Maseczka z marchwi w domu – Procedura Trendy sezonu

Jestem pewien, że jesteś zaznajomiony z tradycyjnymi technikami, jest alternatywą dla kosztownych zabiegów w salonach kosmetycznych. I czy istnieją krajowe technologie, które mogą zastąpić usługi opalania? Po tym wszystkim, kobiety chcą wyglądać dobrze nawet w małych rzeczach. Zadbana skóra – dobrze, ale opalona skóra jest zadbana – jeszcze lepiej. Zgadzasz się? Czy wiesz, że roboty maseczka z marchwi może być doskonałą alternatywą dla sesji w studio opalania, a także z wieloma oszczędności? Zaintrygowany? Zapoznaj się z procedurą i stają się piękniejsze!

load...

Zawartość:

Tajne informacje o marchewka

Fakt, że korzeniem – król warzyw i witaminy lidera na zawartość beta-karotenu – witaminy piękna, to pewnie już wiesz. Czy wiesz, że marchew – naturalny środek na oparzenia słoneczne, a piękne, naturalne, złote i trwałe. Nie? Ilu z was stracił i ile wydałeś na wizytach w solarium. Cóż, nadszedł czas, aby nadrobić problemu, przejdź do zdrowej opalenizny i zatrzymać wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Zapamiętać: przed spotkaniem ze słońcem, jeść marchewkę, a skóra, jak magnes przyciągają do siebie promienie słońca, które, w przeciwieństwie do solarium, przeniknąć w głąb tkanki, dzięki czemu twoje wygląda zachwycająco piękne. Oczywiście, nie będzie od razu Mulat, ale raz po raz – out po wydaniu posiłku marchwi będzie wykonać zadanie – ciało pokryte jest bez zarzutu, gładkie, trwałe, najpiękniejsza swojego życia tan. Ponadto, czy takie „sztuczki” mogą być nie tylko w gorącym sezonie, a nawet na wiosnę, gdy słońce jest po prostu budzi się z „hibernacji”.

load...

A co zrobić w zimnie, kiedy pogoda się pogarsza nastrój i brak negatywnego wpływu ciepła na kolor skóry? Użyj tego samego daru słonecznej natury, ale z zewnątrz – w postaci maseczki z marchwi.

Przydatne właściwości korzenia

Teraz wiesz, że przy użyciu maski z marchwi dla oparzona skóra, trwale zapisać „Kiss” w lecie i jej olśniewającą urodę. Co jeszcze, oprócz efektu opalania, można zadowolić pomarańczowe warzywo? Marchew pod wpływem sił nawet w najtrudniejszych zadań, takich jak, na przykład, takie jak reanimacji zwiotczałej, starzenie się skóry, luźne zwalczania plam pigmentowych, walki z trądzikiem.

Na składzie

Aby dowiedzieć się o wszystkich „mieszkańców” korzenia słonecznego? Więc jakie są składniki chrupiące warzywa pracy na rzecz piękna skóry?

 • Beta-karoten – rodzaj „pierwszej pomocy” na twarzy, poprawia turgorowego i kolor skóry, zwalczaniu stanów zapalnych, pęknięć, a nawet zmarszczki;
 • Potasu – sterownik od zawartości wilgoci w tkankach chroniących osłonę przed wysuszeniem i łuszczenie;
 • kwas nikotynowy – doskonałym naturalnym tonik, uważając, aby nie tylko świeżości i czystości, ale także o kolor twarzy;
 • Witamina K, eliminuje niechciane plamy pigmentowe i piegi; Kwas askorbinowy
 • – aktywatorem kolagenu i odważnego bojownika „” z uszkodzeniem tkanek (pęknięcia, owrzodzenia, oparzenia);
 • Witamina E, uwalniając od zmarszczek i fałd skórnych;
 • Wapnia, oczyszcza twarz z martwych komórek i innych „śmieci”;
 • Kombinacją

 • Witamin z grupy B – eliksir młodości i urody;
 • Magnezu, jest odpowiedzialny za skoordynowanej pracy mięśni, łagodzi obrzęki, pomaga komórkom zostać zaktualizowane.

To – „bohaterowie” i „za kulisami” pracować z pełną mocą nawet cała grupa pierwiastków śladowych i witamin. Jednakże ten ostatni nie zawiera tak wysoką koncentrację jak powyżej, ale również nieoceniony wkład piękno skóry.

Zbiór najlepszych receptur

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć „khimichit” dobrą twarz piękna? Następnie zapoznają się z najbardziej skutecznych recept marchew maseczek. Zacznijmy od podstawowej wersji.

 • Maska Classical

Najprostszym maska ​​marchew – to jest w rzeczywistości taka sama sałata, ale bez tankowania. Najważniejsze – maksymalna możliwa redukcja wielkości. Dla osiągnięcia tych celów, należy bardzo drobnej tarce, połączyć lub sokowirówka. Dla procedury dosyć uprawy korzeniowej. Kleik prostu traktować oczyszczoną skórę twarzy przez 20 minut i cieszyć się nic nie robi. Jeśli spróbujesz procedurę w trakcie robienia czegoś aktywny, wystarczy uruchomić ryzyko utraty maski w postaci mieszanki przygotowanej przez ustawę o klasycznych, spoczywa na twarzy nie jest bardzo dobra. Końcowy etap – mycie. Woda powinna wykorzystywać ciepło.

 • Skład odmładzający

Co marchew maska ​​może pomóc pozbyć się zmarszczek? Dzięki tej misji doskonale radzą sobie „duet” marchewki i miodu. Zmieszać te produkty, odpowiednio, w stosunku 2:1, i stosować na twarzy i szyi minutę pokrywy 10. Posprzątać resztki anti-aging mieszaniny należy za pomocą wacikiem zwilżonym zimną wodą.

 • Trądzik Recepta

Wygraj trądzik pomoże takiej mieszaniny. Wymieszać łyżka zgnieciony korzenie i świeże soki. Osobno ubić białka. Wszystko połączyć i nałożyć masę na 20 minut do wyrafinowanej pokrywą. Zmyć zimną wodą.

 • Nawilżający Maska

0. Jeżeli dana osoba potrzebuje wilgoci, wziąć na siebie „broni” takiej receptury. Gotować małe warzywa korzeniowe, chłodny, czysty, a przy pomocy kolei widelec w postaci puree. Dodaj do 1 łyżka do zupy pomarańczowej pulpy 1 małą łyżeczką oliwy, mąki owsianej i surowego żółtka. Wymieszać i leczeniu osob mieszankę przez 15 minut. Pozostaje kosmetyczki pracownicy powinni usunąć krawędź łyżką. Następnie zmyć ciepłą zielonej herbaty.

Cóż, określa jak maska ​​marchwi zacząć prowadzić swoją twarz w porządku.

Przepis wideo z ekspertem: odmładzająca maska ​​

Marchwi

load...