Maska do włosów z brandy i jajkiem przeciw wypadaniu włosów i wzrostu

Marząc o luksusowych i długich loków, a włosy są bardziej jak dmuchawiec przetrwał huragan? Co robić? Ogolona głowa, nie pić, kojące krople, lub udać się do kapelusza? Żaden z powyższych opcji są użyteczne, gdy dowiedział się, że jest zdolny do domowej maska ​​do włosów z brandy i jaj.

load...

Zawartość:

Wideo: Master Class przez fanów maski z brandy i jaj

Mechanizm działania

Maski. Neutralny brandy, których używamy w czasie wakacji, wyobraźmy sobie, nawet wspaniałe lekarstwo na włosy. W stanie go za dużo (możemy również mówić), ale na pierwszym miejscu wśród przydatnych właściwości – aktywacja wzrostu włosów. Ten cudownie aromatyczny rozgrzewa skórę głowy, tworząc tak zwany efekt cieplarniany i poprawę ukrwienia tkanek, a więc dostępne włosów zaczyna rosnąć szybciej i spania – w formie żarówek „obudzić”, jak motyl z poczwarki.

load...

Podobny efekt ma kilka pozornie zwykłe pokarmy, takie jak czerwona papryka (Capsicum), gorczyca, cebula. Według użytkowników, koniak – nadal najbardziej optymalny wybór, ponieważ nie ma skutków ubocznych, na przykład, takie jak zapach cebuli, po maskę lub oparzenia wynikające z niewłaściwego obchodzenia się i pieprzem lub musztardą.

Jaja z kolei doprowadza się do włosów, a zwłaszcza doskonałą „noworodka”. Dlaczego ta kombinacja? Oczywiście, jesteś wolny, aby wykonać procedurę na podstawie żółtka w innych interpretacji, ale tylko udaje się wzmocnić brandy użytecznych właściwości jaj.

Dlaczego? Ponownie, ze względu na zwiększony przepływ krwi do „głowy”, gdy skóra otrzymuje wszystkie fundusze przychodzące jest znacznie lepsza, moczenie je jak gąbka. Zobaczysz, dokonując zaledwie kilka masek do włosów z żółtka i koniaku, że Twoje włosy będą przedmiotem zazdrości nawet modelu.

Bonusy po Oczywiście

„Długość – to jest dobre, ale dla mnie – nie jest najważniejsze” – stwierdzenie można przeczytać o dobroczynnych właściwościach brandy i jaj w masce do włosów. Spotkaj się z innymi korzyściami, które zostaną przyznane po przeszedł przedmiotu:

 • Wzrost loki;
 • Posłuszeństwa włosów (do stylizacji mogą być wykonywane rzadziej, czesane sploty są łatwiejsze);
 • Powrócić połysk;
 • Jedwabiste;
 • Zmniejszyć kruchość;
 • Zyskać jasność kolorów.

Podstawy

Aplikacji

Przed uczenia się, jak przygotować maskę na włosy z żółtkiem i brandy, należy zapoznać się z podstawowymi zasadami procedury:

 1. Mieszać wybrać tylko świeże produkty. Cognac musi pochodzić z wiarygodnego producenta, jajka i świeże – szanse dla krajowych jak i inne produkty, które mają być uwzględnione w kompozycji. Oczywiście, kupując potrzebne składniki w badanym miejscu.
 2. Test – pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić. Nawet jeśli nigdy nie miał alergie z produktów zawartych w masce, po podaniu doustnym, a nie fakt, że skóra będzie reagować pozytywnie. Przygotuj roztwór wybranej recepturze i nanieść kroplę zawiesiny do skóry za uchem – w miejscu, gdzie jak zwykle „zużycie” duchy. Po kwadransie zbadać reakcję. Skóra nie swędzi, nie rumienić, żaden inny widoczną reakcję? Tak, można kontynuować.
 3. Składniki gotować bezpośrednio przed zabiegiem. Do przechowywania (nawet w lodówce) maska ​​do włosów zawierające brandy i żółtka nie jest przeznaczony.
 4. Masy stosuje się brudnych, ale dokładnie czesanej.
 5. Zależności od receptury, można obsługiwać nici oraz między liczbą Cel 1 – głowy.
 6. Traktowanej warkocze trzeba zorganizować tak zwany efekt „saunie”. Aby to zrobić, przykryć głowę foliową (czepek lub torbie) i wtedy coś ciepłego (Czapka zimowa, ręcznik).
 7. Usuwając resztki, korzystać z prysznica kontrastu recepcji (ciepłą i zimną wodą). To działanie spowoduje zwiększenia efektu procedury.

Warto zwrócić uwagę! Maska do włosów z brandy i jaj daje loki piękny czekoladowy kolor. Tymczasem wieści nie lubić jasne blondynki. Jednak niektórzy użytkownicy twierdzą, że zmiana koloru nawet tydzień – to nawet ciekawe. Ty decydujesz!

Cookbook

Najprostszym

Maska ​​

. Weźmy parę łyżek (łyżki) udokumentowane brandy i oliwy z oliwek. Wymieszać w szklanym pojemniku. Dodaj masę świeżych żółtek jaj, rub. Traktować głowy, przykryć celofan i ręcznikiem. Odpocząć przez godzinę. Zmyj i cieszyć się wynikami!

Nawilżająca kompozycja

Włosy nie tylko nie rośnie, ale dość sucha? Więc Curl pilnie potrzebuje uzupełnienia. Zmierz się z „ramion” maska ​​do włosów z brandy, jajka i miód. „Sweet trio” w ciągu zaledwie kilku zabiegów ożywia włosy i wrócisz wspaniały nastrój.

Tak, jak gotować? Podłączyć do zupy łyżką (lub dwóch, jeśli długie warkocze) napoju alkoholowego i miód. Dodać żółtka 1-2 (najlepiej kupić domowe jaja). Wymieszać i nici procesu począwszy od korzeni. Czekać pół godziny, następnie spłukać.

Procedura zwrotu światła

Kochasz, gdy włosy mienią? Loki Gloss związane ze zdrowiem? Jest to przepis dla ciebie – maska ​​do włosów z brandy, jajka, kawa i oleju. Po pierwsze parzenie kawy naturalne (1 mała łyżeczka zmielonych ziaren w tej samej wodzie 2 łyżki). Daj podstawę 7 minut do zaparzenia. Następnie dodać do kaszy, jednej łyżeczki brandy i oliwy z oliwek i żółtka. Postępować zgodnie ze scenariuszem poprzedniej receptury.

Tak, z niektórych masek do włosów zacząć spotykać się z nową techniką?

load...