Maska do włosów Dimexidum: Przepisy i zasady aplikacji

Dimexidum

Wśród wielu metod, które są używane do naprawy zniszczonych włosów, jeden zasługuje na szczególną uwagę – jest to odżywczy maska ​​do włosów z Dimexidum. Może on zawierać inne składniki, ale ich działanie jest zawsze zwiększona przez obecność głównego składnika. W rezultacie, można pozbyć się problemów, takich jak nadmierne wypadanie włosów i suche włosy, ich zahamowania wzrostu i brak połysku. W tym artykule będziemy mówić o meritum Dimexidum i jego wykorzystania do celów kosmetycznych.

load...

Zawartość:

Zasada działania narkotyków

Lek ten ma bezpośredni cel – to dobrze leczy różne rany na skórze. Jest to ze względu na jego zdolność do wnikania do głębokich warstw niej i przywrócić składniki odżywcze. Jest to działanie i jest stosowany w maskach kosmetycznych do włosów. Zawarte w tych środków leczniczych z powodu Dimexidum szybko osiągnąć swój cel. Oni wzbogacają mieszków włosowych z witaminami i minerałami, intensyfikują swoją pracę i przyspieszyć wzrost i strukturę uszkodzonych zamków.

Każda maska ​​z wypadanie włosów i wzrostu Dimexidum szybkiego włosów gotowane bardzo łatwo. Konieczne jest jednak, aby przylegać ściśle do wskazanej dawki. Jako dodatkowe składniki, można użyć olejów roślinnych, wywary z ziół, witamin, żółtek i innych przydatnych produktów i substancji. Wynikiem tego jest skuteczne kompozycje, wspaniały wpływ na zdrowie zmęczony włosy.

load...

Wystarczy zwrócić uwagę na kilka szczegółów:

 • Pamiętaj, że masz do czynienia z lekiem, który nie jest przeznaczony do celów kosmetycznych. W związku z tym zadanie może być stosowany tylko wodny roztwór Dimexidum (10-30%). Nigdy nie należy używać go w najczystszej postaci.
 • Umyć włosy czystą wodą przed nałożeniem przygotowane mieszaniny. Dlaczego jest to ważne? Powiedział, że preparat jest w stanie w równym stopniu do „pracy” z obu substancji korzystnych i szkodliwych. W rezultacie, w warstwach podskórnych mogą przenikać szkodliwe związki chemiczne (ze wszystkimi negatywnymi konsekwencjami dla zdrowia).

Maski oparte Dimexidum powinny być sporządzone zgodnie z określonymi zasadami.

Warunki

Procedur

Przestrzeganie tych zaleceń, można uzyskać najlepszy efekt.

 1. Pomocą tylko kompozycji terapeutycznej w postaci ciepła. Przed zmieszaniem ogrzewania składników w kąpieli wodnej.
 2. Od dimexide nie tolerują ciepła, powinien być przygotowany, aby dodać do maski na końcu.
 3. Jeżeli w toku postępowania, czujesz delikatne mrowienie skóry, nie przejmuj się i nie panikuj. Najważniejsze, że nie był silny.
 4. Pre-Shampoo – bez użycia odżywka do włosów lub odżywka.
 5. Podczas dimeksidnaya stosowanie maski włosy muszą stale mieszając. Fakt, że lek ten jest w stanie oddzielić od składników olejowych.
 6. Po pocieranie kompozycji w skórę głowy, powinien być pokryty folią polietylenową i ręcznik. Po zabiegu umyj szamponem zamki.
 7. Aby zapobiec takiej maski powinna odbywać się 1 raz na tydzień. Dla odzyskania uszkodzonych nici trzeba trzymać 2 sesje na tydzień przez okres 1 miesiąca.
 8. Przepisy na maski do włosów Dimexidum

  Od czynności leku jako kanał do innych substancji, to może być dodany w małej ilości do niemal wszystkich masek twarzowych.

  • Aby uaktywnić mieszki włosowe

  Dodać mieszaninę łącząc ze sobą sok z cytryny, a dimexide rozwiązania (olej), witaminy A i E. Wszystkie te składniki są podejmowane przez 2 godziny. Łyżką, mieszane i intensywnie wcierać powierzchni głowy. Czas na działanie – około 1 godziny. Kurs trwa 2 miesiące i obejmuje 8 sesji – 1 tygodniowo.

  • Z nadmiernej utraty

  Zapoznaj się z następujących składników: olej rycynowy i łopian, rozwiązania (olej), witaminy A i E, dimexide. Wszystko zrobione 1 łyżeczka Dodanie do mieszaniny 4-5 kropli olejku. Kompozycję wciera się w korzeniach i pozostawiono na 30 minut.

  • Stymulator szybki wzrost

  Opatentowana maska ​​do włosów z Dimexidum uważany za stymulant wzrostu. W części 1 Dimexidum powinien stanowić 3 innych składników. Na przykład, trzeba wziąć 1 godzinę. Substancją podstawową i oleje łyżka 3 h. Łyżka łopianu i rycynowy, a także trzy godziny. Witaminy Łyżka B6, E i A (roztwory olejowe). Wszystkie substancje ogrzewa się na łaźni wodnej do temperatury 40 ° C, a następnie dodaje do nich dimexide. Niektóre recepty polecam dodanie paru kropel olejku. Po pocieranie powierzchni głowicy, kompozycję pozostawia się na 1 godzinę.

  • Przypadku wyniszczonych nici

  Uszkodzone i osuszony loki mogą poprawić kolejną maskę do włosów z witaminami i Dimexidum. Olejowe roztwory witamin A, E, B6, łopianu i oleju rycynowego są przejmowane 1, art. L. Przepis zawiera 1 żółtko i 1 łyżkę. L. Aktywnych „przewodnikami”. Czas trwania leczenia wynosi jeden od 1 do 2 godzin. Kurs trwa 2-3 miesięcy i 1 tydzień procesu.

  Zdecyduj sam, czy podejść Ci się ta metoda leczenia włosów. Ale przed zastosowaniem wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, który zna wszystkich chorób. Życzymy dobrego wyniku!

  Przepis Video dla szybszego wzrostu włosów

load...