być w takim stanie, powinien być jak 2:00. Po umyciu szamponem, to jest pożądane, aby wypłukać loki ziołowe wywar. Blondes polecany napar z rumianku, pokrzywy i brunetek kolorze.

Maseczka z rokitnika

Oleju

W tym przypadku konieczne jest stosowanie oleju wytwarzany w procesie tłoczenia na zimno. Inne opcje są niedozwolone, ponieważ mogą one zaszkodzić zamiast dobra. Sposoby korzystania z tego unikalnego materiału, istnieje wiele. Oto niektóre z nich:

  • Dodaj krem ​​dla skóry suchej trochę oleju rokitnika i po kilku aplikacji, z pewnością docenią doskonałe rezultaty. Najprostszy sposób – aby wycisnąć dawkę jednorazową kremu na dłoni i dodać naturalny składnik.
  • Możliwe jest również, aby rozcieńczyć ten „cud natury” innych olejów roślinnych. Ważne jest, aby stosować w odpowiedniej proporcji do głównego składnika 1 część, a dodatkowy – 4 części.

Jeśli nie używano receptur z rokitnika zwyczajnego olej, wtedy masz możliwość oceny jego właściwości kosmetycznych. Bądź piękna i zdrowa!

Przegląd wideo z maska ​​do włosów z olejkiem z rokitnika

load...