Maska białka w domu: Wpływ procedurami i zbiór receptur

Często chcą, aby rozwiązać wszystkie problemy „brutto”, a związane z osobą – tym bardziej, że jest to nasza „wizytówka”, który jest zawsze na umysł i pomaga nam zrobić dobre wrażenie. Porozmawiajmy o najczęstszych kobiecych problemów – trądzik i zmarszczki. Czy to możliwe, aby radzić sobie z nimi w tym samym czasie? Tak, jeśli daje się z biegiem czasu i nie zaniedbać pomocy Matki Natury. Poznaj jedną z najskuteczniejszych technik tego typu: Maska białka – procedurę, która może pracować na kilka sposobów, oczyszczające, odmładzające i rozjaśniające skórę.

load...

Zawartość:

Białko: krótki przegląd

Mówi się, że życie na ziemi, jest oparty na białku. Dlaczego? Wyjaśnienie jest proste: żyć bez komórki przestają być aktualizowane, ale oznacza to tylko jedno – pewna śmierć. Nawet najbardziej zagorzali wegetarianie próbują nadrobić braku w diecie białka zwierzęcego kosztem naturalnych „odpowiedników”.

Dla urody białka skóry jest szczególnie ważne, ponieważ terminowego odnawiania komórek – zastaw młodości i pociągłej twarzy i ciała. Ponadto, białka kurczaka roi witaminami B i zawiera cały „okno” Useful mikroelementy makro-i, wśród których liczba wapnia, żelaza, miedzi, sodu i potasu. Więc maski z białka – procedury wielozadaniowych i prawdziwym wybawieniem dla kobiet, które troszczą się o swój wygląd.

load...

Jak maskę

Białka

„Korzyści – to dobrze, ale jakie konkretne ulepszenia można uzyskać wykonując przebieg masek białka?” – Oczywiście można zapytać. Zapoznanie się ze wszystkimi „premii”, które czekają w nagrodę za wykonaną pracę

 • Zwycięstwo nad trądziku;
 • Podnoszenia efekt;
 • Zwolnienie

 • Z zaskórników (mówienie języków narodowych, „czarne plamy”);
 • Wyeliminować tłuste;
 • Efekt suszenia;
 • Pozbycie się niechcianego pigmentacji (piegi, plamy);
 • Poprawić napięcie skóry;
 • Zwęża rozszerzone pory;
 • Elastycznego powrotu;
 • Działanie przeciwzapalne;
 • Pokrywa głębokie czyszczenie.

Posiadający co najmniej raz maskę z białka jaja, zdasz sobie sprawę, że to nie ma sensu, aby spędzić bajeczne sumy na rurach zagranicznych lub procedur żmudnych w salonach kosmetycznych. Różnica będzie widoczna i namacalna. Odbicie w lustrze pokaże młodą i zadbane dziewczyny i dotknij skóra staje się niczym koc dziecko – miękkie, ale elastycznej, aksamitny, ale zaostrzone. Można by pomyśleć, że ktoś otworzył „drugi oddech”. Cóż, maska ​​kurzego czeka na ciebie, niech zapoznają.

Kolekcja recepty

Pierwsze „khimichit”?

 • Podstawowa mieszanka

Jakie białko maskować najbardziej prosty i jest podstawą do innych receptur? I to jest prosta: oddzielić białka, bicz to dobrze. Piankę ruchu na twarzy, poczekać, aż zamienia się w cieście, umyć, a na pewno zimną wodą.

 • Complex Maska

Pozwólcie, że się przedstawię: Maska białka na trądzik, zmarszczki, zapalenia i zmęczenie. Zaledwie 20 minut, a osoba – jak nowy! Tak więc, należy podłączyć na łyżce zupy oleju migdałowego, miodu i domowej roboty płatki owsiane lub płatki z świeże białka (pokonując opcjonalnie). Traktowanie powierzchni i usuwania pozostałości kierować podstawowej receptury.

 • Przepis na wybielanie

Aby zwolnić z brązowymi plamami odpowiednia maska ​​z bielą i cytryny. Podłącz jeden pianę białka z małą łyżeczką soku z cytryny. Czynienia z osobą. Po wysuszeniu kompozycji do mycia.

 • Głęboko oczyszczająca

Czy jesteś rozczarowany peelingów? Nie rozpaczaj i zacząć korzystać z tego przepisu. Przygotować płatki owsiane / Mąka (łyżeczka) świeżo wyciśniętego soku z cytryny (1/2 łyżeczki) i, oczywiście, pobity białka jaja. Łączenie składników, masę lub zastosować całej twarzy lub na obszarach problemowych. Poczekaj suszenie. Ale trzeba usunąć resztki zimnego mycia – ciepłą i zimną wodą na przemian.

 • Zwalczać zaskórniki

Pory są powiększone i zapchane błotem, a te „ozdoby” nie jest już możliwe, aby ukryć nawet grubą warstwę podkładu? Musisz specjalną maskę czarnymi kropkami z białkiem. Przed ubijania prostu dodać łyżkę cukru. Masa jest stosowana w 2 warstwy. Pierwszym z nich jest do wyschnięcia. A po drugim starcie natychmiast pat i kontynuować te ćwiczenia, dopóki nie ma kleistość. W tej maski, białka i cukru kolei w cudowny „duo”, banishing nawet najbardziej zatwardziałych czarne plamy.

Z maską białka zacząć?

Przepis wideo z maskami białkowych fani

load...