Maska do włosów i twarzy z gliceryną: zastosowania i skutecznych receptur

Wszelkie Maska do włosów z gliceryną w oparciu o jego unikalne właściwości. Jest on w stanie zatrzymać wilgoć w komórkach, które pochodzi od otoczenia. Ta niezwykła jakość jest powszechnie stosowany przez twórców produktów kosmetycznych do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Jeśli wolisz preparaty domowej roboty gotowego produktu, informacja ta może być przydatna.

load...

Zawartość:

Korzyści gliceryna twarz i

Włosa

  • Profesjonaliści badawcze udowodnione korzyści związków gliceryny do suchych i kruchych zamków. Są dobrze traktować rozdwajaniu i mogą być wykorzystywane nie tylko jako lekarstwo, ale także profilaktykę. Ponadto, jeśli cierpią z powodu łupieżu, swędzenia i podrażnienia skóry głowy, procedury te pomogą skutecznie i łatwo poradzić sobie z takimi problemami.
  • Podczas stosowania glicerolu powinni być świadomi niedopuszczalności jego przedawkowania. Dzięki czemu można uzyskać odwrotny efekt w postaci nadmiernej suszonych i bielonych zamków. Aby uniknąć takich błędów, nawilżające kompozycje powinny być przygotowane w ścisłej zgodności z tym przepisem. Po ukończeniu kursu konieczne jest, aby zrobić sobie przerwę i dopiero wtedy przystąpić do kontynuowania procedury leczenia i zapobiegania.
  • Ten naturalny produkt jest w stanie utrzymać wilgoć dobrze i zmiękcza skórę w okresie letnich upałów. Dlatego maska ​​z gliceryną stają się coraz bardziej popularne. Ostatnio zaczęliśmy wykorzystywać je wyeliminować zaskórniki, gojące się rany i leczyć wysypki skórne.

Dowiedz się, jak przygotować i stosować takie kompozycje, jak w domu.

load...

Maski do włosów z gliceryną

Z octu jabłkowego

Beat surowe jajko i dodać glicerynę i Ocet jabłkowy (1 łyżeczka). Jeśli trzeba, aby przyspieszyć wzrost włosów i zwiększyć swoją objętość, a następnie miesza się z kompozycją oleju rycynowego (2 łyżek stołowych). Gdy włosy są poważnie uszkodzone i wymagają leczenia i maksymalne nawilżenie, olej wykorzystanie łopianu (2 łyżki).

Otrzymaną mieszaninę nakłada się na całej długości nici do końców. Następnie należy umieścić na czepek, ręcznik i ogrzewa głowę, by być w stanie od 30 do 40 minut. Maskę należy zmyć ciepłą wodą. Przebieg 8 zabiegów 1 raz (maksymalnie 2) przez tydzień.

Od żółtka

Ta maska ​​z gliceryną i nadaje się do normalnej i tłustej warkocze. Składa się z 2 żółtek, 3 krople olejku z cytryny i 1 godzinę. L. Głównym składnikiem. Leży ona ciepło przez 30 minut, a następnie przemywanie w ciepłej wodzie.

Z wódką

Taka kompozycja nadaje się do bardzo tłuste loki. Należy najpierw pokonać oraz 1 żółtko, a następnie wymieszać z wódką i gliceryna, wzięte 1 godzinę. łyżką. Otrzymaną mieszaninę „alkohol” należy wcierać powierzchni głowicy, a po upływie 15-20 minut, spłukać loki ciepłej wody.

Skład odżywczy

Aby przygotować wielką odżywcze maski dla wszystkich typów włosów trzeba wziąć miód i sok z aloesu (2 łyżki stołowe. L.) i 1 łyżeczka główny składnik aktywny. Po pierwsze, pocierać powierzchnię mieszaniny w głowicy, a następnie dodać do reszty masy oleju łopianu w stosunku 2:1 . Uzyskana kompozycja jest rozprowadzana na całej długości nici. Spłukać go po 30-40 minutach. Dokonanie takiej procedury jest możliwe tylko jeden raz w tygodniu przez dwa miesiące.

Fundusze twarz

Korzystanie cery glicerol, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

  • Czyni procedurę, gdy wilgotność powietrza wynosi 40-70%.
  • Nie używaj główny składnik w czystej postaci. Musi ona być połączona z innymi substancjami i produktów nie przekracza stężeniu 10 procent.
  • Nawet niektóre z wykonywanych procedur może dać doskonałe rezultaty. Przy regularnym stosowaniu, to będzie jeszcze lepiej, ale nie może zrobić zbyt często.

Tonikiem efekt

Aby ton suchej i normalnej skóry powinny być mielone 1 pomarańcza. Otrzymaną zawiesinę umieścić w szklanym słoju i napełnić go wodą (200 g). Bank zamknąć pokrywę i pozostawić na 1 tydzień w chłodnym miejscu. Otrzymany infuzji sączy się i dodaje się do niej glicerynę (1 łyżeczka). Dla skóry tłustej pomarańczowy zastępuje cytrynę, a zawartość głównego składnika jest zmniejszona o 2 razy.

Zmarszczek

0. Ta maska ​​twarzowa z gliceryny pomagają przezwyciężyć pierwsze oznaki starzenia się skóry. Musisz dokładnie przetrzeć żółtka z połową masła łyżki stołowe. Otrzymaną masę należy dodać miodu i głównego składnika aktywnego (1 łyżeczka) i wywaru rumianku (1 łyżka stołowa).

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze wymieszać i nałożyć na twarz. Maska Czas trwania – 10 minut. Spłukać zimną składu wody.

Do nawilżania

Skóry. Jesteś dobrze nawilżają skórę, jeśli wymieszać wodę (2 łyżeczki), żółtko, a główny składnik (1 łyżeczka). Uzyskany roztwór przetrzeć twarz i pozostawić na 20 minut. Jest zmyć ciepłą wodą.

O właściwościach odżywczo

Ta maska ​​gliceryna twarz jest idealny dla skóry dojrzałej. Ziemniaki ugotować w „mundurze”, oczyścić go i puree. Dodaj do niego następujące produkty i substancje, – mleko (1 łyżeczka), żółtko, glicerol (1 łyżeczka) olej roślinny (1 łyżeczka) i wodę (1 łyżeczka). Wszystko wymieszać, aż będzie gładkie. Położyła się na twarzy i po 15 minutach spłukać ciepłą wodą.

Mamy nadzieję, że z tych prostych receptur Twoje włosy staną się zdrowsze i młodszych osób. Życzymy dobrego nastroju!

load...