Maseczka z glinki prac twarzy cuda!

Zawartość:

Celem kosmetyczny jest regulacja procesów metabolicznych w skórze i maksymalnego przesunięcia zewnętrzne objawy starzenia. A potem wszystkie środki są dobre. Nawet materiał, taki jak glina, który większość ludzi kojarzy z budynku, znajdujące się w kosmetologii jego stosowania. Na przykład, an_1 glinki powoduje ogromny wpływ. Skóra jest nie tylko zdrowsze, ale także gubi elastyczność.

load...

Jaka jest tajemnica?

Wszystko ze względu na jego skład chemiczny. Niektóre typy gliny nasycony krzem, a z drugiej – z aluminium, i inne – mangan. Działanie krzemu powoduje zwężenie naczyń krwionośnych elastyczny, zapewniając działanie stymulujące wzrost włosów przyspiesza metabolizm lipidów, jak również tworzenie się kolagenu kości. Główne cechy aluminium są środki zobojętniające kwasy i środki wiążące, a mangan – podsushivayuschee i zapachów. Jednak główne zalety gliny, które odróżniają go od innych środków kosmetycznych – i oczyszczania wybielacza.

Glinki – to tradycyjne surowe materiały, które są używane do wytwarzania preparatów kosmetycznych. Ze względu na jego czystość, niesamowite biały, bezpieczeństwa i płynem charakter białej glinki była najcenniejszym składnikiem w kosmetologii. Jest to niezbędny składnik, który jest częścią masek oczyszczających, łagodzi skórę z trądzikiem. Pomaga oczyścić i bogate w składniki mineralne naskórek, absorbuje toksyny i zanieczyszczenia niż zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, pobudza przemianę materii, wspomaga regenerację komórek. Jest glinki ma pH równe 5, co pozwala na jego zastosowanie dla skóry wrażliwej. Zakres biała glinka jest ogromna. Jest to część an_1, mleko, szampon do włosów suchych, stosowany w kosmetykach dla dzieci.

load...

Uważa się, że maska ​​glinki jest najbardziej przydatna do skóry tłustej. Po gliny absorbuje nadmiar brudu i oleju, które gromadzą się na powierzchni. I to sprawia, że ​​człowiek o wiele czystsze i świeższe. Maski na bazie gliny – doskonałe narzędzie, które pomoże zamknięcie rozszerzonych porów, pozbyć się niezdrowy połysk skóry, ale także oczyścić go z trądzikiem. Czas suszenia stosuje się maskę na twarz, wynosi od 5 do 15 minut. Po czym niezbędne jest płukanie gorącą wodą. Twoja twarz będzie jasne nie tylko z martwych komórek, ale także na zabrudzenia zakorzenione w skórze.

Podstawowym warunkiem dla osiągnięcia maksymalnej pozytywny wpływ stosowania an_1 białej glinki jest wstępne usuwanie makijażu z twarzy, oczyszczania i nawilżania skóry.

Maski wykonana z glinki

Najprostszym suszy maska ​​glinki wytworzono z użyciem talk. Stosunek składników – 50:50. Ale skład najskuteczniejszy an_1 suszenia:

 • Talk – 10 części;
 • Proszek glinki – 20 części;
 • Alum – Część 1.

Wszystkie części są mieszane i wyhodowane z roztworu alkoholu (5 g), glicerynę (5 g) i wodę (30 g). Maska gotowania musi być bezpośrednio przed użyciem. Otrzymaną kompozycję nanosi się na skórę szybko. W tym przypadku, obszar wokół oczu, brwi, usta, nie wpływa, jak również tiret od skóry głowy. Maska szybko wysycha, tworząc białą skórką. Po 15 minutach, należy usunąć maskę. Po zdjęciu an_1 skóra jest oczyszczana z suchym wacikiem.

