Maseczka z żelatyny w domu: Podręcznik użytkownika i popularnych receptur

Skóra zaczyna się w wieku 30 lat. To stwierdzenie, nieważne jak okrutna może się wydawać, powie każdy kosmetyczki. Jeśli wymieniane czwartej dziesięć, a jego twarz nie znaleźliśmy żadnych zmarszczek, to jeszcze o tym, co nie mówi, ze względu na starzenie się tkanek od wewnątrz i tylko na zewnątrz widzimy nastąpiło na skutek niekorzystnych zmian. Przełożyć spotkanie z podeszłym wiekiem, daje skórę czystą i pomóc odzyskać zaufanie twarz maskę wykonaną z żelatyny – proste i niskie koszty, technikę, która daje przewagę nad skutecznością niektóre technologie sprzętowe Beauty. Zapoznajmy się bliżej z tym procedury?

load...

Zawartość:

Jak to działa

Czy wiesz, że żelatyna – jest nie tylko podstawą pysznych deserów, ale również lekarstwem na skórze? Nie jest to zaskakujące, ponieważ proszek – to jest czysty kolagen występujący naturalnie wyodrębnione z tkanek zwierzęcych.

Produktu. Jak to jest wykonane? Zapewne pamięta proces przygotowania galarecie, kiedy noga, mięso i inne składniki są umieszczone w pojemniku i bardzo, bardzo długi czas, co najmniej ogień, gotować, aż produktów wyróżniają się na tej samej strukturze żelatyny, jak kupujemy w opakowaniach. Tylko w ubiegłym wykonane na bardziej zaawansowanej technologii fabryki, zajmuje znacznie mniej czasu. Więc nie sądzę, że kupując torbę nosić w domu jakąś „chemię”. Nie, to jest – tak samo czysty kolagen, tak produkowane bardziej nowoczesny sposób.

load...

Naturalnie, żelatyna dla masek, podejmiemy z tych pakietów. Wystarczy zwrócić uwagę na oznaczony datą ważności oraz miejsca, gdzie można kupić.

Warto zwrócić uwagę! Czy wiesz, że użyteczne cząsteczki żelatyny trawione lepszą skórę niż nowomodny mieszaniny kolagenu w pięknych słojach. Dlaczego więc, jak mówią, zapłacić więcej, prawda?

Działanie na

Skóry. Można zadać lekarzowi: białko jest odpowiedzialny za co? Powiesz, na odnowę komórek. Jak można sobie wyobrazić, jest to ważne nie tylko wewnętrzna „części zamienne” – martwych komórek, ale także zagranicznych, zwłaszcza dla kobiet, bo piękna – jeden z najcenniejszych aktywów pań. Tak więc, „karmienie” skóra na zewnątrz, jesteś odnawiając swoją młodość, a sam doskonały nastrój.

Ale pomówmy o wszystkich „bonusów”, które czekają Cię po kursie dla maseczek żelatyny:

 • wyeliminowania / zmniejszenia liczby zmarszczek;
 • Pozbycie się „czarnych punktów”;
 • Podnoszenia efekt;
 • Przywrócić naturalny kolor twarzy i rumieniec; Eliminacja zmarszczki, fałdy skóry;
 • Wybielający efekt (umiarkowanie wyrażoną);
 • Powrócić definicję konturów twarzy;
 • Poprawić elastyczność;
 • ładny wygląd aksamitny.

Instrukcja

Ważne jest, aby nie tylko dowiedzieć się, jak zrobić maseczkę z żelatyny, ale także zgodne z drugiej – nie mniej ważnych zasad.

Po pierwsze, żelatyna w masce na twarz w pełni działający tylko na czyszczonej skóry, dlatego ważne jest, aby uwolnić pokrywę nadmiarowy przed zabiegiem. Niektóre kobiety nie wierzył, że od kosmetyków do twarzy, to jest czyste. To nie jest. Skóra jest zawsze dużo własnej „kosza”, na przykład, komórki martwe, nadmiar oleju, brud i tak dalej. Na pokrycie było idealnie czyste, można stosować peeling lub pary twarz.

Po drugie, maska ​​na bazie żelatyny musi być świeże. Dobra kompozycja i udział odpadów do użycia w kilka sekund. Msza jest po prostu zawiesza się i nie radzi sobie twarz.

Po trzecie, należy pamiętać, maski powinna być przeprowadzona w trakcie żelatyny, w przeciwnym razie efekt manipulacji nie będzie wystarczające. Powtórz sesje co 3 dni w miesiącu, tylko seria gwarantuje pożądanego rezultatu.

Warto zwrócić uwagę! Spróbuj kupić maski dla żelatyny natychmiastowym żelatyna, nie majstrować przy przygotowywaniu mieszaniny na długo.

Przygotowanie instrukcji wideo galaretowata filmowej maska ​​

Resahr6.

Do treści ↑

Cookbook

Cóż, można przejść do ostatniej części – praktyczne lekcje.

 • Podstawowa receptura

Ogólną zasadą wytwarzania takich preparatów: proszek wypełniają się wodą, która zazwyczaj powinna być kilka razy większa. Pozostawia wiele pół godziny obrzęk (w tym czasie można wykonać oczyszczanie pokrywą). Następnie mieszanina przemieszcza się w łaźni wodnej (lecz dopasowanie i mikrofale), trochę ogrzewa, mieszając od czasu do czasu. W leczeniu skóry. Wszystkie maski folia do twarzy żelatyny masz opanowane. Pozostaje tylko go usunąć z twarzy po całkowitym krzepnięcia.

 • Odżywianie i nawadnianie

0. Masz suchą skórę, miażdżące? Poznaj swojego zbawcę – Maseczka z żelatyny i mleka. Ten przepis jest podobny do wersji podstawowej, z tą tylko różnicą, że zamiast wody używanej mleka. Oraz mieszaniny przed użyciem należy dodać łyżeczkę miodu lub rozpuszczoną, wysokiej jakości masła.

 • Oczyszczający zabieg

Węgiel aktywny – doskonały chłonne, a mówiąc językiem krajowego, produkt ten działa od rodzaju odkurzacza, uwalniając skórę z wszelkich śmieci, w tym znienawidzonym „czarnych punktów”. Zatem, przygotowanie maski wykonana z żelatyny i węgla? Nic skomplikowanego. Postępuj zgodnie z zaleceniami podstawowego przepisu, ale na początku dodając 1 tabletkę węgla (pre-puder).

Jak widać, maski żelatyny twarz nie jest zbyt trudne do zrealizowania, ponieważ myślałeś, prawda?! Tak, nadszedł czas, aby biec do sklepu po paczkę zdziwieniem i przedłużyć młodość skóry.

load...