Maska do włosów z czarnego chleba: jak korzystać i czego się spodziewać

Chleb – głowa. Jesteś prawdopodobnie zna popularne przysłowie z czasów szkolnych. Jak można go rozszyfrować? Najprawdopodobniej ten chleb – danie główne na każdym menu, smaczne, spełniające, i użyteczne. Tak, to jest, bez względu na delikatność, umiejętnie przygotowana, ani było jedzenie bez smaku chleba blednie. Ale nic wielkiego coś z nim – biedni ludzie, aby poznać problemy, ale mając z którego można upiec chleb, zawsze udało się przetrwać do następnych zbiorów. Możesz być zaskoczony, ale w domu opieki kosmetyczka loki chleba też musi podjąć pierwsze miejsce. I nie masz pojęcia, co cuda zdolne maska ​​do włosów z czarnego chleba. Jesteśmy gotowi, aby wejść do specjalnego kręgu wtajemniczonych i znaleźć idealny fryzurę?

load...

Zawartość:

Znajomość technologii

Stwierdzenie, że maski do włosów z czarnego chleba – odkrycie w świecie kosmetologii, że to niesprawiedliwe, ponieważ technika ta jest od dawna opanowane piękno słowiańskich tylko dziś niesłusznie zapomniane. Można zapytać babcie, prababcie, a nie tylko własne, ale także w dobrze znanych aktorek, piosenkarzy, który zrobił karierę w połowie ubiegłego wieku, o tym, jak dbał o ich olśniewającą piękne włosy w tym czasie. Potwierdzają one, że uratował ich zwykłego czarnego chleba.

Wyobraź sobie, że na ich podstawie można gotować wiele skutecznych narzędzi, mogą nawet zastąpić szampon modne stały fortunę. Teraz era półfabrykatów, koncentratów i „chemii”. Tak, korzystając z odkryciami nauki, aby lepiej i bardziej wygodne, ale mało przydatne i opłacalne żyć. Ponadto szkody poniesione przez nie tylko portfela, ale także zdrowia. Gdzie mądrzejszy używać popularnego receptur piękno, wieki przeszły inspekcję, naturalne, podarowane nam przez Matkę Naturę.

load...

Sekret transformacji

Włosów

Dlaczego czarny chleb w masce do włosów jest bardziej skuteczne niż inne kosztowne mieszaniną wypełnia półki szafki łazienkowe nowoczesne piękności? Rzecz w tym, jak to często bywa w przypadku korzystania z popularnych technik w kompozycji.

Zapoznaj się z najbardziej użytecznych substancji zawartych w takim produkcie pozornie zwyczajnego:

 • Potas, zmaga się z łamliwych i suchych włosach;
 • Tiaminy, wzmacnia korzenie;
 • skrobia, zwraca loki połysk;
 • Witamina A – Burza na łupież;
 • Fluor, „wzbudzający” uśpione cebulki;
 • Kwas pantotenowy, wracając jasności kolorów;
 • Witamina E – ilość włosów do tyłu 1;
 • Miedź, zabezpieczenie przed pojawieniem się siwych włosów; Kwas foliowy
 • Która przyspiesza regenerację komórek;
 • Ryboflawina, dając siłę loki;
 • Witaminy PP, reanimating zniszczone włosy;
 • Kwasu organicznego normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Maska z czarnego chleba nie jest konkurentem newfangled kompleksy przywrócenie włosów oferowane w sklepach dla wspaniałej jakości? Jak słusznie zauważa: po co płacić więcej? A pieniądze zapisane, można zafundować sobie nowy strój lub spirytusu, prawda?

Przepis Bag

Zacznijmy od najprostszych opcji. W zasadzie, to wystarczy, aby twoje włosy idealne, ale tak, że kobiety lubią eksperymentować i próbować nowych rzeczy, więc spojrzeć na niektóre z najlepszych receptur.

Standardowe

Maska ​​

. 4 mocny kromka czarnego chleba z usuniętą skorupą (ale można to zrobić bez niego), przykryć wrzątku. Objętościowo koncentruje się na: wszystkie plastry muszą znajdować się pod wodą. Następnie mieszaninę przez godzinę (lub lepiej dwie) po prostu zapomnieć. Niektóre piękności przygotowują takiego środka w godzinach wieczornych, można również zrobić. Gdy skład infuzji, należy nacisnąć miękisz – tylko ręce, ale jest to możliwe za pomocą gazy.

Otrzymaną papkę żyta trzeć do korzeni, a w 40 minut umyj głowę. Nawiasem mówiąc, nie można używać szamponu, bo chleb jest już usunięte wszystkie zanieczyszczenia i sebum umyć po takim leczeniu.

Na wzrost włosów

200 g miąższu chleba wlać 500 ml świeżego jogurtu, zapomnieć o wadze pół godziny. Składniki te są następnie dokładnie miesza się, możliwe jest, nawet w mikserze.

Traktować kleik korzenie, przykryć głowę ręcznikiem i prysznicem cap. Godzinę później spłukać.

Aby przywrócić połysk

Wlać 200 g pulpy przegotowanej wody, aby płyn pokrył kawałki. Pozostawić mieszaninę zaparzać przez pół godziny i dodać do niej na małą łyżkę proszku gorczycy, oliwy z oliwek i domowe miodu i świeżych żółtek jaj. Wymieszać składu i przetwarzać je na skórę głowy. Postępować zgodnie ze scenariuszem poprzedniej receptury.

Restorative Maska

0. Z tego przepisu jest potrzebny chleb (200 g) i szklanka wywaru z ziół, wśród których mogą być rumianek, pokrzywa, oregano, babki i szałwia.

Wlew Ostyvshim wlać miękisz, odczekać godzinę i wymieszać papkę. Czynienia z korzeniami, odczekać godzinę i umyć głowę.

Aby wzmocnić

Włosów. Przygotowanie podstawową mieszankę na pierwszej receptury. Przez skład dodać pół szklanki lekkiego piwa i 1 kapsułka jako witaminy E, którego sprzedano w dowolnej aptece. Mieszanina głowy, tworząc efekt sauny (CAP polietylen i ręcznik) powłoki. Odczekaj godzinę, zmyć.

A jeśli wziąć pod uwagę maska ​​do włosów z czarnego chleba może przejąć misję szampon, nie tylko poprawić swoje włosy, ale również znacznie zaoszczędzić.

Wideo-grain

Maska ​​przepis włosów

load...