Maska do włosów kończy: górną część przeciw najlepszych kompozycji i kruchości

Wszystkie kobiety, włosy koloryzacji i stylizacji przy użyciu, w obliczu problemu kończy podzielone. Niszczą one ogólny kształt fryzury, ponieważ nie utrzymują swój kształt i wyglądają bez życia. Paradoks, ale u kobiet, które nigdy nie farbowane włosy, nie używaj paznokci i suszarka do włosów, a tylko sporadycznie kosi nici osy przez znacznie mniej. Nie trzeba zrobić maskę dla końcówek włosów, kupić specjalne środki redukujące.

load...

Zawartość:

Okazuje się, że kobieta starannie projektować swoje włosy, tym bardziej biorą odwet na nią, złuszczający i łamanie. Dlaczego tak się dzieje – rozumie się więcej.

Przyczyny niestabilności shag

Ze swej natury, włosy składa się z kilku warstw, z których każda wykonuje określoną funkcję. Poza włosa jest pokryta łuskami. Chronią warstw wewnętrznych przed szkodliwymi czynnikami: słońce, wiatr, mróz itp ciągu skalach czasowych przestają ciasno do siebie i czesanie skórki .. W wyniku tego, warstwa ta staje się coraz cieńsza, odsłaniając trzon rdzenia (kora). Jego konstrukcja jest miękki, to stopniowo dzieli się na pojedyncze włókna. Poza wygląda na końcach podwójnego.

load...

Proces ten jest całkowicie naturalny, ponieważ starzenie ma wpływ na wszystkie komórki naszego ciała. A im dłużej nić, cieńsze będą wskazówki. Aby powstrzymać oddzielenie kory, konieczne jest, aby przyciąć końcówki każdego miesiąca na kilka centymetrów. Jeśli zdrowe włosy, inne środki kontroli i nie muszą.

Ale współczesne kobiety są psucie zdrowia włosów, powodując jej rozrzedzenie. Są one malowane, suszone suszarki do włosów, żelazka i nici holownicze curling. Roztocza wprowadzone i niewłaściwe szczotkowanie. Farsz w bouffant korzeni, panie zwiększenia wagi stratyfikacji, co powoduje, że włosy stają się kruche wynika nie tylko na końcach, ale nawet u nasady. Ostatecznie, włosy, „musi”, a zacznie się pogarszać, a ich odzyskanie, musimy kupić maskę końcówek włosów, zapisz się do zabiegów zdrowotnych.

Czy to możliwe, aby przywrócić rozdwajaniu

Jeśli istnieje problem wskazówki posechennyh, traktować je bezużytecznymi. Ta kosztowna procedura, jak fryzury gorących nożyczek, który jest również nazywany „uszczelnienie końcówki”, zapewnia efekt krótkoterminowy. Miesiąc i pół włosów wraca do poprzedniego stanu.

Lepiej jest po prostu odciąć martwą część pręta tak, że nie psuje wygląd ogólny. Twierdziła ona, że ​​pomoc maska ​​końce włosów. Rzeczywiście, jeśli zastosujemy maskę przez cały czas, można znacznie poprawić stan swoich włosów. Ale jest to środek prewencji. Nie maska ​​nie będzie łączenia włókien jeśli są rozwarstwione.

Opcja druga: albo nie psuć naturalne kolory i strukturę stylizacji nici lub użyć maski gojenia stale, w celu zapobiegania niestabilności i paczek.

Najlepsze domowe maski

Od subtelności curl występuje ze względu na zbyt sucha, niezbędne jest przygotowanie maski, które pozwolą zachować wilgotność trzonu włosa a pokrycie zewnętrzne łuski warstwy oleju, co czyni je bardziej gęsta. W czołówce najlepszych masek domu włosy przed sekcji końcowej, obejmuje:

 1. Jaja, kefir;
 2. Oliwek;
 3. Krem

 4. Kwaśne;
 5. Miodu lli_1;

  Drożdży lli_1.

Zazwyczaj stosowana jest maska ​​na godzinę, pokrywę głowicy plastikowej torbie, kompozycja nie wyschły i zawinięte w ręcznik. Następnie zmyć ciepłą wodą i szamponem zalecanej dla danego typu włosów. Zastanów się, jak zrobić najbardziej proste i skuteczne kompozycje.

 • Jaja, kefir

Główne składniki – surowe żółtka i jogurt tłuszczu (3%). Na długie włosy brać 3 łyżki jogurtu, że ugniata z żółtkiem, dodać trochę płynnego miodu dla lepkości i nasmarować dolną część pasma.

 • Olive

Jedynym elementem tej maski do włosów – oliwa z oliwek. Pomaga przeciwko sekcji porad, które karmi wałki do włosów, dzięki czemu są elastyczne i gęsta. Olej nadaje nierafinowany, virgin. Jeśli włosy suche w przyrodzie, olej natrzeć na całej długości włosów, łącznie z korzeniami. Jeśli masz mieszaną rodzaju włosów (tłustych u nasady i suchych na końcach), stosować olej tylko dolna połowa loki.

 • Smetana

Do stworzenia tego potrzebne maski tłuszczu śmietany (25%). W łyżką kwaśnej śmietany dodać 5-6 kropli olejku eterycznego (najpopularniejszego – Orange, palisander, lawenda, drzewo sandałowe), ubij trzepaczką i wcierać końcach.

 • Miód

0. Właściwości lecznicze ma tylko naturalny miód. Powinna ona być lekko ogrzewa się, ale nie gaz, a na łaźni wodnej, aby wszystkie substancje lecznicze. 2 łyżek rozpuszcza się w 50 g. Ciepłej wody i pokrytą nici maska ​​całym. I może być rozcieńczany w 100 gramach wody. W tym przypadku, płyn obraca maskę. Ona po prostu spłukać loki i poczekać do całkowitego wysuszenia.

 • Drożdże

Drożdże mogą być stosowane na sucho lub w kije. Suche wziąć 2 łyżeczki, naturalne – 20 gramów. Są one hodowane w ciepłym zsiadłego mleka lub kefiru, czekając, aż fermentu mieszaniny (pojawiają się pęcherzyki), a następnie nakłada się na nici i przeczesać grzebieniem.

Jeśli nie masz czasu, aby zrobić maskę dla końcówek włosów, kupić gotowy dom. Wystarczy spojrzeć na kompozycje o najmniejszej trwałości. Dostępnych jest niewiele środków konserwujących, a zatem efekt będzie większa.

Porady wideo na końcówkami do pielęgnacji włosów

load...