Maska do włosów z drożdży i jogurt: opis procedur i receptur do wyboru

W walce o piękno, widzisz, wszystko dobrze? A włosy – nie jest wyjątkiem. Ale czy warto czekać na kudły resuscytacji kosztować fortunę? Nie łatwiej leczyć zamki w czasie, gdy ich zdrowie jest nadal możliwe do odzyskania za pomocą popularnych receptur? Wśród metod domu jest jedną z wiodących maska ​​do włosów z drożdży i jogurt, który może przywrócić piękno włosów w krótkim czasie, a to będzie kosztować „resuscytacja” fryzury zwykłe „penny”.

load...

Zawartość:

Skuteczność jogurt i drożdże

Kefir – jeden z najbardziej przydatnych produktów na świecie, zlokalizowanych w służbie człowiekowi od wielu stuleci. Dzięki specjalnym flory i obfitości kolagenu to fermentowany napój mleczny godne „medycyna” tytuł, i naturalne, nie ma skutków ubocznych i korzystną cenę. Korzystny wpływ na jogurt włosów otworzył wiele wieków temu, ale z biegiem czasu popularne recepty niezasłużenie zapomniana. Być może nadszedł czas, aby je ożywić? Zajmie w tej ważnej misji?

Drożdże – pieczywo serca, nie bez powodu nazywane są „żywą”. Ten produkt – spiżarnia przydatnych elementów, można powiedzieć, mikroorganizm jest niesamowite, rodzi się, rośnie i starzenie zgodnie z określonymi przepisami prawa, które rozpatrywane tylko biologów, również pozostają po prostu cieszyć cudowne możliwości „na żywo” produktu.

load...

Historia jogurtu jako produktu kosmetycznego

Fermentowany napój mleczny od niepamiętnych czasów należała do menu naszych przodków, ale używać go jako szampon nie domyślać się w Rosji, Azji i otwarte przestrzenie. Lokalne dziewczęta uczono od dzieciństwa do mycia włosów z pomocą jogurtu (zamiast szamponu) bez stosowania preparatów zawierających żadnej chemii. Teraz już rozumiem, dlaczego takie luksusowe orientalne piękno włosów?

Cechy duet

I co z tego sfermentowanego mleka i drożdży? Co mogą zrobić? Zapoznaj się z pełną listą oczekiwań po masce zabieg do włosów z drożdży i jogurt:

 • Wzmocnienie wzrostu warkocze;
 • Wzmocnienie korzeni;
 • Aktywacyjny

 • O „przebudzeniu” uśpione cebulki;
 • Poprawa

 • Gęstości;
 • Powrócić połysk;
 • Normalizacja systemu łoju;
 • Wypowiedzenie kruchości;
 • Żarówki

 • Suralimentation;
 • Powrót siły;
 • Nawilżający kudły;
 • Zmniejszenie liczby kończy split;
 • Walczyć z suchymi loki;
 • Przywrócenie

 • Zdrowia „głowy”;
 • Pozbycie się łupieżu;
 • Jasność koloru normalizujące.

Ze względu na to, co może taki niesamowity efekt? Ze względu na maski do włosów z drożdży, jogurt i każdy włos jest pokryta folią ochronną i pozostaje w ten sposób chronione przed kontaktem z substancjami szkodliwymi lub zjawisk zewnętrznych. Jednocześnie, każdy z „uczestników” w procesie gojenia traktuje „cheholchika”.

Innym znaczącym oraz kefir maska ​​do włosów z drożdży – wszechstronność. Procedura dla właścicieli wszelkiego rodzaju czupryną w każdym wieku.

Top 3 Przepisy

Jak połączyć jogurt i drożdże w maski do włosów? Czy to możliwe, żeby dodać inne dobroczynne składniki? Jakie przepisy są najbardziej skuteczne?

Klasyczny

Maska ​​

. Aby przygotować podstawowa wersja kupić świeże drożdże (wciśnięty) i jogurt. Dokładne ilości fermentowanego produktu mlecznego w krajowym receptury nie jest określona, ​​lecz zaleca się, aby rozpocząć od pół szklanki, który powinien być ogrzewany w łaźni wodnej. Jednak upewnić się, że cud napój gotowane, jego temperatura powinna być tylko nieznacznie powyżej poziomu temperatury ciała. Następnie zmierz dwie łyżki zupy drożdżowego, wypełnić je z jogurtem do konsystencji kaszy.

Zostaw ciężar kwadrans, mash starannie, aby uniknąć grudek pozostanie. Następnie podzielić strukturę na 2 części. Jeden z nich po prostu wcierać w skórę głowy „”, a resztę traktować tkaniny włosy. Przykryj włosy z polietylenem i odstawić na ¾ godziny. Spłukać wodą.

Opcja dla suchej

Włosów

Ten przepis właściwie powiela poprzedni, z tą tylko dodatkowo, że do mieszanki chcesz dodać łyżkę śmietany. Wybierz najbardziej odważne wersji produktu oraz, oczywiście, należy zwrócić uwagę na świeżości.

Kompozycja do wzrostu włosa

0. Jeśli włosy rosną słabo, a twój sen – mieć długie włosy, wziąć na siebie „zbrojeń” receptury zawierającej jogurt oprócz drożdży, a nawet miodu, określane również jako jeden z liderów wśród użytecznych produktów. W sprawie utworzenia cukierki słonecznych są tysiące pszczół – wielka pracoholikiem, myśliwi dla wspaniałego nektaru.

Jak widać, w tym receptury maski do włosów będzie musiał drożdże (na sucho), jogurt, miód, wodę lub mleko, a nawet pożądane, aby przygotować wywar z ziół – do mycia (rumianek, rzędu, pokrzywy lub lawendy).

Mleko lub woda trochę rozgrzać (kilka łyżek zupy), vsypte w tej samej ilości ciekłego drożdże, wymieszać i niech mieszaniny do godziny do przebycia. Następnie wlać pół szklanki jogurtu i kilka łyżek zupy miodu. Dokładnie wymieszać. Traktować strukturę włosów, zaczynając od korzeni. Przykryć zamki polietylen (korek, worek, film), a następnie – ciepły ręcznik. Relax na godzinę lub poświęcić się obowiązkom domowym. Następnie, pozostałości muszą być myte w letniej wodzie. Końcowy etap – spłukiwanie wywaru ziołowego.

Z pomocą maski do włosów z drożdży i jogurtu można pozostać zdrową głowę włosy i urodę na długie lata.

Bonus Video: uniwersalny przepis kefir Maska do włosów

load...