Maska do laminowania włosów w domu – szczegółowe instrukcje

Laminowanie Teraz Olympus chwała. Jeszcze tylko pół godziny, a twoje włosy są jeszcze idealne, mocne włosy, błyszczące i zarządzaniu – nie wyczerpuje zabiegom, kłopotliwe i czasochłonne. Jednak cena za ten cud techniki gryzie. Wiele pięknych kobiet pogodzić się z tym faktem, myśląc, że moda nie może być tanie. Tymczasem są one mylone: ​​tanie maska ​​do włosów do laminowania jest dostępne dla każdego pani. Teraz i przekonaj się sam.

load...

Zawartość:

Oda żelatyna

Co to jest laminowanie maska ​​do włosów? Głównym składnikiem takiego środka – to żelatyna. Tak, zwykle żelatyna, z którego robimy swoje ulubione desery, święto galarecie ryb i innych smacznych potraw.

Na składzie

Żelatyna – naturalna substancja ekstrahowana z ścięgien zwierząt, dlatego też maskować efekt laminowania na podstawie takiego produktu nie zawiera żadnych „chemia”. Co jest to naturalne „lekarstwo” dla włosów? Zapoznaj się z listy:

load...
 • kolagenu (białka);
 • Witaminy z grupy B;
 • Żelaza;
 • Sodu lli_1;

  Skrobi lli_1;

  Wapnia lli_1; fosforu

  Lli_1;

  Potasu lli_1;

  Popiołu lli_1;

 • Magnezu.

Ta „grupa” ultra odżywczych i pozwala żelatyna stworzyć dosłownie cuda.

Efekt

Procedury

Tylko jeden Maska do włosów z efektem laminowania, a włosy będą idealnym miejscem na dwa tygodnie. Jeśli „Grzywa” wyczerpane chemię, regularne malowanie, słońce lub wiatr, to najlepiej, aby wziąć udział w kursie z 7-10 sesjach, powtarzając procedurę co najmniej raz w tygodniu.

Zasada działania

wam zrozumieć, jak laminowanie maska ​​do włosów, warto zastanowić się strukturę włosa. Każdy z nich składa się z trzech warstw. Oczy dostępna jest tylko zewnętrzna, zwany naskórka. Warstwa ta pod względem urody jest najważniejsze, ponieważ chroni. Jaki jest naskórek, co to jest? Tego rodzaju „pokrycie” do włosów, która składa się z wielu cienkich komórek przypominających płatków. Znajdują się one pokrywają się – podobnie jak jakość położył płytki na dachu.

Jeśli płatki zdrowe i dobrze przylegać, że włosy wyglądają świetnie, zachować jedwabiste, lśniące, a jego siła. Jeśli komórki są uszkodzone w wyniku szkodliwego manipulacji (chemii, niewłaściwe barwienia, złych warunków atmosferycznych), naskórek jest uszkodzony, a włosy stają się matowe, łamliwe, pozbawione życia, złe grzebień, zdezorientowany. Gorgeous włosów zmienia się w tym wątku.

Maska Żelatyna z laminacji w takiej sytuacji – najlepsze lekarstwo. W wyniku tego zabiegu, każdy włos pojawia galaretowatą „cheholchik” – naturalną błonę. Płatki, wziąwszy pokarm, odzyskując siłę i elastyczność, a są dociskane do siebie mocniej i mocniej. Laminowanie szybko powraca piękne włosy i leczyć wewnętrznych warstw włosów. Oczywiście, z jednej efektu leczenia będą krótkoterminowe (2-3 tygodnie), ale przeszedł kurs powróci piękno i siłę włosów przez długi czas, co najmniej, na pewno przed kolejnym „znęcania się” nad włosami, na przykład, takich jak chemia.

Do treści

Włosy Korzyści

Więc jakie rezultaty można osiągnąć laminowanie tego składnika aktywów?

