Maseczka z drożdży: Wskazania do stosowania i najlepsze recepty

Gdy misja nie ma wystarczająco dużo czasu na wycieczki do kosmetyczki, ale trzeba wyglądać dobrze, nie spiesz się do paniki. Każdy miłośnik salonów kosmetycznych kuchni wie, co umieścić w dobrym stanie skórę i może być w domu. Maseczka z drożdży jest jednym z najbardziej popularnych sposobów, aby odświeżyć i rozweselić w domu. Wielu, którzy doświadczyli tej metody na siebie, zrezygnować z dalszego salonnogopilinga, winda i innych procedur.

load...

Zawartość:

Maseczka z drożdży – kuchnia salon kosmetyczny

Dlaczego kobiety łatwo zmienić rurki z kremem na domowe maski? Spójrzmy prawdzie w oczy. Drożdże – to naprawdę magazynem dobroczynnych witamin i minerałów, które zapewniają komórki skóry do normalnego funkcjonowania:

 • Użyciem witamin B odświeża skórę i dźwięki, przyspieszają przemianę materii i krążenie krwi;
 • Aminokwasy i przeciwutleniacze redukuje syntezę elastyny ​​i kolagenu, który przywraca młodzieńczy skóry;
 • Minerały i witaminy E, PP, H chronią komórki przed wpływami zewnętrznymi, a także aktywnie je karmić.

load...

Wskazania i przeciwwskazania

Maski z drożdżami naprawdę stanie wyeliminować większość problemów i sprawiają, że twarz gładka i aksamitna. Najważniejsze – gotować je dokładnie zgodnie z zaleceniami i nie mają przeciwwskazań do primeneniyu.Poslednie niezwykle rzadko, w zasadzie, to jest – indywidualna nietolerancja.

Jeśli masz zamiar zrobić maseczkę z drożdży na trądzik, upewnij się, że objawy nie są na skórze z łojotokowym zapaleniem skóry. W tej chorobie nałożeniu na skórę jest bardzo ryzykowne, bez konsultacji z mieszaniny dermatolog drożdży.

Drożdże są w stanie oczyścić i wybielić uciskać skóry i rozszerzenie porów, przywrócić młodość, odżywiają i nawilżają, do wyschnięcia, usuwając połysk i czarne punkty. Dlatego wskazania do stosowania może być tłusta, sucha, blaknięcie, lub po prostu blada karnacja skóry. Tylko dla każdego typu w masce są dodawane do niektórych składników. Na przykład, w mieszaninie suchej skóry niekoniecznie wlać oliwę lub śmietany i tłusta – sok z cytryny i inne składniki podsushivayuschee.

Przydatne wskazówki

Przed gotovitmasku twarz z drożdżami, przeczytaj zasady jego przygotowania:

 1. W żadnym wypadku nie wlewać mieszankę przyszłości ciepłej wody. Drożdży składają się z żywych organizmów, które pod działaniem ciepła zabite i skuteczności takich zabiegów jest zredukowany do zera. Użyj ciepłej wody.
 2. Przed zastosowaniem mieszaniny do twarzy, należy przeprowadzić test na zakręcie łokcia, aby upewnić się, że nie mają indywidualny produkt nietolerancji.
 3. Twarzy maski z drożdży przygotowane tuż przed naniesieniem na skórę twarzy i szyi. Jedynie w rzadkich przypadkach można stwierdzić, że maska ​​powinna stać przez pewien czas, ale jeśli nie określono – oznacza, że ​​nie jest konieczne, aby znieść.
 4. Spróbuj wykorzystać świeże kawałki drożdży. Świeży produkt jest zawsze kruszy się podczas próby rozbicia lub wydrukować. Jeśli masz problemy ze skórą, idealnym rozwiązaniem byłoby maska ​​z drożdży piwnych.
 5. Przed nałożeniem mieszaniny na skórze powinien być dokładnie czyszczony na powierzchni, w przeciwnym razie zanieczyszczenia zapobiega wnikaniu składników odżywczych do komórek.
 6. Maski

  Recepty drożdży. Aby wybrać najbardziej odpowiedni przepis kosmetyczny, najpierw należy ustalić rodzaju skóry. Pamiętaj, że każda część musi być zastosowana gruba i pozostać na skórze do całkowitego wyschnięcia. Inne efekty będą, jeżeli w toku procedury w pokoju będzie ciepło i wilgotno. Jeśli przestrzegane są wszystkie zasady, czyste twarz, i gotować mieszaninę.

