Maska do włosów z kakao i jogurt – wspaniały sposób, aby wzmocnić włosy

Standardy kobiecego piękna zmieniły każdym wieku. Beauties Pyshnotelye obrazów Rubensa zmienił zarośniętych panie blednolitsye z peruki proszku. Czasy kobiet z figurą „klepsydry” zostały odrzucone przez właściciela parametrów 90-60-90. Ale przez cały czas pozostawała popularnych kobiet, którzy wyrazili poparcie i podkreślił jego naturalne piękno. To jest naturalne i prawdziwe piękno podbija serca ludzi i sprawia, że ​​kobiety urocze: zdrową cerę, gładkie i zadbane włosy, szczupłą sylwetkę, oczy błyszczały z optymizmem. Jest odporne na to? Doskonałym narzędziem do utrzymania zdrowych włosów od czasów starożytnych uważany maskę z jogurtu i kakao.

load...

Zawartość:

Poprawa jogurt włosy i kakao

Monteskiusz miał rację, kto powiedział, że kobieta ma tylko jedną szansę, aby być piękne, ale żeby być atrakcyjne istnieje sto tysięcy możliwości. Przeoczyć lub zignorować te możliwości dla nowoczesnej kobiety – rzadki nonsens. Dlatego postęp technologiczny w dziedzinie nanotechnologii i czasami pozostają popularne babskie sekrety na podstawie prostych i niedrogich produktów – jogurt, jaja, kakao. W tym artykule pokażemy, jak zrobić te składniki skuteczne maski do włosów.

Uzdrawiająca moc składników

Przydatne wpływ jogurt wzrostu włosów i stan jest od dawna znane. Jest bogaty w białka, wapnia, witamin z grupy B i E. Coli i drożdży kwasu mlekowego w swoim składzie korzystny wpływ na strukturę włosów, eliminując rozdwajaniu i normalizuje pracę gruczołów łojowych, co jest bardzo ważne, jeśli masz suche włosy. Kakao jako część kefiru maski do włosów zwiększa tylko jego skuteczność. Białka i aminokwasy w kompozycji tłuszczu do proszku kakaowego oraz kanały włosów kofeiny, alkaloidów pozytywny wpływ na mieszek włosowy. Maska z jogurtem i kakao może pomóc pozbyć się takich problemów: utrata

load...
 • Włosów;
 • Kruchości i sucha;
 • Odwodnienie lli_1;

 • Wnoszenia włosy.

Już po pierwszym użyciu maski z jogurtem i kakao włosy stają się w zarządzaniu, lśniące i zdrowe. A jeśli maska ​​kefir z kakao do włosów, aby dodać jajko, możliwe jest, aby pozbyć się problemów z łupieżem.

Dziedzictwo

Kefir – ulubiony napój zdrowy każdego z nas, korzystny wpływ na zdrowie człowieka, jest powszechnie stosowany nie tylko jako produkt leczniczy, ale także jako skuteczny kosmetyk. A wszystko za sprawą młodych i dzielna dziewczyna – Irina Sakharova, który w wieku 19 lat nie bał się iść do górali scout receptury cudownego napoju.

Nie miała pojęcia, że ​​aby dowiedzieć się Sekret Karachai podać wszystkie targów połowa ludzkości rodzajem eliksiru młodości i urody. Stało się to na początku XX wieku, który nazywa się era jogurt.

Ale kobiety z Azji Środkowej od czasów starożytnych używali fermentowany produkt mleczny do mycia włosów. Kefir tworzy rodzaj filmu na włosach, która chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska. Ale kakao jest popularnym produktem kosmetycznym od Amerykanów, którzy używają go, aby oczyścić skórę twarzy i wzmacnia i odżywia włosy. Oto niektóre tajemnice maski do włosów z jogurtem i kakao.

Maska Kefir z

Kakao włosów

Przepisy z jajkiem i kakao

Maska z jogurt, jajka i kakao przygotowuje łatwe, proste i przystępne dla każdego składnika niezbędnego do niego. Tak więc najbardziej popularne recepty.

 1. Dniu 5 łyżek świeżego jogurtu trzeba będzie 2 łyżki kakao w proszku i domu żółtko jaj. Wszystkie składniki miesza się w mały zbiornik mieszalnika lub mieszalnika.
 2. Jedną łyżkę oliwy z oliwek dodana do maski z jogurtem i kakao, suszone na zdrowsze włosy, aby dodać połysk.
 3. łyżka brandy w podstawowej receptury dodać maskę, jeśli istnieje problem utraty włosów.
 4. Właściwości kompozycji powłokowych

  Aby maska ​​do włosów z jogurtem i kakao przyniósł więcej korzyści, trzeba znać kilka możliwości jego zastosowania:

  • 0. Jogurt dla masek musi przyjmować temperaturę pokojową; Proszek
  • Kakao mogą być zastąpione czekolady, topi się w łaźni wodnej;
  • Jajko na masce lepiej jest wziąć do domu, to jest o wiele bardziej przydatne do przechowywania;
  • Maski

  • Stosuje się przez 30-40 minut przy użyciu gąbki, od korzeni i równomiernie rozmieszczone wzdłuż całej długości;
  • Włosy należy założyć czepek i owinąć ręcznikiem;
  • Kefir maska ​​do włosów z kakao stosować raz w tygodniu.

  Dodając do maska ​​do włosów z jogurtem i kakaowych innych składników, możliwe jest osiągnięcie wymiernych rezultatów w odzyskiwaniu włosy i zawsze wyglądają atrakcyjnie.

  Przepisu Wideo

  Maska ​​do włosów

load...