Maseczka z truskawek: prawa udomowienia dzikich jagód i zbiór receptur

Osób

Czy to możliwe, aby zaoszczędzić na piękno? Jest to możliwe, ale z umysłem, zmniejszając „ekspozycję” drogiego granicą sklyanochek na swojej toaletce i zwiększając liczbę naturalnych metod leczenia. Czasami nie przyjść do głowy, że większość konwencjonalnych produktów, „żywego” w naszej kuchni – najlepszy sposób radzenia sobie ze zmarszczkami i trądziku i zaskórników, i innych odpoczynku pozbawienie kobiet problemów skórnych. Oto, na przykład, maska ​​truskawek – to witaminy „bomba”, uniwersalną procedurę, która rozwiązuje całą masę problemów. To nic dziwnego, że nasze babcie były aktywnie przy użyciu tej metody. Chcesz wziąć udział w jej odrodzenie?

load...

Zawartość:

Znajomość wideo z truskawkami

Oda dzikich jagód

Truskawki – droga „siostrzane” truskawek, lecz dzikie, nieposkromione. Być może z tego powodu ścisłej „współpracy” z naturą, tym jagód i łamiąc wszelkie rekordy stężenia składników odżywczych, szczególnie witaminy C – sprawdzony bojownika przeciw zmarszczkom.

load...

Tajemnica urodziny

Dokładny rok „miłość” człowiek i truskawki nie są znane, ale to nie dlatego historycy coś wadliwa, a dlatego, że nie było to „spotkanie” w czasach prehistorycznych. Archeolodzy nieznacznie podniósł zasłonę tajemnicy, kiedy znaleźli nasiona tego cudownego jagód, które spoczywały w ziemi od czasów epoki kamienia. Ale to wszystko. Jednak to nie wystarczy, aby wiedzieć, że poziomka uratowany i „opłata” z witaminami pierwszych mieszkańców naszej planety? Jest to jedna z najlepszych rekomendacji, prawda?

Jak widać, było jedzenia. Ale właściwości lecznicze jagód zostały odkryte w starożytnej Grecji, a później podchwycona przez znajomości wszystkich narodów, w tym starożytnej Rusi. Można otworzyć dowolny z zielarzy i wszędzie można znaleźć przepisy z truskawkami, leczeniu wielu dolegliwości. Skupimy się na jego korzyści dla zachowania urody skóry.

Informacja o składzie

Ze względu na pewne substancje cudów maseczki truskawek pracy, opóźniając spotkanie ze starości? Spotkaj się z głównymi „mieszkańców” owoców leśnych:

 • Kwas askorbinowy;
 • Witaminy z grupy B; antocyjany
 • Lli_1;

 • wapń;
 • Magnezu; pektyny
 • Lli_1;

 • Witaminy K;
 • Żelaza; fosforu
 • Lli_1;

 • Kobaltu;
 • Potasu lli_1;

  Miedzi lli_1;

 • Cynku.

Z powodu tej witaminy „kompozycja” jagód ma właściwości przeciwutleniające, więc maskę truskawek – numer 1 broń w walce o młodzieży, a więc piękno i dobry nastrój. Pierwsze „uzbroić”?

To ważne, aby wiedzieć! Przed zastosowaniem mieszaniny zgodnie z wybraną recepturą sprawdzić jego kompatybilność ze skórą. Aby to zrobić, stosuje się kroplę kompozycji na wewnętrznej stronie nadgarstka. Odczekaj 10 minut i sprawdzić, czy nie niepożądanej reakcji.

Zbiór najlepszych receptur

Tak więc, zaczynamy ożywić praktykę metod kosmetycznych naszych babć?

 • Maska Classical

Rozprzestrzenianie kilkunastu świeżych jagód, mazi poruszać się po twarzy, nie zapomnij, aby dokładnie oczyścić skórę przed zabiegiem. Pozostać w spoczynku przez 10 minut. Wash, nasze babcie wykorzystywane do tych celów wywar z ziół. Można wybrać wlewu w zależności od jego rodzaju skóry lub zamknięcia wody, ale upewnij się, że nie jest pełen piękna zabijając wybielacza.

 • Recepta zmarszczek

Podłączyć równie świeżo wyciśnięty sok i mleko truskawkowe domowe, na przykład ćwierć filiżanki. W takiej „koktajl” moczyć kawałek gazy i bez naciskania przesuń szmatki na twarzy. Poczekaj na około 20 minut, zdjąć gazę Następnie przetrzeć skórę wacikiem nasączonym mlekiem, a następnie użyć sprawdzonego odżywczy krem.

 • Oczyszczający zabieg

Łyżka białej gliny wypełnienie świeżego soku truskawkowego, dodając, że kropla po kropli, aż mieszanina zamieni się w papkę. Traktuj to osoba z personelu. Po jednej czwartej godziny przemywanie zimną wodą.

Warto zwrócić uwagę! Jeżeli procedury opisane w kursie na lato, a następnie zdecydować się na tego lipca, powiedział, że w tym czasie w lesie jagody maksymalne stężenie lecznicze witaminy C.

 • Kompozycja odżywcza

Podłącz jeden zupa łyżka przecieru truskawkowego i domowy miód, wieku do jednego roku. Przygotuj skórę na 20 minut i położyć, rozluźnić mięśnie, a nie mówić. Szczególnie dobre w tym truskawki twarzy maskę, cierpiących na suchość, stan zapalny, łuszczącej się.

Odpręż często napotykają maski truskawek, a będziesz w stanie przedłużyć okres młodości.

load...