Maska do włosów z miodem i jajkiem: zasady działania oraz podstawowych receptur

Biorąc pod uwagę nasze tempo życia, maska ​​do włosów z miodem i jajkiem – jest to bardzo cenne znalezisko. Podstawowe komponenty do niego jest praktycznie w każdym domu. Jest to łatwe do przygotowania i łatwa do zastosowania w domu. Skutkiem tego może być porównana do cudu. Po tych procedur loki jak dostaję nowe życie – stają się grubsze i zaczynają świecić.

load...

Zawartość:

Jeśli korzystanie z takich kompozycji terapeutycznych regularnie żadnego doświadczenia na nudne i martwe włosy cofać się w przeszłość. Proponujemy zapoznanie się z cudownych właściwości środków domu na bazie tych produktów naturalnych. Wypróbuj je, będziesz w stanie docenić ich wspaniały rezultat.

Wartość kompozycji jaj miodu

Maski do włosów z miodem i jajka wywierają korzystny wpływ poprzez połączenie unikalnych produktów.

Na przykład, wpływ na stan składu chemicznego loki Miód:

 • Fruktoza jest w stanie przywrócić zniszczone włosy;
 • Pod wpływem glukozy są wykonane gładkie;
 • Odpowiedzialny za ich nawilżający potasu i ryboflawiny;
 • Obecność

  load...
 • Niacyny przywiązuje nici nasycony kolor;
 • Powodu kwasu askorbinowego i pantotenowy dzieje wzmocnienie korzeni;
 • Eliminuje łupież i łojotok pomaga pirydoksyny;
 • Żelaza poprawia krążenie;
 • Kwasu foliowego jest aktywny wpływ na wzrost włosów.

Dobroczynne właściwości jaj wiedzą wszystko. Mają pozytywny wpływ nie tylko na pracę organizmu jako całości, ale także do włosów, w szczególności:

 • Sód jest odpowiedzialny za ich wzmocnienia, a do nawilżania – potas;
 • Podstawowe materiały budowlane z naszej głowy włosy są kwasy wapnia i aminokwasów;
 • Funkcja redukcji zakłada wskazówek fosfor, lecytynę i traktuje posekshiesya;
 • Obecność

 • Retinolu – połysk gwarancyjnego i blasku;
 • Witaminy

 • B zwiększenia szybkości kontroli kalcyferol wzrostu włosów i łysienia.

To, co ma wspaniałe właściwości Maska do włosów z miodem i jajka. W zależności od dodatkowych składników, wykonują różne role, ale ogólnie doskonała leczy uszkodzone i zniszczone z loków stresowych. Choć można je łatwo przygotować każda kobieta powinna zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów.

Pokój dysponuje

Maska ​​

. Przestrzeganie tych prostych zasad dostanie od zabiegu kosmetycznego najlepszy wynik.

 1. Służy do kompozycji leczniczych naturalnych surowców miodu, najlepiej, ostatnie zbiórki.
 2. Jakości

 3. Jajo powinno być również dobre, to lepiej kupić jajka domu.
 4. Pod wpływem wysokich temperatur miód traci swoje dobroczynne właściwości. Więc nie używaj go do hodowli gorących płynów i wody. Jeśli ogrzewa się na łaźni wodnej, nie przynoszą w temperaturze powyżej 35-45 ° C. W przeciwnym przypadku, po zmieszaniu z jaj mogą toczyć, a nie jest to konieczne.
 5. Gotowane maskę na włosy z żółtkiem i miodem musi najpierw wcieraj w skórę głowy, odżywia, zwłaszcza korzeni. Dopiero po tym kompozycja może być stosowana do całej długości nici (pomaga grubego grzebienia). Nie zapomnij o wskazówki posechennyh ponieważ mieszanina medycznego pomoże przywrócić ich uszkodzonych strukturu.
 6. Po zastosowaniu kosmetycznego środka domu trzeba pokryć głowę czepek i ciepły ręcznik.
 7. Czas masek jaj miodu może się różnić w zależności od jej elementów składowych. Przeciętnie, trwa od 30 do 40 minut.
 8. Zmywa takich preparatów tylko ciepłą wodą. Gorąca woda może „zwinąć” Biała jaj. Wskazane jest, aby stosować w czasie szamponem, spłukać jak miód nie jest taka prosta. Doskonała wpływa nici spłukać wodą z sokiem z cytryny.
 9. Po zabiegu medycznego jest lepiej zrezygnować loki wyschnięcia bez pomocą suszarki do włosów. Ich wygląd staje się o wiele bardziej atrakcyjne.
 10. Maski

 11. Włosy z żółtka i miód można wykonać nawet w jeden dzień. Wszystko zależy od stanu zdrowia swoich zamków. Od zapobiegania być wystarczające do ograniczenia 1 raz na tydzień.
 12. Popularne recepty

  • Z jaj i miodu

  Potrzebne będą 2 jajka, 3 łyżki. L. Miód. Ostatnia ogrzewano w łaźni wodnej do stanu płynnego, a następnie ochłodzono do temperatury pokojowej. Jaja powinny być dobrze batem, dopóki przygotowania pianki. Nie zatrzymując bicie, stopniowo dodawać do nich miód. Otrzymaną masę odbywa się na głowicy 1 godzinę, a następnie spłukuje. Jest dobrze wzmacnia martwe, cierpiących na beri-beri włosy i przyspiesza ich wzrost.

  • Z oleju

  Jaj kurczaka z miodem i bitą oleju łopianu (2 łyżki). Maska do włosów „masło-miód – jajo” można otrzymać z innymi olejami – rycynowy, oliwek, jojoby, shea, etc.

  • Z jogurtem

  Latem ta maska ​​będzie chronić przed loki ultrafioletowych i uczynić je grubsze. Dla niej, trzeba wziąć 2 jajka 1 szklanka jogurtu naturalnego. Najpierw ubić jajka, następnie dodaj je do jogurtu. Czas akcji – 1,5 godziny.

  • Cytryny

  Maska do włosów „miodowo-cytrynowym jaj” jest przygotowany na takich samych zasadach. Płynny miód (2 łyżki. L.) miesza się z sokiem z cytryny (1 łyżka) i oliwy z oliwek (1 łyżka stołowa. L.). Otrzymaną mieszaninę dodaje się do jaj i piany bitej. Czas trwania zależy od osobistych odczuć.

  Regularne stosowanie tych prostych masek uczyni twoje włosy piękne i atrakcyjne. Oni nie są gorsze od drogich kosmetyków i nie dają najgorszy wynik. Można zobaczyć na własne oczy. Powodzenia!

  Przepis Video dla przywrócenia

  Maski

load...