Takie an_1 białej gliny powinny być stosowane regularnie, ale nie częściej niż raz w tygodniu. Główne osuszających składnik an_1 odtłuszczania może być nie tylko glinki, ale talk, węglan magnezowy, skrobię, które miesza się z kwasem borowym lub kwasem cytrynowym, a w przypadku trądziku obecności – siarka.

Maski efekt suszenia i oczyszczanie

Głównym wskaźnikiem wykorzystania takich masek – Sex skóry z trądzikiem. Główne składniki tych masek skrobię i glinki. Takie an_1 są przygotowywane bezpośrednio przed aplikacją. Spójrzmy na kilka receptur

 • Talk – 1 łyżeczka mleko – 1 łyżka glinki – 1 łyżeczki. Wszystko wymieszać i powstałą kompozycję nakłada się na skórę przy użyciu wacika. Po upływie około 20 minut, ostrożnie usunąć maskę;
 • Gliny – 100 g alkoholu i gliceryny 5 g woda – 30 gramów. Składniki miesza się i uzyskaną kompozycję nakłada się na skórę za pomocą wacika. Po upływie około 20 minut, ostrożnie usunąć maskę;
 • Glinki – talk 10 g – 25 g, tlenek cynku – 2 gramów. Dodać wodę i kremowy zawiesinę umieścić na twarzy. Po około 10 minutach, usunąć mokrym wacikiem.

Maskę oleisty skłonność do wysypki

 • Sok z cytryny – 10-15 kropli;
 • Glinki (proszek) – 3 łyżki;
 • Alkohol – 30 gramów.

Wszystko wymieszać i powstałą kompozycję nakłada się na skórę przy użyciu wacika. Po upływie około 15 minut, ostrożnie usunąć maskę.

Maska dla skóry normalnej

 • Glinki – 3 łyżeczki;
 • Talku (oczyszczonego) lub płatki owsiane – pół łyżeczki;
 • Skrobia – pół łyżeczki;
 • Alum (proszek) – szczypta.

Wszystko wymieszać i powstałą kompozycję nakłada się na skórę przy użyciu wacika. Po około 15-20 minutach ostrożnie usunąć maskę z zimną wodą.

Maski do skóry tłustej

 • Skrobia – 1 łyżeczka, glinki, 3 łyżeczki, tlenek magnezu – 2 łyżeczki. Także dodać tlenek cynku – pół łyżeczki ałun – zaciskowy, talk lub proszek do zębów – 2 łyżeczki. Wszystko wymieszać i powstałą kompozycję nakłada się na skórę przy użyciu wacika. Po upływie około 15 minut, ostrożnie usunąć maskę;
 • Węglan magnezu – trzy czwarte łyżeczki glinki – 1 łyżeczka Boraks -¼ łyżeczki. Ponadto talku (oczyszczonego) – pół łyżeczki. Wszystkie mieszanki i dodać 3 procentowego nadtlenku wodoru. Po utworzeniu zawiesiny umieścić go na skórę twarzy i szyi. Po około 10-15 minutach ostrożnie usunąć maskę. Dobry efekt po masce ma okładów ziołowych;

Maska do skóry suchej

 • Sok z cytryny – 30-40 kropli;
 • Miód – 1 łyżeczka;
 • Glinki – 1 łyżka.

Do mieszaniny, dodać niewielką ilością zimnej wody i otrzymaną białą zawiesinę nanosi się na skórę twarzy i szyi przy użyciu aplikatora kosmetycznych. Około pół godziny dokładnie usunąć maskę, przemywa zimną wodą. Następnie przetrzeć kawałkiem cytryny skóry. A zakończenie procedury stają się nieco tonowania okłady. Maska nie jest więcej niż jeden lub dwa razy w tygodniu.

Oczywiście, głównym kryterium wyboru an_1 jest typ skóry. Więc należy dokładnie określić ten fakt. Jeśli zrobisz to dobrze, twoja twarz będzie powrócić do dawnej urody i młodości są bardzo, bardzo szybko!

load...