Maska do włosów z kwaśną śmietaną: proste przepisy kosmetyczne

Wiele starożytnych malowidła przedstawiały piękno czystych uduchowionych osób i luksusowych loki. Pisząc obrazy kosmetologii jeszcze nie rozpoczęła się na torze przemysłowym. Aby dbać o kręcone włosy i skórę przy użyciu naturalnych składników. W połączeniu ze zdrową dietą i świeżego powietrza naturalnych kosmetyków na bazie kobiety po prostu uroczy. Obecnie, przekazany przez charakter składników są tak skuteczne. Czasami prosta maska ​​do włosów śmietany ma cudownych efektów. I robi loki jedwabiste, lśniące, posłuszny po regularnym stosowaniu.

load...

Zawartość:

Pieniądze pomogą mleczarskiego

Nowoczesne zakupy kosmetyczne często zawierają wystarczająco agresywne fundusze. Te same szampony nie tylko zmyć brud, ale przyczyniają się do przesuszenia. Nie mogą nawet uszkodzić strukturę włosa. Po wysuszeniu otrzymuje się nie być buntowniczą i sztywny szok koloru, możemy dodatkowo wykorzystywać balsamy, odżywki, innych zakładów opieki. Jeśli tego nie zrobi, to różnica będzie odczuwalny natychmiast.

Korzystanie z naturalnych kosmetycznych maski do włosów, szukając nie tylko piękna, ale także świecące nici zdrowia. Rzeczywiście, zamiast chemicznych w skórze, korzenie, wałki do włosów tylko naturalne składniki spadać. Z zastrzeżeniem zaleceń dotyczących stosowania i narażenia żadne loki szkody nie mogą być stosowane.

load...

Proste kwaśna śmietana maska ​​włosy mogą wzbogacić swoją masową niezbędne mikro i makro. Nie jest w tym fermentowanego produktu mlecznego, witaminy A, C, D, B i PP. Obecne minerały Ca, K, Mg, P, Na i innych. Białka i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, dostępne w dużych ilościach, są użyteczne dla całego ludzkiego ciała powłoki ciała. Bogaty skład kompleksowych węglowodanów, a także kwasów i cukrów. Loved naszych produktów odżywia, nawilża, ma odświeżający efekt.

Jest jeszcze jedna cecha, która posiada maskę do włosów z kwaśną śmietaną. Ze względu na specjalny skład chemiczny, przyczyniają się one do stopniowego rozjaśniania włosów. Przy regularnym prowadzeniu procedur pielęgnacyjnych są dostępne odcień kilka odcieni jaśniejszy niż naturalny (w zależności od siły własnej pigmentu barwiącego).

Aby dopasować maskę do włosów śmietany

Jest oczywiste, że bardziej efektywne wykorzystanie zasobów do pielęgnacji kremu nie jest sklep, i rynek. Należy używać wyłącznie świeże, absolutnie naturalnym produktem ujawni wszystkie zalety środków, aby ich własne ręce.

Wielu w lodówce nie jest gęsta, żółtawa mleczna uczta. Ale w pielęgnacji włosów nie jest wcale to zrobi. Nie zaleca się postępowanie, jeśli występuje nadwrażliwość. Właściciele tłustej czupryną jest także lepiej stosować inne preparaty. W przeciwnym razie, problemy mogą się nasilić. Chociaż istnieją możliwości receptur z dodatkiem wysuszonych składników, które są odpowiednie w tym przypadku. Alternatywnie, można wziąć dolną produktu w postaci tłuszczu, zmieszane z mlekiem lub wodą jeden po drugim.

Jeśli włosy są normalne tłuszczu śmietana, będą cierpieć świetnie w połączeniu z innymi składnikami. Sucha – oznacza to, że wiele jest powszechnie uważany za panaceum na wiele dolegliwości.

Dla pomalowane na ciemne odcienie kudły wadę stosując takie maski – możliwość zmyć kolor szybciej.

Proste recepty

Z jaj

Będzie to przydatne, gdy problem suchości, stłuczenie, rozdwajaniu. Aby przygotować potrzebne są:

 • 2 łyżki. L. Tłuszczu kwaśną śmietaną;
 • Para

 • Od żółtek.

Składnik bita, aż będzie gładkie. Mieszaninę rozciera się w korzeniach, stosuje się do samych nici. Zużyte torba z tworzywa sztucznego lub czapka, na szczycie głowy owinięte ręcznikiem. Kontynuować procedurę polecaną 15 minut. Następnie, mieszaninę można zmyć.

Z miodem

To jest wielki opiekun oznacza, jeżeli zawartość tłuszczu normalne czy istnieje tendencja do sucha, otępienia. Aby przygotować kompozycję, trzeba będzie:

 • 1-2 art. L. Kwaśna śmietana;
 • 1-2 sztuki. L. Naturalna Miód płynny.

