Maska do przyspieszenia wzrostu włosów: zasada działania i podstawowe recepty

Atrakcją damska zawiera wiele czynników. Jeden z nich – długie zadbane włosy. Ich blask i piękno przyciągnąć i zmusił, by podziwiać nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Niestety, nie każdy ma tyle cierpliwości, aby osiągnąć pożądaną długość, ponieważ każdy włos rośnie w różnym tempie. Co robić? Idealne narzędzie do przyspieszenia wzrostu włosów – maski, gotowane w domu. Oczywiście, to nie zmieni procesów wrodzoną naturę, ale może sprawić, że pracują z maksymalną prędkością. W tym artykule pokażemy, jak stymulować wzrost swoimi włosami wykorzystaniem skutecznych środków ludowej.

load...

Zawartość:

Od czego zależy wzrost włosów

Chcielibyśmy, aby ostrzec, że nie został dostrojony do cudu. Twoje pasma nie trwa od razu – będzie to wymagało czasu i wysiłku. Pamiętaj, że wzrost długości 1-1,5 cm miesięcznie to dobry wynik. Uważany doskonała 2-2,5 cm, i trzeba, aby osiągnąć ten cel.

Aby przyspieszyć proces przewidziany w organizmie, musimy kompleksowego podejścia. Są to środki, które działają od wewnątrz, ale są też tacy, którzy stosowany zewnętrznie. Ich połączenie daje najlepsze rezultaty.

load...

Stymulacja Wewnętrzne

 • To zależy od nastroju i stanu psychicznego. Pod wpływem stresu, depresji i chronicznego braku snu w organizmie jest mało prawdopodobne, aby pozostać środki przeznaczone do włosów. Im zaszkodzić, a złe nawyki – palenie i alkohol. Dlatego trochę czasu dla sportu, rekreacji i relaksacyjnych ćwiczeń. Mają pozytywny wpływ na pięknym włosy.
 • Nawyki żywieniowe

 • Również wpływać na wzrost i piękno loki. Nie maska ​​do szybkiego wzrostu włosów nie pomoże, jeśli nie jeść żywności, które zawierają niezbędny zakres składników odżywczych i witamin. Wybierz więcej owoców i warzyw, orzechy i nasiona, wszelkiego rodzaju warzywa, ryby, jaja i produkty mleczne (nie więcej niż 0,5 litra dziennie). Każdego dnia jedzenia oliwa z oliwek lub olej lniany, a także wystarczającej ilości czystej wody.

Czynniki zewnętrzne

 1. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na coś, co może zaszkodzić warkocze. Może to być procedury fizyczne – używać do stylizacji suszarka do włosów, nie zwijają się do prasowania. Uszkodzenia włosów barwniki chemiczne i TRWAŁA. W wyniku tych czynników, końce nici może się rozpocząć do zerwania lub dzielone. W tym stanie, to sprawia, że ​​długo jest po prostu niemożliwe, bo trzeba stale przycinać i wykończenia. Dlatego, aby osiągnąć ten cel będzie miał coś do odmówienia sobie i znaleźć bezpieczne alternatywy.
 2. Po drugie, dostać masaż głowy. Będzie promować przepływ krwi do powierzchni. Robi to pożądane regularnie, zwiększając wpływ różnych olejów – rzepakowy, olej rycynowy i zasadniczych (sosna, szałwia, tymianek, rozmaryn, ylang-ylang). Można także skorzystać dobry szczotki do masażu i grzebienie.
 3. Trzecie, należy zastosować maskę, aby przyspieszyć wzrost włosów stymulujący efekt. Przyczyniają się do zwiększenia przepływu krwi do górnych warstw skóry, powodując włosowych nasyca się substancji odżywczych, poprawia jej działanie. Takie kompozycje powinny być stosowane z dużą ostrożnością na skórze wrażliwej.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, można przystąpić do wyboru najbardziej odpowiednich kompozycji ludowych.

Maski Przepisy skuteczne

Z gorczycy w proszku

Preparaty z gorczycy są irytujące i powodować uczucie pieczenia. Oni suszy włosy, a zatem wymagają szczególnej uwagi. Siła spalania jest regulowana obecnością cukru w ​​mieszaninie. Zwykle przyjmuje się ją w równych proporcjach z proszku, ale mniej cukru niż słabszego działania drażniącego. Lecznicze Mieszanina powinna być utrzymywana w zakresie od 30 do 60 minut, ale nie więcej. Włosy chronią folię i izolowane z ręcznikiem i nasmarować końce dowolnego oleju. Zmyć tej maski do przyspieszonego wzrostu włosa z wodą i szamponem. Zwykłe nici może być stymulowana tygodniowy musztarda, tłuste – 2 razy, a suche tylko raz w ciągu 10 dni.

 • Najbardziej prosty przepis – 1 łyżka. łyżka musztardy wymieszać z 1 h. łyżka cukru i dodać trochę wody. Opcja Delikatna maska ​​
 • Zawiera 1 łyżka. łyżka proszku, 100 ml jogurtu i jajka żółtko 1-2. Ona wypłukane bez szamponu.
 • Bardziej miękka maska ​​opcja zawiera olej. Take 1 łyżka. łyżka proszku musztardy, 1 żółtko i wymieszać 1-2 łyżki. łyżki oleju rycynowego lub łopian. W tym przypadku nie ma szamponu nie można zrobić.

Z miodem i cynamonem

Maski, przyspieszające wzrost włosów, może być przygotowany z proszku cynamonowy (1 łyżeczka) każdego oleju (1 łyżeczka) i miodu (2 łyżeczki). Kompozycję wciera się w skórę głowy, włosy, a sam chroni całą długość oleju. Czas trwania – około 60 minut. Na pewno wymaga spłukiwania szamponu.

Z pieprzem nalewki

0. Pepper Nalewka sprzedawane w aptekach. W celu przygotowania jej maska ​​musi być rozcieńczony wodą. Im wyższy procent, tym bardziej narzędzie „szczypta” skóra. Podczas pierwszego zabiegu jest lepiej używać nierozcieńczony nalewki, a dopiero potem znaleźć odpowiednią proporcję, w zależności od indywidualnej wrażliwości. Na sucho włosy oleje bazowe mogą być stosowane zamiast wody.

Maska do włosów w celu przyspieszenia wzrostu należy zastosować 2 razy w tygodniu przez 3 miesiące. Powinna ona być opakowane w głowicy około 2 godzin, w celu zapobiegania utracie nici do 1 raz na tydzień. Zastosowanie powinno być tylko na skórę, włosy, jak to można wysuszyć i zmianę barwy. Końcówki są chronione oleju bazowego. Istnieje wiele odmian tych masek.

 • Sztuki. łyżeczka nalewki miesza się ze sztuką. łyżka istniejący olej.
 • Nalewki pieprz, sok z cebuli, miód, łopian (wszystkie w 1 łyżki. łyżka) i 1 żółtko zmieszane, aż będzie gładkie.
 • Jedna sztuka. L. Pieprz barwnik miesza się z 100 ml jogurtu i dodano do mieszaniny 1 żółtka.
 • Papryka nalewka, nalewki z nagietka, soku z cebuli i oleju rycynowego, podjęte w równych proporcjach (1 łyżka. L.) są mieszane, a na końcu jest dodawany do żółtka 1 jajko.

Każda maska ​​cud, że przyspiesza wzrost włosów, może pomóc osiągnąć swój cel – aby mieć piękne długie loki spadają w dół. Życzymy cierpliwości i dobry wynik!

Przepis Wideo z musztardą i oleje do wzrostu włosów

load...