Maska do rozjaśnionych włosach: sekrety gotowania w domu

Receptur na najlepsze maski

Z powodu silnych mężczyzn trakcyjnych do blondynek, wiele kobiet zmieniają swój naturalny kolor włosów na jasne kolory. Ale oświetlenie zmienia się nie tylko obraz. Zmiany struktury włosów, też, a nie na lepsze. To włosy są bardziej podatne na działanie czynników atmosferycznych, tracąc zdrowy połysk i wytrzymałość, więc trzeba uważać ją bliżej. Obowiązkowy element opieki powinno być odżywcze maski na rozjaśnionych włosach.

load...

Zawartość:

Problemy bielone loki

Jeśli porównamy procent substancji żrących zawartych w wyjaśnianiu i kolorirujushchie kolorach, pierwszy zaszkodzi włosy są znacznie silniejsze. Głównym składnikiem, który występuje w nadtlenek wodoru, albo podobne materiały przeniknąć głęboko do trzonu włosa a czyniąc to porowatą strukturę.

Z powodu silnych efektów odczynników chemicznych włosy traci siłę i staje się kruchy. Porowata powierzchnia nie może zatrzymywać wilgoć niezbędną dla zdrowia, z powodu którego stracił piękny połysk i nici tracą sprężystość i powiesić, jak słoma. A jeśli nie utrzymują ich zdrowia odżywcze maski dla rozjaśnionych włosach, piękną fryzurę można osiągnąć.

load...

Maski do włosów Struktura przywrócenie

Gotowe preparaty odżywcze są wyważone i przemyślane. Wystarczy tylko wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla swojej struktury włosa. Ale można to zrobić bez profesjonalnych narzędzi: zrobić maskę na rozjaśnionych włosach z własną rękę, w domu. Świeżo przygotowane, często nie zapewniają one mniejszy wpływ niż drogich kompozycji, które są obecne w konserwującego do przedłużenia okresu trwałości.

Nawilżające: przywrócić zdrowy blask

Jeśli stale rozjaśnia, a potem zauważyliśmy, że pierwszy tydzień lub dwa po farbowaniu włosy wyglądają błyszczące, efektowne, a następnie stopniowo zanika. To dlatego, że część każdej farby elementy wypełniające pory wilgoci utracone w czasie reakcji chemicznych. Zazwyczaj są one częścią pieniędzy, które smaruje nici bezpośrednio po barwieniu. Jednak substancje te produkują tymczasowy efekt, a po 7-10 dniach od ich działania dochodzi do „nie”. To było wtedy, a to jest konieczne, aby przełączyć się do roboty (lub sklepu) maska ​​o działaniu tłumienia.

Bardzo przydatna do rozjaśnionych włosach jest uważany mleka octowego maska. Obejmuje on: pół szklanki świeżego mleka (zawartość tłuszczu nie mniej niż 3%), szklanka bulionu rumianku i łyżkę octu owocowego (jabłko może być, może być wino lub sok z 1 cytryny). Ona rozmazany umyte włosy i ukryć je pod folią na 15-20 minut. Następnie pokrywa jest zdjęta, wysuszono bez zastosowania suszarki do włosów, naturalnie. Jedna porcja wystarcza na 2-3 zabiegów (w zależności od grubości i długości włosów). Roztwór przechowywać w lodówce powinna pozostałości i przed nałożeniem – do ogrzania do temperatury pokojowej.

Wywar z rumianku mogą być zmieniane z innymi napary ziołowe: z kory dębu, pokrzywy, ziele dziurawca. Są one nie najlepiej w połączeniu z octem i sokiem z cytryny.

Jeśli nie masz czasu na przygotowanie składu, kupić sprayu nawilżającego. Stosuje się go na lekko wilgotne kosmyki i nie zmyć.

Składniki odżywcze: daje elastyczność i jędrność

Druga linia maski ma na celu przywrócenie struktury włosa. W celu wypełnienia porów i wyeliminowania kruchości są potrzebne składniki tłuszczowe, w szczególności oleje roślinne. Najbardziej powszechnie stosowane z oliwek, olej rycynowy i łopianu. Są one smarowane po umyciu nie tylko wałki do włosów, ale głowy, że składniki odżywcze przeniknął do mieszków włosowych. Wstępnego podgrzania oleju, wkładając kielich w zbiorniku. Po przyłożeniu głowicy porcie w plastikowym worku, a na górze – z ręcznikiem, aby utrzymać ciepło. Oczekiwanie na pół godziny, a następnie zmyć szamponem.

Ma doskonały efekt i miód. Aby uczynić go mniej gęsty, wymieszać łyżkę miodu z jednym surowym żółtkiem i kilkoma kroplami oliwy z oliwek. Metody nakładania – tak samo jak w poprzednim sposobie. Po maski miodu włosy stają się posłuszne, dobrze uczesane i utrzymywać głośność.

Bardzo łatwe do przygotowania w domu maska ​​Drożdże do rozjaśnionych włosach. Drożdże podczas fermentacji aktywnie nasycić włosowych składników odżywczych, które zapobiegają utracie, odżywiają całą strukturę włosa i pomaga zewnętrzna warstwa łuski stają się bardziej gęste i trwałe.

Po kursie masek drożdży pomalowane włosy stają się mocniejsze, dłuższe przerwy i podzielone na dwa końce. A dla kompozycji potrzebują tylko torbę suchego drożdży piekarskich tak ciepłego jogurtu. Jedna porcja brakuje 50 gramów jogurtu + pół łyżką herbaty drożdży. Następnie mieszaninę ugniata się w nocy, aby mieć czas na fermentu, a rano jest stosowana do mycia włosów. Zmyć po godzinie zwykle ciepłą wodą.

Uniwersalne środki gliny opartych

Jeśli chcesz, aby rozwiązać wszystkie problemy związane z włosami bielonej przez jednego oznacza – kupić maski gliny. Ten naturalny „Energizer”, zdolne do jednoczesnego nasycone wilgocią wału włosy, aby wzmocnić ich strukturę i odżywiają korzeni. Glina działa dobrze w parze z jaja kurzego, rokitnika jagody lub klyukvoy. 0.

Najlepiej jest sadzić gliny nie wody, mleka lub wody mineralnej. Konsystencja powinna przypominać maska ​​kremowa. Wszystkie składniki są mieszane blender zerwać jagody puree stanu. Wymiary: 30 gram gliny wziąć pół szklanki mleka i 50 gramów jagód. To jest norma dla pojedynczej maski porcja długo rozjaśnionych włosach.

Włosy Poprawa wybarwienia – długiego procesu, a więc wykorzystania leczniczych odżywcze maski powinno stać się nawykiem, jak mycie zębów lub lakier do paznokci.

Secrets wideo bielone

Pielęgnacji włosów

load...