Maska do rzęs w domu: recepturach kosmetycznych do rozwiązywania problemów

Grube wygięte rzęsy, mówiąc godne framing oczy wyraziste, w stanie dokonać wygląd nie do odparcia. Nic więc dziwnego, że pragnienie, aby mieć długie rzęsy puszyste naturalne dla każdej kobiety. Jednak bez odpowiedniej opieki nie jest możliwe, aby zachować naturalne piękno rzęs. Z powodzeniem poradzić sobie z tym zadaniem pomoże maskę do rzęs w domu, która może sprawić, że prawdziwie luksusowy i długo.

load...

Zawartość:

Od czego zależy wzrost rzęs

Obecnie na rynku można spotkać szereg narzędzi, które obiecują cudowne natychmiastowy rezultat w dość szerokim przedziale cenowym. Jeśli zrozumiemy naturę włosów, to problem może być rozwiązany w ogóle bez kosztów, efektywnego maskę dla wzrostu rzęs w domu na własną rękę.

Przeciętny rzęs życie krótkoterminowy – około 5-6 miesięcy. W tym czasie, po prostu nie mogą rosnąć do niewiarygodnych długości. Ponieważ długość górnych rzęs większości ludzi wynosi około 10-12 mm.

load...

Ale młode panie, które chcą wydłużyć rzęsy dwukrotnie, za pomocą tradycyjnych środków nie może zrobić. W tym przypadku pomoc jest tylko zabieg kosmetyczny rzęs.

Pod względem składu i struktury rzęsy są takie same włosy, ale znajdują się bezpośrednio przy oku. W związku z tym podstawą do rzęs maski zawierają te same składniki, które mają wpływ na łagodne skóry wrażliwej, delikatnej, a ponadto promować wzrost włosów.

Stan rzęsek wpływa szereg czynników, wśród których są kluczowym:

  • Żywności;
  • Jakości

  • Używanych kosmetyków; Obecność
  • Szkodliwych nawyków;
  • Choroby zapalnej;
  • Stan psychiczny.

Jeżeli przyczyną była utrata rzęs wszelkie choroby, w celu wyeliminowania go trzeba szukać profesjonalnej pomocy. W przypadku, gdy istnieje podejrzenie, że szkoda spowodowana błędnymi rzęs dopasowanych dostaw lub niskiej jakości kosmetyki, poprawia wzrost rzęs jest bardzo prosta iw domu.

Prawidłowe odżywianie – sukces pół

Przy wyborze kosmetyków powinny być preferowane marki, produkty, które nie są szkodliwe dla zdrowia. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na warunki korzystania z kosmetyków: eyeliner można wykorzystać nie więcej niż 12 miesięcy, eyeliner i tusz do rzęs – tylko 6 miesięcy od daty otwarcia butelki.

Zastosowanie kompozycji wzmacniających

Są łatwe do zrobienia w postaci aplikacji i okładów. Ale dla tego zastosowania tylko kompozycje, które nie podrażniają oczu. Zmyj maskę takich kompresji nie jest konieczne: wystarczy tylko po 10-15 minutach, przetrzyj oczy wacikiem.

W innych przypadkach, gdy stosowanie masek jest wygodny w użyciu starego pędzla tuszu użytego do starannie wstępnie umyć w wodzie z mydłem pozostałości po kosmetykach. Mieszaninę samu wlano do pustej dokładnie przemyto butelki, które następnie zanurzone szczotki.

Maska olej najlepiej stosować 1-2 razy w tygodniu, a alternatywne konwencjonalnymi środkami. Częstsze stosowanie olejów kosmetycznych, które zawierają substancje czynne, które mogą powodować reakcje alergiczne, które są przejawy rumień i obrzęk powiek.

Strona główna zadośćuczynienie za wzmocnienie i wzrost

Spośród naturalnych olejów

Aby osiągnąć efekt maksymalnej długości i gęstości pomocą naturalnego naturalnych olejów w kompozycji, która nie obejmuje witaminy i minerały niezbędne w organizmie.

Znany wielu oleju herbata-Rose doskonale nawilża delikatną skórę powiek i odżywia rzęsy. Aby osiągnąć pożądany efekt, jest wystarczająca, aby zastosować go w powieki górnej i dolnej, a następnie smarowanie równomiernie na całej długości rzęs.

Przedłużyć rzęsy i koją skórę wokół oczu po ciężkim dniu pracy pomoże mieszaniny oleju rycynowego i łopianu, każdy element, który zostanie podjęta w równych proporcjach. Dla skóry wrażliwej dodatkowej wilgoci w masce dodaje również kilka kropel gliceryny i olejowych roztworów witamin A i E.

Aby przygotować maski, które stymulują wzrost rzęs jest doskonała i nie wymaga spłukiwania po zakończeniu procedury, można również stosować inne oleje: koks, rokitnik, dzika róża, oliwka, brzoskwinia, migdałów, pestek winogron.

Od świeżych soków

Self-gotowane Maska świeżych soków zapewniają szybki nawodnienie i odżywianie wyblakłe rzęsy.

Cytryna, tonizujące skórę i rzęsy zapewniając wystarczającą ilość witamin, nie tylko stymuluje ich wzrost, ale także usuwa podkrążone oczy. A w połączeniu z olejem migdałowym, daje wspaniały efekt. Aby przygotować mieszankę tonikiem 1 część soku z cytryny i 2 części oleju.

Lepiej jest umieścić bezpośrednio przed pójściem spać na nasączone skóry. Do przygotowania składu kilka gałązek pietruszki gruntu do stanu papkowate i miesza się z 1 łyżeczki Świeży sok z aloesu. Otrzymaną papkę mieszano z 1 łyżeczka oliwy z oliwek w temperaturze pokojowej i umieścić pokrywek. Umyć 15 minut przez maskę z ciepłą wodą.

Maski, kompresy mogą stymulować wzrost rzęs, nawilżają skórę i usunąć obrzęk powiek. Jak to kompresuje przydatna we wlewie i chłodzi się do temperatury pokojowej herbat rumianku, wapna, nagietek, szałwia, mięta, matki i macochy. Dyski namoczone w bulionie, położyć na powiekach przez 10-15 minut. Po zakończeniu usuwania koła, dają skórze do wyschnięcia, a następnie stosowane do oleju rzęs.

Wideo: jak zrobić maski do rzęs

Poświęcić trochę czasu na odzyskanie rzęs i nadanie im odpowiedniej opieki, można osiągnąć pożądany efekt, a rzęsy stają się źródłem dumy.

load...