Maska do włosów z majonezem: jak dokonać właściwego sosu i ożywienia loki

Czy są pokarmy, które są szkodliwe dla zdrowia, ale są przydatne dla urody? Oryginalny pytanie, prawda? Porozmawiajmy o lidera wśród tych – majonez, psując kształt, ale ożywia loki. Więc zapoznać: maskę cud włosów majonezu i mądrość jego produkcji i użytkowania.

load...

Zawartość:

Historia narodzin majonez

Przed rozpoczęciem zrobić maskę do włosów z majonezem, byłoby miło wiedzieć produkt trochę więcej, prawda?

Legenda o pochodzeniu pysznym sosem dużo, ale było zdominowane przez historię. Znany wszystkim dzielnego księcia de Richelieu, mając już na Minorce i ochrony chwalebne miasto Mahon przed atakiem angielskim, zaczął się pojawiać problemy z zaopatrzeniem w produkty dla swoich żołnierzy. W magazynach było wiele jaja, masło i przyprawy, ale inne produkty już dawno wyschły. Przez pewien czas, żołnierze chętnie jedzą jajka sadzone i jajecznica, ale z czasem te potrawy tak całun, że armia po prostu nie chciał jeść i pozbawiony siły z każdym dniem. A to oznaczało jedno – porażki.

load...

Ale wtedy „wszedł do gry” osobistego kucharza księcia i zmieszanie żółtka z masłem, solą, cukrem, wynalazł nowy pudding, które obecnie odnoszą się do jak majonez, na cześć miasta Mahon, którego ściany urodził danie, choć nazwano wówczas niewielu inaczej – sos maonsky. Ta nazwa Kushanov dał sobie Richelieu, który był zadowolony z aktualnościami i stał się jej zagorzałym wielbicielem. Wojna się skończyła, a majonez pozostał.

Oczywiście, w 18 wieku, sos wytwarza się z produktów naturalnych i ręcznie, ale teraz sprawy umieszczonej w strumieniu, a producenci często „sin”, dodając do naczynia zbędnych dodatkowych do organizmu, na przykład, środki zagęszczające, środki zapachowe i inne „Chemistry”. Dlatego uważnie studiować kompozycję lub na opakowaniu lubisz, lub gotować sos samemu. W praktyce proces ten trwa kilka minut, w tym samym czasie i pieścić członka rodziny naturalny produkt.

Funkcje i możliwości cud sosem

Jak widać, sos – „Warrior”, zaprawiony w boju, ocalony od śmierci głodowej całej armii, że „wnieść do życia” swoich włosów? Dlatego, majonez włosów Maska – mądra inwestycja czasu i wielka oszczędność zasobów, ponieważ procedura będzie kosztować, jak mówią, w zwykłej „grosz”.

Ale dyskutować przychylność sosem w szczegółach. Wiesz już, że zawiera olej, żółtka, gryźć, sól, musztarda. Zaskakujące jest to, że ta „banda” – to doskonały sposób na przywrócenie lub utrzymanie piękno włosów. „Jak to możliwe, że katastrofalne danie talia jest tak dobre dla włosów – wykrzykują widać wszystko, jak mówią, na półkach

Olej

, bogate witaminę E, doskonale nawilża i włosy i skórę oraz wzmacnia korzenie … . Musztarda chroni włosy przed wypadaniem „budzi się” uśpione cebulki żółtka odżywia loki i promuje wygląd octu Volume – .. Liczba fighter 1 z innym „zarażenia”, w tym

łupież

Obfitość tłuszczu sprawia, że ​​sos jest szczególnie cenne dla resuscytacji wyblakłe, suchy, .. „chory”, cienkie włosy w ogóle, maska ​​do włosów z majonezem. – to jest po prostu wybawieniem dla zapracowanych ceniących piękno zabiegi oparte na naturalnych produktach

hh2_1 top 3 Przepisy

Teraz …. Gdy wiesz, co za wspaniały sos, nadszedł czas, aby rozpocząć naukę zrobić maski majonez włosów w domu.

  • Tradycyjne maski

Ten przepis jest tak prosty, że będziesz zaskoczony (jeśli majonez w domu, oczywiście), Zrób sos (najlepiej – nie zimno) i przetwarza je zwija od korzeni. Aby pokryć głowę czapkę z polietylenu (lub pakietu) i ręcznikiem. Pół godziny później zmyć pozostałości szamponu.

  • Przepis przeciwłupieżowe

Podłączyć do zupy łyżką majonezu, czosnku i soku z aloesu, dodać do mieszanki małą łyżeczkę miodu. Składniki pocierać wyłącznie w skórę głowy. Odczekać co najmniej pół godziny, a najlepiej godzinę.

  • Rewitalizujący skład

Curl wymaganej resuscytacji awaryjnego? Tak, trzeba przywrócenia maska ​​do włosów z majonezem. Wymieszać łyżkę sosu, miód i oleje (olej rycynowy, rzepakowy, z oliwek do wyboru). Mieszanina ta powinna być co najmniej godzinę loki.

Zgadzam się, maska ​​do włosów z majonezem – szybki sposób ustalić włosy?

Przepis Wideo maska ​​do włosów z majonezem

load...