Maska do włosów z jogurtem: awaryjne pomocy problematyczne włosy

Kefir wieków uważa się za jedną z najbardziej użytecznych produktów. Prawdziwa II Miecznikow, opisując w swoich pismach unikalny skład chemiczny i działanie bakterii zakwaszenie na ciało, miał na myśli tylko konsumpcję wewnętrzną tego pysznego napoju. Z drugiej strony, oraz przedstawiciele górzystej części kontynentu europejskiego, a także miejsce zamieszkania w środkowym paśmie wiedzieć, co za wspaniały wynik może zrezygnować po pierwszym zastosowaniu włosy odżywkę lub maskę z jogurtu. Ich doświadczenia stały się podstawą wielu produktów do pielęgnacji skóry z produkcji seryjnej, ale fakt osobistego zaangażowania w proces gotowania może przynieść wiele radości. I wybierz najlepszy indywidualnie odpowiednia receptura jest znacznie łatwiejsze i tańsze.

load...

Zawartość:

Kefir w kosmetykach domowych

Wynik, które dają maskę do włosów z jogurtem, wyjaśnił składu chemicznego produktu. Kefir nasycony minerały i związki, w tym rzadko – fluor, jod, miedź i wapń. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, w jogurt zawiera wiele razy bardziej niż jakiekolwiek inne produkty mleczne. Daje produktów kosmetycznych na bazie jogurtu zdolność do rozpoczęcia regeneracji procesy skóry, odmładza i dokręcając ją. Maska do włosów z kwaśnego jogurtu z powodu tej samej substancji stymuluje ożywienie mieszków włosowych, dając im zapas substancji czynnych do produkcji keratyny.

Bakterie kwasu mlekowego – głównym sekretem kefiru. Te mikroskopijne organizmy, które żyją we własnym zakresie i łatwo dostać się wraz z liczbą mieszkańców jelitach. Te same bakterie, które nie szkodzą naturalną mikroflorę układu pokarmowego, agresywnie się zachowywać wobec drobnoustrojów gnilnych i przedstawicieli rodzaju wirusa. Procesy te występują zarówno na spożyciu napoju i po nałożeniu na skórę. Dla bakterii, powodując łuszczenie się skóry głowy i stymulują łupież, jogurt – agresywne środowisko. Dlatego, maska ​​do włosów suchych jogurtu posłuży jako profilaktyczne przeciwko łupieżu.

load...

Kefir jest dobrze połączona z prawie wszystkich produktów stosowanych w kosmetykach domowych. Do pielęgnacji maski może być wzbogacony oleje lub zwiększenia skuteczności ekstraktów ziołowych. To pozwala samodzielnie decydować, jak zrobić maskę do włosów z jogurtem i umożliwia wymyślić własną, oryginalną i skuteczną recepturę.

Wybór produktu do

Maska ​​

. Najbardziej użyteczna i bogata kompozycja opiera się na jogurt domowej, ale to wymaga czasu i przygotowania i umiejętności, a także dostępności niezbędnych składników. Kup w sklepie jogurt znacznie łatwiejsze.

Jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, stracił wraz z kalorii i składników odżywczych części, dzięki czemu kosmetyki domowe nie nadaje. Optymalne produktu .. Przed zakupem należy sprawdzić datę ważności: nieświeże na półki napoju zmienia swoje właściwości.

Kup Tetra Pak o długiej przydatności do spożycia nie ma sensu, dodatkowe metody wartości przyrodniczej fermentowanych produktów mlecznych dodaje. Najbardziej użyteczne, a nie substancje zbędne rozcieńczony jogurt dostępne w pobliskim sklepie spożywczym, a produkowany jest w najbliższej okolicy. Produkt leżał w lodówce przez okres dłuższy niż 3 dni w jasne, to nie jest zalecany do użycia.

Przepisy dla różnych rodzajów włosów

Zasoby online szybka setki receptur, jak zrobić maskę do włosów z jogurtem, wielu z nich towarzyszą entuzjastyczne recenzje. Jednak, aby z nich korzystać, nie biorąc pod uwagę specyfikę tego rodzaju włosów nie jest konieczne. Dla skóry tłustej Maska do włosów z jogurtem suche włosy nie boli, ale nie dadzą wynik pozytywny.

Środki do nici oleistych

Home włosy maska ​​rozjaśnienie jogurtu wysusza włosy i zapobiega szybkiemu zanieczyszczeniu. Aby przygotować wymagane 100 ml jogurtu, 1 łyżka. L. Suche musztardy i żółtko. Waga jest stosowany do czyszczenia włosy i skórę głowy, a następnie pokryte czepek i ręcznik. Światło mrowienie i ciepło przez 15 minut posiadających ważny.

Maska do włosów z jogurtem i miodem jest dodatkowo wzbogacona o łyżka suchych drożdży. W 100 ml napoju wymagane łyżeczką miodu ciekłym lub roztopionym. Kompozycję stosowano przez 15 minut. Tę samą maskę jest skuteczna i przyspieszenie wzrostu.

Opcje dla suchych loki

Maska zawiera 3 łyżki jogurtu, 1 łyżka. L. Oliwa z oliwek, żółtko. Taka maska ​​do włosów z jogurtem i żółtka przygotowany do jednorazowego użytku, a nawet w lodówce zgęstnieje szybko i staną się bezwartościowe. Kompozycję wciera się w skórę głowy i miękkie rozproszonego grzebienia przez włosy. Przyczyny maska ​​zwiększa wzrost i zwiększa fryzurę po 3-4 aplikacjach w odstępach tygodniowych. Ta sama maska ​​na porost włosów jogurtu może być stosowany do rodzaju tłuszczu, zastępując masło świeżo wyciśnięty sok lub alkohol cebula łyżka pieprzu nalewki.

Mocny wywar z łopianu i pokrzywy, wstępnie schłodzone, wymieszane z jogurtem tłuszczu w równych proporcjach. Mieszaninę nakłada się na włosy na całej długości i przemywa się po upływie pół godziny.

Uniwersalny przepis na

Wideo

Stan włosów w dużej mierze odzwierciedla problemy całego organizmu. Usterki wpływa na układ trawienny i stopę głośności i wzrostu oraz jedwabisty warkocz. Kefir – wygodny produkt, połączenie do użytku wewnętrznego i zewnętrznego będzie to miało pozytywny wpływ w krótkim okresie.

load...