  Dla skóry suchej

  Łyżka drożdży rozcieńczone mleko do konsystencji bardzo gęstej śmietany, dodać żółtka jednego jaja, łyżeczkę miodu i dwóch łyżeczek oliwy z oliwek. Dokładnie wymieszać i mieszanka jest gotowa do użycia. Maseczka z drożdży i mleka nie tylko nawilża, ale również oczyszcza skórę doskonale.

  W zimie będzie rzeczywista maska ​​z drożdży i łyżka trzy łyżki oliwy z oliwek. Zamiast oleju, można użyć śmietany lub śmietany.

  Czyszczenie

  Bardzo łagodny skład, których efektem może być utożsamiane z zarośli. Wymieszać drożdże z łyżką łyżkę mleka, surowe jajko, łyżkę oliwy i łyżeczkę miodu. Dodaj do wymieszać łyżką pełne mąki i wymieszać.

  Mleka i drożdży wspomniano powyżej. Te dwa składniki razem i dobrze wymieszać, bez innych dodatków.

  Witamina mieszaniny, najbardziej prosty i przystępny. Drożdże muszą być rozpuszczone w dowolnym owoców, warzyw lub soku z jagód. Kombinezon melona, ​​jabłka, morele, marchew, dynia, agrest, czereśnie, arbuz. Future maska ​​powinna nieznacznie zabrodit.Dlya można następnie umieścić je w pojemniku z ciepłą wodą lub obok akumulatora. Jest to rzadki przypadek, gdy mieszanina powinna wyróżniać. Jeśli trzeba oczyścić skórę z trądzikiem, należy użyć mąki żytniej.

  Maski z suchych drożdży nie ze względu na ich bardzo niską wydajnością, przynajmniej tak mówią kosmetyczki. Jednak wędrówki kompozycja może być stosowana.

  Wybielanie

  Wybielić twarzy, można użyć soku z ogórka. Jest to konieczne, aby rozpuścić parę łyżeczki drożdży konsystencji śmietany. Jeśli istnieją obszary skóry o silnej pigmentacji w pierwszej mieszaniny muszą być nałożone na nich.

  Zamiast tego można użyć soku z ogórka świeżych pomidorów, pod warunkiem jednak, że na powierzchni nie ma pęknięć lub otwarte rany. Kwas pomidor może powodować podrażnienie.

  Trzy procent nadtlenku wodoru, również służy jako składnik bielący. Musi on być zastosowany w miejsce soku stosuje się mieszaninę o ogólnie przyjętymi zasadami na skórze.

  Maski do skóry tłustej

  Maska z mleka kwaśnego poprawia koloryt skóry idealnie. Aby przygotować drożdży rozcieńczony z dwoma łyżkami jogurtu lub serwatki. Jest również możliwe stosowanie niskotłuszczowej śmietanę.

  Poniższy mieszanka jest gotowa proces fermentacji. Drożdże łyżka rozcieńczono ciepłą wodą do płynnej postaci gładkiej i zagęszczonej mąki (pszenicy i żyta), aby uzyskać kremową mieszaniny. Future maska ​​musi fermentować przez co najmniej trzy godziny.

  Białko Lemon jest w stanie usunąć połysk maski nawet przy bardzo tłustej skóry. Przygotuj go prosta: wymieszaj łyżkę drożdży z łyżką wody, łyżeczką soku z cytryny i jaja.

  Niezależnie od powyższego maski wybierzesz, pamiętaj, że po jego stosowanie jest konieczne, aby uniknąć ruchu mięśni twarzy. Połóż się na kanapie, oglądać telewizję, a także z nikim rozmawiać. Jeszcze lepiej, w toku całej procedury leżał z zamkniętymi oczami i nie ruszać. Tak więc maska ​​skokowo nie tylko sprawiają, twarz młoda i piękna, ale także nauczyć się resztą. Kochaj siebie i być zdrowe!

  Wideo recepty anti-aging maski z

  Drożdży

load...