Składniki mieszano do uzyskania jednorodnej masy (co może być dość ciecz). Kompozycję nakłada się na włosy. Około 20 min. Utrzymuje ciepło przez nakładkę polietylenu i ręcznik. Wszystko zmyć wodą z mydłem i ciepłą wodą. Procedura przewiduje blokad energetycznych, dzięki czemu są bardziej miękkie i posłuszny.

Z marchwi

To pozwala uniknąć strat, nawet intensywne. Bo to jest zrobione:

 • 1-2 łyżki. L. Kwaśna śmietana;
 • 1-2 łyżki Miąższ soczysty świeżych marchewek.

Na drobnej tarce przetarł obrane korzenie. Otrzymaną masę pomarańczy miesza się ze śmietaną. Jeśli twoje włosy są długie i nie chce się umyć i grzebień z nich potem niewiele pozostaje z marchwi można zastąpić świeżo papka z niego tego samego soku. Objętość trwa podobna – kilka łyżek.

Marchew i kwaśną śmietaną masa jest rozłożona na całej powierzchni włosów. Zakryj głowę owinąć ręcznikiem i pozostawić na 30-40 minut. Następnie umyć wodą z mydłem i ciepłą wodą. Sesje te powtarzają się regularnie, 2-3 razy w tygodniu, natomiast nie będzie poprawa. Następnie można zrobić mniej.

Fancy Maska Śmietana

Z jaj i miodu z koniak i olej rycynowy

Procedura promuje szybszy wzrost i ograniczyć wypadanie włosów. Składniki:

 • 1 żółtko;
 • 2 łyżki. L. Krem grubsze;
 • 1 łyżki. L. Miód;
 • 1 łyżki. L. Brandy;
 • 1 łyżki. L. Farmaceutyczną olej rycynowy.

Pierwszy bitą żółtka. To podawać miodu i brandy. Mieszaninę ponownie mieszano energicznie. W powstałej masie wprowadza się śmietanę i olej rycynowy. Ponownie, wszystkie bita. Kompozycja lekko ogrzewa się w łaźni wodnej. Ciepłe, z szczotka jest stosowana do korzeni i skórę głowy, delikatnie wcierać. Dystrybuowane przez nici. Po zakończeniu głowicy aplikacyjnej jest opakowane ciepło. W wieku od 1 do 2 godzin. Zmyć ciepłą wodą po raz pierwszy. Po raz drugi – przy użyciu szamponu. Wskazane jest, aby wypłukać głowę naparu herbaty korzeń łopianu lub świeżych liści. Leczenie prowadzi się przez sześć miesięcy, 2-3 razy w miesiącu.

Śmietana i nalewki wody korzeń łopianu

To ma wpływ na wzmocnienie mieszków włosowych. Podczas przeprowadzania regularnych sesji, można rozwiązać problem osłabienia i łupieżu. Zajmuje:

 • 7 Art. L. Kwaśna śmietana;
 • 0,2 litra wody;
 • 1 łyżki. L. Suszone zgnieciony korzenie łopianu.

Aby napar, korzenie parzoną z wrzącą wodą i zaparzać przez godzinę. Otrzymany płyn jest odprowadzany. Można go mieszać z kwaśnej śmietany. Kompozycję stosuje się do czyszczenia, mokre włosy. Trzymając powinno być 15-20 minut. Zmyć szamponem.

Maska miód jajka ze śmietaną ziemniaczanej

Sok

Ten przepis jest uszkodzony i nadmiernej suszy zamki ponownie dokonać błyszczące i miękkie. Do przygotowania potrzebne będą:

 • 1 ziemniaczana;
 • 1 łyżki. L. Tłuszczu kwaśną śmietaną;
 • 1 łyżki. L. Miód;
 • 1 żółtko;

Oczyszczony surowy ziemniaka jest mielony na tarce z soku zawiesiny zdekantowano. Pozostałe składniki dodaje się do cieczy. Wszystko wymieszane. Kompozycję nanosi się na korzenie każdej nici i skóry głowy. Delikatnie wcierać. Po owinięciu głowy ręcznik oznacza posiadanie godzinę. Zmyć szamponem.

Można użyć powyższej recepty lub wybrać coś innego. Ale ręka dbać o włosy, to trzeba mieć cierpliwość i siłę woli. Za pomocą jednorazowej, szczególnie zauważalny efekt żadna z kompozycji według wynalazku nie. Tylko regularne uzupełnianie maska ​​śmietaną delicje loki leczyć i zrobić wspaniałe.

Przepis Wideo śmietana maska ​​odtwórczej włosów

load...