Maseczka z węglem aktywowanym przeciw trądziku i zaskórników: instrukcje krok po kroku

Skóra – fundament swego rodzaju płótnie, bez którego na twarzy pojawia się ogólny „obraz”, bez względu na idealne nie było makijaż i drogie kosmetyki. Można zobaczyć i doświadczyć – twarz „urządzone” z czarnymi kropkami i znienawidzonego trądzik, to jest trudne do wykorzystania jako „płótno”, bez względu na to jak genialny jesteś wizażystka. Wydawałoby się, aby zaspokoić potrzebę przynajmniej magika, ale z tej misji idealnie proste w obsłudze i maska ​​z węglem aktywowanym. Jeszcze nie próbowałem tej techniki? Na próżno, ale teraz będzie w stanie dogonić.

load...

Zawartość:

Węgiel aktywny – w karty

Przydatne jakości węgiel, podarowany nam przez Matkę Naturę, zostały odkryte w starożytności. Można powiedzieć, substancja – jedna z pierwszych filtrów czyszczących pojawiły się na naszej planecie. Naturalne węgiel stosowany nie tylko do oczyszczania wody, a w produkcji wina. Lekarze także „nie paść z tyłu” i zaczął przepisywać je do różnych chorób wymagających usuwanie toksyn.

Wieków minęło, a węgiel nie traci na popularności. Oczywiście, współczesna wersja tego w aktywowanej postaci znacznie bardziej doskonałe, a co za tym idzie, bardziej użyteczną jej protoplasty. W związku z tym, podwójnie głupio odmówić pomocy mądrego doświadczeniu domu kosmetologa.

load...

Zastosowanie w kosmetologii

Prawdę mówiąc, Maseczka z węgla aktywowanego, umieszczony jest przede wszystkim jako metoda zwalczania trądziku i czarne kropki są w stanie dalej. Tylko niektóre z ich pozytywne właściwości niesprawiedliwie przyćmione. Poprawimy to nieporozumienie. Więc, co się czarny dar natury?

 • „Czyszczenie ogólne” osoba;
 • Anti-aging;
 • Pozbycie tłustej płytce;
 • Poprawić napięcie skóry;
 • Przywrócić naturalny kolor twarzy;
 • Makijaż tkanki witamin; aktywacji odnowę komórkową;
 • Oczyszczenie porów;
 • Poprawa

 • Tonu skóry.

Instrukcje Użyj

Aby zamaskować węgiel aktywny działała tak skutecznie, jak to możliwe, ważne jest, aby stosować się do pewnych zasad. Zapamiętać:

Przed produkcją kompozycji leku pewnością będzie sprawdzić datę ważności. Przeterminowane produkty mogą zaszkodzić. Ponadto, stary węgla źle kruszone, tak że nie jest optymalnym rozwiązaniem – kupić opakowanie użytecznych leków bezpośrednio przed zabiegiem. Gdyby węgiel „grosza” i sprzedawane w każdej aptece, tak, że przemiana człowieka i jego udziału nie sprawi, że będziesz w stanie upadłości i nie zajmie dużo czasu, aby znaleźć upragnioną opakowania.

Pamiętaj, aby sprawdzić „zaprzyjaźnić” Czy Twoja skóra wspaniały środek czyszczący. Jest mało prawdopodobne, że będzie wykazywać uczulenie na substancję użyteczne, jednak przeprowadzić testy kompatybilności stoi. Ale w jaki sposób? Po prostu gotowane na wybranej części pierwszej 15 minut umieścić na delikatnych części skóry koło nadgarstka receptury. Jeśli odpowiedź jest dobra, to znaczy, że nie widać zaczerwienienie lub podrażnienie, nie odczuwać swędzenie, w ogóle, a przeguby wszystko jest dobrze, to można zrobić jednostkę przetwarzania.

Przed zastosowaniem składu skóry jest nie tylko wolne od makijażu, brudu i tłuszczu, ale także dobrym rasparte. Ten etap znacznie poprawić efekt maski z węgla aktywowanego. Można po prostu zanurzyć się w ciepłej kąpieli, czy to wystarczy na parę skórę.

Przebieg i częstotliwość powtarzania – jest bardzo ważne. Wykonaj procedurę w tygodniu przez jeden i pół miesiąca. Zasadą jest, że to wystarczy, aby człowiek doskonały. Jeśli „spring-cleaning” nie był najlepszy, niektóre trądzik i czarne kropki przeżył, powtórzyć kurs w ciągu dwóch miesięcy.

I wreszcie – po prostu stosować się do zaleceń w sprawie struktury produkcji. Bądź ostrożny, jak określono w wybranej recepturze.

Przepis Bag

Mamy zacząć uczyć się przygotować maski z węglem aktywnym z rękami? Chodźmy od prostych do złożonych.

 • Maska Classical

Zwolnić jakieś tabletki z opakowania, przenieść na płytkę i nacisnął na wierzchu łyżką, skręcić w proszku. Następnie dodać kroplę wody destylowanej, aż mieszanina nie będzie przypominać konsystencję budyniu. Skład leczonego obszaru „rozliczenia” trądzik lub wągry, starannie masować powierzchnię i pozostawić osobie samotnie po 10 minutach zmyć ciepłą wodą.

 • Recepta Trądzik

Podłączyć łyżeczkę sproszkowanego węgla, sok z aloesu, pół łyżeczki soli morskiej i kilka kropli olejku z drzewa herbacianego (choć ten składnik nie jest obowiązkowe). Traktować mieszaninę wyrafinowanej okładce i położyć się, odpocząć, 15 minut prania.

 • Maska Film

Grind tabletki węglowe, dodać proszek do pół małej łyżeczki żelatyny i 2 łyżkami mleka, takich jak (ale można i woda destylowana). Zmieszać masy i ciepła (w mikrofalówce lub w łaźni wodnej). Choć skład chłodzi pary z twarzy. Ze szczotką traktować osoba otrzymała kleik. Po kilku minutach, należy powtórzyć procedurę. Po piętnastu minutach, usunąć maskę z powierzchni folii.

Zgadzam się, maskę z węglem aktywnym – to wspaniały sposób, aby utrzymać czystość i piękno twarzy? Masz już procedurę w harmonogramie prac domowych?

Przepis Wideo maski filmowej z aktywowanymi

Węglem

load...