 • Żywienia;
 • Aktywacyjny

 • Wzrostu;
 • Powrót siły;
 • Zwiększyć Shag;
 • Wzmacnianie wszystkich warstw włosów;
 • Nawodnienie lli_1;

 • Tworząc warstwę ochronną;
 • Powrócić połysk;
 • Bogactwo koloru;
 • łatwość czesania;
 • Posłuszeństwa;
 • Gładkość.

Po maską efekt laminowania włosów staje się grubsza, bardziej posłuszny, bujne włosy wyglądają. Być może nawet nie trzeba zrobić opakowania, będzie wystarczający, aby wybrać modną fryzurę.

To ważne, aby wiedzieć! Właściciele bujne stosy musiał zbliżyć się do procedur żelatyny z ostrożnością, gdyż laminowanie zwiększa objętość, a więc swój „grzywę” może stać się zbyt obszerna, jak mniszka lekarskiego.

Do treści

Laminowanie włosów krok po kroku,

A teraz o głównych procedur jednostkowych.

Do treści

Przygotowanie

Po pierwsze, trzeba kupić żelatynę. W zależności od długości włosów, trzeba 1-3 łyżki żelatyna, więc nie będzie wystarczająco jednego pakietu. Kupić, na pewno lepiej w sprawdzony produkt, że jakość produktu nie jest spóźniona.

Po drugie, trzeba przygotować i zrobić swoje włosy. W jaki sposób? Wystarczy umyć włosy szamponem. Jedyną rzeczą, która – dawać pierwszeństwo specjalnych preparatów, które nie tylko usuwa brud i tłuszcz, i sald stosowanych narzędzi do stylizacji. Po umyciu zastosować wszelkie sposoby ulubiony balsam, należy go zmyć. Włosy powinny być trochę sucha, ale bez suszarki – ręcznikiem. Tymczasem należy pamiętać, przed nałożeniem włosy nadal musi być trochę wilgotne. W międzyczasie można przygotować mieszankę żelatyny.

Do treści

Skład preparatu

Do jednej łyżce (jeśli twoje włosy są długie i gęste, a to jest możliwe podjęcie 2-3 łyżki) żelatyny należy dodać do przegotowanej wody, która powinna być trzy razy tyle. Miesza się i pozostawia do spęcznienia na 20 minut. Następnie przesunąć pojemnik w łaźni wodnej do całkowitego rozpuszczenia i ogrzewania.

Obok kompozycji dodać swój ulubiony balsam, który objętościowo ma być pół żelatyna. W rezultacie, należy otrzymać mieszaniny, wygląd podobny gęsty krem.

Do treści

Maski Stosowanie

Aby zrobić maskę do laminowania włosów w domu jest bardzo proste, ale ważne jest, aby pamiętać o kilku niuansów:

 • Zacząć procedurę na lekko wilgotne włosy;
 • Uniknąć korzeni stosuje makijażu odchodzenia 1 cm od skóry;
 • Utrzymanie kompozycji na włosy co najmniej ¾ godzin.

Zastosowanie maski nie będzie miał trudności, jest całkowicie rozłożone włosy. Do aplikacji można użyć grzebień, szczotka lub po prostu palcami. Gdy wszystkie środki będą na włosach, to konieczne jest, aby umieszczone na głowie czepek jednak opakowanie pasuje i regularny. Następnie trzeba zakasać projekt chusteczką lub ręcznikiem. Gotowy? Wszystko można zacząć rozgrzewkę „Grzywa” suszarka do włosów. Czas trwania „łaźni” na głowie – 15 minut. Następnie około pół godziny jesteś wolny, aby robić to, co ci się podoba, najważniejsze – nie idź na zimno.

Po ¾ godziny od rozpoczęcia procedury pozostałości mieszanina może być myte, lecz bez szamponu – tylko woda. Wszystkie włosy reaktywowana! Powtórz raz w tygodniu, a następnie Twoje włosy będą zawsze idealne.

Do treści

Instrukcja video: jak zrobić maskę do laminowania włosów w domu

Teraz, zgadzasz się, że maski do laminowania włosów dostępnych każda kobieta?

load...